Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA leht roheline

VIIRUKIHOIDJA leht roheline VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA leht roheline VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA leht roheline VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA leht roheline VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA leht roheline
22.80€
Maksudeta: 18.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA leht roheline

Pilt on illustreeriv! Viirukid ja Goldriveri kristallid ei kuulu virukihoidja juurde.

Viirukihoidja on mõeldud pigem koonusviirukitele.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Viirukihoidja pikkus on 22,5 cm ja laius 7 cm. Materjal: polüstone
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
4.30€
Maksudeta:3.52€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
11.80€
Maksudeta:9.67€
KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda tervendustseremooniatel juba 10 000 aastat en..
3.20€
Maksudeta:2.62€
Pilt on illustreeriv. Viirukid ja Malahhiidi kristallid ei kuulu viirukialuse juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktil..
22.80€
Maksudeta:18.69€
Pilt on illustreeriv. Viirukid ja Valge Hauliit-Püriidi kristallid ei kuulu viirukialuse juurde.Viirukihoidja on mõeldud pigem koo..
22.80€
Maksudeta:18.69€
DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. D..
3.70€
Maksudeta:3.03€
GREIP on tsitruseline, millel on palju erinevaid tervendavaid omadusi. Sellele taimele annab niivõrd hea lõhna ja maitse selles pei..
11.30€
Maksudeta:9.26€
IISOP on magusa aroomiga eeterlik õli, mis mõjub väga värskendavalt. Iisopi taim kuulub mündiliste perekonda ja sellel on kaunid helelillad õied. ..
28.80€
Maksudeta:23.61€
AJURVEEDAVIIRUK on valmistatud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud Ajurveeda meditsiini ehk India rahvameditsiini parimaid ning tugevamai..
4.70€
Maksudeta:3.85€
SALVEI ja ROSMARIINI rituaalitõrvikuga on võimalik puhastada nii enda meeli, keha, kodu kui ka kristalle. Seda rituaalitõrvikut kasuta, ku..
23.90€
Maksudeta:19.59€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.