Menüü
Ostukorv

AROOMIÕLID

AROOMIÕLID

AROOMIÕLID

Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.AALOE VERA on juba iidsetest aegadest kasutusel olnud ja seda põhjusega, kuna tegemist on tõeliselt hea tervendajaga. Lisaks selle suurepärastele raviomadustele füüsilisel tasandil, mõjub see ka hingele suurepäraselt. Ni..
5.60€
Maksudeta:4.67€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.BANAANI aroomiõli on imeline Päikesepõimiku aktiveerija ning õnnetunde ja positiivsuse tooja. Seda aroomiõli saad kasutada selleks, et tõsta meeleolu ja parandada kodu energiavälja. See asendab st..
5.50€
Maksudeta:4.58€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.PAPAIA rituaali-aroomiõli kasutatakse armastuseenergiate aktiveerimiseks, taaskäivitamiseks, suurendamiseks, õnneenergia aktiveerimiseks suhete tasandil ja romantilise atmosfääri loomiseks. Papaia rituaali-aroomiõli on i..
5.80€
Maksudeta:4.83€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasutama ca 600 aastat tagasi ja peamiselt just armumaagiates. Piibelehte ..
5.70€
Maksudeta:4.75€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)
AROOMIÕLID, ÕLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.