Menüü
Ostukorv

MUST OBSIDIAAN küünlaalus

MUST OBSIDIAAN küünlaalus VÄEESEMED
MUST OBSIDIAAN küünlaalus VÄEESEMED
MUST OBSIDIAAN küünlaalus VÄEESEMED
MUST OBSIDIAAN küünlaalus VÄEESEMED
MUST OBSIDIAAN küünlaalus
69.00€
Maksudeta: 57.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST OBSIDIAAN küünlaalus

Kõik küünlaalused on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et küünlaalus, mille tellid, näeb veidi erinev välja sellest, mis on pildil. 

MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, koduaurat ja esemete energiat. Must Obsidiaan annab enda energia edasi kiirelt ja selle kristalli kõrvale on alati vaja leebemaid kristalle, nagu näiteks Roosat Kvartsi, Lumikvartsi jne, et selle mõju ei põhjustaks meile närvilisust. Must Obsidiaan kaitseb silmast-silma kriitika eest ning takistab teistel inimestel sulle füüsiliselt liiga teha. Musta Obsidiaani peidetakse maja või aia nurkadesse, et kaitsta enda kodu vägivaldsete inimeste eest. Musta Obsidiaani kombineerimine Musta Turmaliiniga takistab äraneedmist. Musta Obsidiaani kasutavad nõiad ja ravitsejad enda seansiruumide kaitsmiseks ning selleks peidetakse need kristallid toaukse kõrvale.

Must Obsidiaan on nende inimeste õnnekristall, kes on sündinud Noore Kuu loomise faasil. See on kristall, mis aitab sellel inimesel enda energiat, ideid ja andeid õigesti kasutada. Must Obsidiaan aitab sellel inimesel enda elus vaid õnnetoovaid tegevusi teha ja nendesse enda energiat suunata.

KÜÜNLAALUSEID on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks, kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud. 

Kaitsekristall

Must Obsidiaan on väga tugev Aura kaitsja ja selles oleva energia puhastaja. Seda selleks, et Aurale kaitset luua. Kui Aural on kaitse peal, siis säilivad ka kõikide teiste kristallide energiad sinu hinges ja need jäävad sinu juurde vaikselt tööd tegema. 

Tugevdab füüsilist kaitset, mis tähendab seda, et Mustal Obsidiaanil on oskus sinu juurest eemal hoida füüsilisi õnnetusi ja vägivalda. 

Viib sinu Aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis sulle depressiooni tekitada. Aitab sügavale hinge läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda.

Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ja leevendab üliemotsionaalsust.

Must Obsidiaan kaitseb energiarünnakute ja energiavampiirluse eest, kaitseb sihiliku kiusamise eest. Kui sa oled teadlik sellest, kes sulle ebaõnne soovib ja kes sinu elu rikub, siis aeg-ajalt hoia Musta Obsidiaani käes ning soovi sellesse sõnum, et see inimene sind rahule jätaks.

Sobib neile, kes ei suuda lasta minevikul minna ja kes pidevalt tulevad enda mõtetega mineviku juurde tagasi. Must Obsidiaan aitab väga halbu kogemusi unustada. Kui sa ei suuda minevikuhaavade pärast uude suhtesse edasi minna, siis kanna seda kristalli koos Kuntsiidiga.

Must Obsidiaan kaitseb sind stressi eest, mis tekib uute elukorralduste ajal. Must Obsidiaan aitab sul kiirelt kohaneda ja kui sa kardad eesseisvat ehk tulevikku, siis kindlasti kanna seda.

Mustal Obsidiaanil on oskus tervendada hinges olevaid traumasid ja läbielamisi. See aitab väga rasketest emotsioonidest vabaks saada ja kõige enam aitab see neid, kes ei suuda ise aru saada, mis teda häirib ning nukraks teeb. Seda kristalli kasutatakse ka eelmiste elude traumade tervendamiseks. Kui sa tead, et see negatiivne emotsioon, millest sa ei suuda vabaks lasta on seotud mõne eelmise eluga, siis kanna seda koos Preseli kristalliga. Preselil on oskus suunata teiste kristallide väge kaugesse minevikku.

Must Obsidiaan õpetab sulle, mis tähendab kadedus, miks see eksisteerib ja aitab sul mõista, miks mõni konkreetne inimene seda emotsiooni sinu peal hoiab. Must Obsidiaan kaitseb ka selle eest, et sa liialt hinge ei laseks teise inimese kadedusel jõuda, aidates sul mõista seda, kui madal on see energia ja sellele ei tohiks tähelepanu osutada.

