Menüü
Ostukorv

GRANADILL küünal

GRANADILL küünal VÄEESEMED
GRANADILL küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GRANADILL küünal

Võimalikud valikud

GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kannab edasi seda, mis on sellel taime energial meile anda. Granadilliküünal on väga kaasahaarava aroomiga ja meeliäratava toimega. Granadillis peitub armastusenergiat, kirge ja romantikat loov vägi, mis aitab Granadilliküünlast luua väeeseme just armastuse edendamiseks. 

Armastus, romantika ja kirg

Granadilli küünalt on võimalik kasutada Kaksikleekide telepaatia aktiveerimiseks. Süüdates küünla, soovi seda ja keskendu oma Kaksikleegile ning iseendale.

Granadilliküünalt soovitan ma põletada ajal, mil sa soovid tunda armastust, edendada armastust ja sidet enda ning kaaslase vahel. Kui sa tunned end üksikuna, siis see on väeese, mis aitab sellest tundest lahti saada. Granadilliküünla põletamine on väga kasulik  nii vallalisele kui suhtes olijale. Granadill äratab üles just selle koha sinu hinges ja Südametšakras, mis loob negatiivseid emotsioone, et neid hingest vabastada. Granadill tõstab igas suunas armastusenergiat ja armastuseõnne.

Granadilliküünalt on kasulik põletada armastuse edendamise jaoks ja kire suurendamise kristallikomplektide kõrval. Granadilli põletamine armastusekristallide kõrval aitab neil kristallidel aktiivsemalt tööd teha. Kui sa näiteks oled enda ellu uusi armastusekristalle toonud, siis on kohe samal päeval kasulik nende kõrval põletada Granadilliküünalt. Selle küünla vägi aitab kiirendada nende kristallide väge, et need saaksid kiiremas korras sind abistama asuda.

Põleta Granadilliküünalt ajal, mil soovid enda ümber luua romantilist atmosfääri. Väga kasulik on on seda küünalt põletada kohtingul, see äratab üles kire, muudab nii sind kui ka sinu kaaslast romantilisemaks. Aitab tunnetada ka seda, kas kaaslane, kellega oled kohtingul, on sinu jaoks see õige.

Positiivsus, rõõmsameelsus ja hea meeleolu

Lisaks Granadilli armastuseenergiatele peitub selles küünlas ka oskus muuta inimest rõõmsamaks, õnnelikumaks, positiivsemaks ja optimistlikumaks. See on ideaalne väeese hea meeleolu loomiseks ja atmosfääri positiivseks muutmiseks. Põleta Granadilliküünalt siis, kui soovid sellist meeleolu saavutada. Eriti kasulik on Granadilliküünalt põletada siis, kui oled endale sõbrad külla kutsunud ja soovid nendega koos mõnusalt aega veeta.

Granadilliküünalt hoia positiivset energiat loovate kristallide keskel. Kui sa oled enda koju loonud näiteks kristallikomplekti, mille eesmärgiks on luua positiivset energiat ja head meeleolu, siis suudab Granadilliküünal nende kristallide väge edasi kanda ja töösse aktiveerida.

Kui sa soovid sellist kristallikomplekti luua, siis leia endale ilus alus, mille peal küünalt ja kristalle hoida. Granadilliküünal aseta keskele ja selle ümber paiguta head meeleolu loovad kristallid. Seal võiks olla esindatud Tsitriin geood, mis saadab sinu elamisse kõikide kristallide väge, Tsitriin mõnel teisel kujul, et aitaks kodus positiivsust hoida. Kollast Jaspist, mis aitab negatiivset suhtumist  ja mõttelaadi eemal hoida, Oranži Kaltsiiti, millel on oskus rõõmsameelsust luua, Kollast Kaltsiiti, mis suurendab rõõmsameelsust ja palju teisi kristalle, mille energiates on oskus luua head meeleolu.

Granadilliküünal koos nende kristallidega suudavad elu ilusamalt näha, peatada õigel ajal liigse süvenemise negatiivsusesse ja suurendada üleüldist head enesetunnet hinges. Need kõik aitavad sind tasakaalustada, kui sa oled hakanud kalduma negatiivsuse poole.

Küünalde artikli kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h ja suur küünal ca 85h
SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt..
10.90€
Maksudeta:9.08€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidi..
4.00€
Maksudeta:3.33€
ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale vägagi konkreetse energi..
10.90€
Maksudeta:9.08€
MEREVAIGUVIIRUK on seotud armastuseõnne, suhete tasakaalu, romantika ning perekonna heaolu loomise energiaga. Merevaigu viirukiga aktiveerid Sa e..
4.90€
Maksudeta:4.08€
MANDARIINIKÜÜNAL on mõnusalt erksa aroomiga, mis on magus ja mõjub magusasõpradele suurepäraselt. Mandariin teeb meeli erksamaks, a..
10.90€
Maksudeta:9.08€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:9.08€
SANDLIPUU küünlal on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Lisaks aita..
10.90€
Maksudeta:9.08€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.TULIKVARTS on soovmõtete elluviija. Aitab uutel võimalus..
5.18€ 6.90€
Maksudeta:4.31€
AALOE viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
3.70€
Maksudeta:3.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.