Menüü
Ostukorv

TUHMPUNANE PUUVILLAPAEL

TUHMPUNANE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUHMPUNANE PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.74€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TUHMPUNANE PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristallitalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Kui puuvill ja kristall ühendada, siis annab puuvill enda omadusi kristallile kaasa. Kui kanda puuvilla koos küllusliku energiaga kristallidega, siis võimendab puuvill nende jõudu. Kui kanda sellega kaitse-energiatega kristallidega, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Puuvillapaela on kasulik kanda koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristalli energiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nagu sul soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need ei hakkaks hargnema.

Punane puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel armastuse-, kire-, romantika-, elujõu- ja füüsilise väe energiat. Lisaks sellele aitab punane puuvill tervendada Juurtšakrat, ja kandes selle paela otsas selle tšakra kristalle, aitab see kristalli väel kiiremini Juurtšakrani jõuda.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 1 m. Toode ei sisalda kristalli. Pildioleva paela läbimõõt on 1 mm.
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktu..
7.14€ 10.20€
Maksudeta:5.85€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiotsaga talismane. ..
24.40€
Maksudeta:20.00€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristallitalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga tali..
0.90€
Maksudeta:0.74€
PUNANE TIIGRISILM kaitseb ebaõnne, julmuse, kurjuse, tagakiusamise, salakavaluse, teadliku ründamise ja ärakasutamise eest. Suudab kirge taastada..
17.29€ 24.70€
Maksudeta:14.17€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
2.40€
Maksudeta:1.97€
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
2.60€
Maksudeta:2.13€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
6.02€ 8.60€
Maksudeta:4.93€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Puu..
1.40€
Maksudeta:1.15€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
2.50€
Maksudeta:2.05€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.