Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA ümar Päikesepõimik

VIIRUKIHOIDJA ümar Päikesepõimik VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA ümar Päikesepõimik VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA ümar Päikesepõimik VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA ümar Päikesepõimik VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA ümar Päikesepõimik
9.30€
Maksudeta: 7.62€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA ümar Päikesepõimik

Pilt on illustreeriv. Kollane Fluoriit obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Seebikivist viirukihoidja mõõdud on ca 6,3x6,3x2,0 cm.
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
19.90€
Maksudeta:16.31€
Pilt on illustreeriv. Viiruk ja Amuleti kristall ei kuulu toote juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõe..
6.70€
Maksudeta:5.49€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
30.70€
Maksudeta:25.16€
Pilt on illustreeriv. Goldriveri kritallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on m..
14.70€
Maksudeta:12.05€
KOLLANE HEMATIIT-TOPAAS on suurepärane kristall elus edasiminekuks! Kollane Hematiit-Topaas on julgustava toimega ning sellel on oskus sind juh..
6.86€
Maksudeta:5.62€
Pilt on illustreeriv. Tiigriraud massaažisau ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, m..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Turmaliinsuletistega Kvarts obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Antofülliit obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese,..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Mariami Jaspis obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, m..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Roheline Fluoriit obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktilin..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.