Menüü
Ostukorv

LÕPUMÜÜK

LÕPUMÜÜK

Kuna need ehted lähevad tootmisest välja, on tegemist viimaste eksemplaridega.

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.DENDRIITAHHAAT on üks&n..
10.88€ 12.80€
Maksudeta:9.07€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene erikollektsiooni käekett "PARIMAD MATERIAALSED OTSUSED" koosneb Tiigrisilmast, Kivistunud Puidust, Päikesekivist ja Hematiidist. See on käekett, mis aitab Sul enda heaoluks teha vaid parimaid ma..
26.60€
Maksudeta:22.17€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett KAALUD "IGAVENE ARMASTUS" koosneb Punasest Jaspisest, Lepidoliidist, ülevärvitud Hematiidist ja Kaalude õnnekristallist Rodoniidist. See on käekett, mis toob Sinu ellu igavese a..
15.50€
Maksudeta:12.92€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett KAKSIKUD "IGAVENE ARMASTUS" koosneb Punasest Jaspisest, Lepidoliidist, ülevärvitud Hematiidist ja Kaksikute õnnekristallist Sidrunkuukivist. See on käekett, mis toob Sinu ellu i..
15.50€
Maksudeta:12.92€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett KALAD "IGAVENE ARMASTUS" koosneb Punasest Jaspisest, Lepidoliidist, ülevärvitud Hematiidist ja Kalade õnnekristallist Roosa Kaltsedonist. See on käekett, mis toob Sinu ellu igav..
15.50€
Maksudeta:12.92€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett KALJUKITS "IGAVENE ARMASTUS" koosneb Punasest Jaspisest, Lepidoliidist, ülevärvitud Hematiidist ja Kaljukitse õnnekristallist Roosast Sammalahhaadist. See on käekett, mis toob S..
15.50€
Maksudeta:12.92€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "LÕVI "KÜLLUS ja EDUKUS"" koosneb Bronsiidist, Hematiidist ja 925 hõbedast. See on käekett, mis avab Sinu külluslikud energiad, suurendab rahavoolu, edukust, head õnne ja materi..
21.90€
Maksudeta:18.25€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett LÕVI "ÕNNE AKTIVEERIJA", koosneb Bronsiidist, Oonüksist, Tiigrisilmast ja Hematiidist. See väeehe toob Lõvi tähtkujule õnne ja küllust ning suurendab isiklikku jõudu.S..
28.80€
Maksudeta:24.00€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene erikollektsiooni käekett LÕVI "RAHAÕNN ja KAITSE" koosneb Tiigrisilmast, Laavast ja Hematiidist. See on väeehe, mis toob Lõvi ellu jõukust, rikkust, küllust ja tööalast edu. Aitab ära ..
26.60€
Maksudeta:22.17€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett NEITSI "IGAVENE ARMASTUS" koosneb Punasest Jaspisest, Lepidoliidist, ülevärvitud Hematiidist ja Neitsi õnnekristallist Tšaroiidist. See on käekett, mis toob Sinu ellu igavese ar..
13.95€ 15.50€
Maksudeta:11.63€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene erikollektsioon käekett NEITSI "POSITIIVSUS ja RAHAMAAGIA" koosneb Karneoolist, Oonüksist ja Hematiidist. See käekett täidab Neitsi elu positiivsusega ja toob küllust ja rahaõnne.See käekett..
25.50€
Maksudeta:21.25€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett SKORPION "IGAVENE ARMASTUS" koosneb Punasest Jaspisest, Lepidoliidist, ülevärvitud Hematiidist ja Skorpioni õnnekristallist Unakiidist. See on käekett, mis toob Sinu ellu igaves..
15.50€
Maksudeta:12.92€
Tooted 1 kuni 12, kokku 405 tootest (34 lehekülge)
LÕPUMÜÜK
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.