Menüü
Ostukorv

APELSIN küünal

APELSIN küünal VÄEESEMED
APELSIN küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APELSIN küünal

Võimalikud valikud

APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid puuvilju terves maailmas, mida inimesed armastavad. Selles on olemas energiad, mis on meile kõigile kasulikud ja vajalikud. See võib olla ka põhjus, miks apelsin on nii tuntud taim. Apelsin on viljana kasulik meie füüsilisele ja vaimsele kehale, samas ka meie spirituaalsele arengule. Apelsini eeterlikust õlist valmistatud küünal kannab endaga kaasas selle vilja energiaid, mis mõjutavad meid vaimselt ja spirituaalselt. Apelsiniküünalt kasuta selleks, et enda ellu kõike seda tuua, mida apelsin suudab sulle edasi anda.

Kui külastad La Tene butiike, siis vali küünlaid alati nende lõhna tajudes. Avasta, milline lõhn sulle kõige enam meeldib ja see näitab sulle seda, mis küünalt sul antud hetkel kõige enam on vaja. E-poest küünlaid telli põhinedes nende väele või sellele, et sa juba tead, milline küünal sobib sulle kõige enam.

Kingi see küünal inimesele, kellele sa soovid enda armastust väljendada. Selles peitub sõnum, mis annab teisele inimesele armastust edasi. Olgu selleks kingisaajaks sinu armastatud sõbranna, kaaslane või laps. Kellele sa soovid armastust väljendada?

Viljakuseküünal

Apelsin on seotud Sakraaltšakra tervendamisega ja see Tšakra mängib olulist rolli viljakuses. Apelsiniküünalt põleta enda kodus, magamistoas või viljakusekristallide keskel (Mookaite, Punane Jaspis, Punane Aventuriin, Kuukivi jne.), et suurendada viljakuseenergiat. Kui sul on probleeme viljakusega ja soovid lapseootele jääda, siis sa saad kasutusele võtta spirituaalsed võtted, mis aitaksid sul vabastada vaimseid blokaade, mis ei lase lapseootele jääda. Selleks on kasulik just seda küünalt põletada ja viljakusekristallide komplekti enda magamistuppa luua.

Ennustamine

Apelsin aitab kaasa korrektsele ennustamisele ja selgete visioonide kätte saamisel. Enne seda, kui sa soovid ennustada ükskõik, millise vahendiga, kas Ruunidega, Pendliga või näiteks kaartidega, siis põleta enda lähedal apelsiniküünalt, kui tegeled ennustamisega. Apelsini eeterlikud õlid aktiveerivad sinu meeled kõike õigesti nägema, see muudab sinu mõtted selgeks ja blokeerib ära valenägemuste või valeteabe kätte saamise. Seega lisaks tervise edendamisele annab see sulle võimaluse ka ennustada.

Armastusenergia suurendaja

Apelsiniküünal on hea armastuseõnne majja tooja. Põleta seda selleks, et armastuseenergiat suurendada. Kui põletada apelsiniküünalt, siis sa ise muutud armastavamaks ja inimesed, kes selle küünlaga ühes toas on, muutuvad seda samuti. Armastuseenergia suurendamiseks on kasulik apelsiniküünalt põletada armastusekristallide keskel. Kui sul on olemas armastusekristallide altar, siis aeg-ajalt kindlasti lase apelsiniküünlal seal oma tööd teha. Sellist altarit on kasulik omada, see aitab igal tasandil sinu ellu armastuseõnne tuua, kui sa pühendad ennast selle loomisesse.

Küünalde artikli kohta saad lugeda SIIT.

Lisaks apelsiniküünlale soovitan lugeda ka apelsini eeterliku õli kohta, mille leiad SIIT.

Apelsini kohta saad täpsemalt lugeda Tene artiklist "
Apelsini tervendavad ja spirituaalsed omadused", mille leiad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h. TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.