Must Obsidiaan kaitseb sinu kodu närvilisuse ja negatiivse energia eest

Must Obsidiaan on kristall, millest on kasulik luua enda kodule kaitsevõrgustik. Must Obsidiaan eemaldab närvilisuse, aidates kodul olla selline koht, kus sa tuled ja sa suudad selles puhata. Must Obsidiaan blokeerib ära energiad, mis põhjustavad närvilisust. Näiteks, kui keegi pereliikmetest, kes majas elab on loomult närviline, siis Must Obsidiaan on see kristall, mis ei lase sellel inimesel enda närvilisust koduseintevahel väljendada, aidates hoopis tema probleemi ära tervendada. Lisaks sellele on Must Obsidiaan kristall, mis blokeerib ära majapidamises oleva kiirguse, mis tekib näiteks elektroonikast. Must Obsidiaan ei lase energiatel väga kergelt negatiivseks muutuda. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Must Obsidiaan aitab tervendada Neerupealiseid. Musta Obsidiaani kanna, hoia kristallina taskus või kasuta massaažirulli enese tervendamiseks. Seda juhul, kui soovid neerupealiseid ja Juurtšakrat mõlemat üheskoos tervendada. Must Obsidiaan neelab endasse sinu Auraväljas eksisteeriva stressienergia, mis on neerupealised läbi põletanud. Pidev stressirohke elu kulutab selle Tšakra ja neerupealised läbi. Lase Mustal Obsidiaanil end tervendada, kui koged stressi, depressiooni, uneprobleeme, seedeprobleeme tujutust, meeleolukõikumisi ja palju teisi probleeme, mis viitavad neerupealiste nõrkusele.

- Musta Obsidiaani kasutatakse ravitsemise eesmärgil maohäirete, liigse maohappelisuse korral, aitab maohaigustest kiiremini üle saada, mis on bakteriaalsed või viirusest põhjustatud.
  
- Depressioon, stress, viha, bakteriaalsed haigused, viirushaigused, liigesevalud. Eriti kasulikuks kristalliks on Must Obsidiaan meestele, kellel on liigestega probleeme. 

- Must Obsidiaan aitab tervendada kurba hinge, kes on kannatanud seksuaalse vägivalla ja ahistamise all. See on kristall, mis aitab väga õudsatest mälestustest vabaneda ja neid unustada.

- Soovitan Musta Obsidiaani kanda tervendustööd tegevatel inimestel. Soovitan neile, kes on ise tervendajad ja arstid. See kristall aitab sind kaitsta teise inimese haiguse eest ehk selle eest, et sa enda Aurasse patsiendi haigust edasi ei laseks.  


SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Must Obsidiaan kõige enam KALJUKITSESID ja AMBUREID. See kristall on nende kaitsekristall. Eriliselt hästi mõjub Must Obsidiaani nende tähemärgi esindaja meestele. Meestele on see ideaalseks stressi leevendamise kristalliks.

Must Obsidiaan on kristall, mis on KALJUKITSEDELE  väga kasulik iseenda emotsioonide tervendamisel, negatiivsete emotsioonide, mõtete ja tunnetega võitlemisel. Must Obsidiaan muudab Kaljukitse paremaks inimeseks ennekõike iseendale, aidates Kaljukitsel iseendaga hästi läbi saada. Must Obsidiaan tasakaalustab kõiki negatiivseid energiaid, mille on loonud tema juhtiv planeet Saturn. Must Obsidiaan vaigistab Saturni negatiivseid mõjutusi, aidates Kaljukitses välja tuua tema positiivseid omadusi.

Puhasta Must Obsidiaani küünlaalust aeg-ajalt Salveisuitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 10*10*5 cm. Küünlaalus on mõeldud teeküünla põletamiseks.
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaan annab en..
42.80€
Maksudeta:35.67€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
71.00€
Maksudeta:59.17€
Pilt on illustreeriv.MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energia..
93.00€
Maksudeta:77.50€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
8.20€
Maksudeta:6.83€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
62.70€
Maksudeta:52.25€
ROHELINE AVENTURIIN küünlaalus
2023 RAHAÕNNEKRISTALL
Kõik küünlaalused on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et küünlaalus, mille tellid, näeb veidi erinev välja sellest, mis on..
49.00€
Maksudeta:40.83€
SEITSE TŠAKRAT on viiruk, mis aitab tervendada korraga seitset Tšakrat. Inimese Auraväljas on seitse peamist Tšakrat, milleks on Juurtšarka, ..
4.70€
Maksudeta:3.92€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlas..
5.90€
Maksudeta:4.92€
PALO SANTO ja SALVEI on suurepärane duo spirituaalse maailma kahest kõige olulisemast taimeviirukist. Need on universaalse toimega taimed, m..
7.90€
Maksudeta:6.58€
Viiruki TAEVALIK nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palj..
5.20€
Maksudeta:4.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.