Menüü
Ostukorv

BOSWELLIA PUU küünal

BOSWELLIA PUU küünalVÄEESEMED
BOSWELLIA PUU küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BOSWELLIA PUU küünal

Võimalikud valikud

BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi omadusi kätte kaasa. Boswellia puu kasvab peamiselt Aafrikas ja Indias. Boswelliat on kasutatud tuhandeid aastaid, et valmistada tervendavaid salve, kasutatakse eeterlike õlisid füüsilise keha tervendamiseks ja põletatakse selle puu koort ja õlisid vaimse keha tervendamiseks.

Boswellia puu
küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel, luues armastust enda ümber ja koju:

- Boswelliaküünal on seotud stressi eemaldamisega, seega on seda hea põletada ükskõik millises ruumis, et maandada pingelist energiat.

- Põleta küünalt kodu välisukse lähedal, kui soovid koju saabunud halba energiat kodust eemaldada. Sobib ka kodukaitse kristallikomplekti keskel põletamiseks, et võimendada nende kristallide tööd ja aktiveerida neid sinu kodu kaitsma.

- Boswelliaküünalt on kasulik laua peale panna siis, kui jutuajamised võivad olla inimeste vahel pingelised või soovitakse lahendada probleeme. Boswellia eeterlikud õlid aitavad sinu meeli avada nii, et ei tekiks riidusid, vaid tuleksid lahendused ning see soodustab tolerantset suhtumist üksteise vastu.

- See on nii universaalne küünal, et see võiks pidevalt sinu kodus põleda. Seda kõike sellepärast, et Boswellia eeterlikul õlil on sarnased toimed, nagu on Salveil või Palo Santol, milleks on siis energiaid puhastavad oskused.

- Boswelliaküünalt võib põletada ka siis, kui tehakse kodus tavapäraseid puhastusrituaale, kus kasutatakse Salvei rituaalitõrvikut või põletatakse Palo Santot. Boswelliaküünalt võib asendada valge küünlaga ja see on ka mitu korda võimsam nende taimede rituaalis kasutamiseks. Kui põletatakse rituaalitaimi, siis on alati vaja ka küünalt sinna kõrvale, et puhastusrituaal saaks täiel määral tööd teha.

- Boswelliaküünalt põleta siis, kui oled eelnevalt enda kodu ära puhastanud Salvei, Mürri, Kopaali või Palo Santo suitsuga. Sellisel juhul aktiveerub Boswelliaessentsis oskus tuua sinu koju positiivset energiat. Kui koduenergia on eelnevalt puhastatud, siis Boswellia loob optimistlikku ja head energiat. Boswellia aktiveerib positiivsete energiate kasvu. Eriti kasulik on Boswellia küünal põletada Päikesevarjutuse ajal.

- Kasuta Boswelliaküünalt aeg-ajalt nendes ruumides, kus erilist liikuvust ehk elu ei toimu. Nendes ruumides jääb energia seisma, mis omakorda hakkab tekitama negatiivset energiat. Seega on seal hea aeg-ajalt Boswelliat põletada, et energia liiguks ja ei tekiks negatiivsuseportaalid.


Loe ka Tene Laulu kirjutatud artiklit Boswellia tervendavatest omadustest SIIT.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h ja suur küünal ca 60h TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.