Menüü
Ostukorv

MAGNOOLIA küünal

MAGNOOLIA küünal VÄEESEMED
MAGNOOLIA küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MAGNOOLIA küünal

Võimalikud valikud

MAGNOOLIA on kaunis lill, millel on kuninglik tähendus ja jõud. Seda lille peeti juba mitmed sajandid tagasi kuninglikkuse, väe, isikliku jõu, elegantsuse ja siiruse lilleks. Magnoolia sümboliseerib siirast ja tingimusteta armastust.

Kui külastad La Tene butiike, siis küünlaid vali alati nende lõhna tajudes. Avasta, milline lõhn sulle kõige enam meeldib ja see näitab sulle seda, mis küünalt sul antud hetkel kõige enam on vaja. E-poest küünlaid telli põhinedes nende väele või sellele, et sa juba tead, milline küünal sobib sulle kõige enam.

Koduenergia värskendaja ja tervendaja

Magnooliaküünal on väga värskendava toimega, sellega muutub kodune keskkond rahulikumaks ja tasakaalukamaks. Magnooliaküünalt põleta ajal, mil soovid värskendada oma kodu energiat.

Seda küünalt saab kasutada ka koduenergia tervendamisel. Kui soovid, et sinu kodus olevad kristallid paremini töötaks, kasuta Magnooliaküünalt.

Selle küünla vägi aitab aktiveerida Mäekristall geoodi, et see asuks koduenergiat tervendama. Seetõttu on kasulik Magnooliaküünalt kasutada Mäekristall geoodi kõrval

Positiivsust toov küünal

Magnooliaküünla vägi aitab näha rohkem ilu ja võlu, mitte halba ega õnnetust. Kui soovid enda maailmavaadet parandada, siis Magnooliaküünla põletamine võib aidata sul seda teha.

Armastuseenergiat andev küünal

Sellel küünlal on armastuseenergiat suurendav toime. Kui põletad Magnooliaküünalt, siis lood sellega enda ümber romantilise armosfääri. Põleta Magnooliaküünalt, kui oled koos kallimaga ja soovid temaga kvaliteetaega veeta. Põleta seda küünalt ka selleks, et armastuseõnne suurendada.

Magnooliaküünla võid leida maagiates ja rituaalides, mis on seotud armastusega või armastuse ligikutsumisega.

Kuu väega ühenduses olev küünal

Magnoolia on tugevalt ühendatud Kuu väega. Näiteks töötab Magnooliaküünal suurepäraselt Täiskuu ja Noorkuu ajal.

Küünalde artikli kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h. TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte nimetati rahvakeeli ka ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.11€
SIREL on kauni õitega puu või põõsas, mis kannab endaga kaasas väga olulist spirituaalset energiat. Sirel on see, mis annab..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
18.60€
Maksudeta:15.24€
ROHELIST küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu: - Roheline küünal kannab endaga kaasas küllusega, ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Toote kogus erineb pildil olevast. Purgis on 60 kapslit.CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põ..
20.20€
Maksudeta:16.56€
VAARIKAS on imeilus ja imemaitsev mari, mis on täis tervendavaid vitamiine ja positiivset energiat. Vaarikas on armastuse andja, mis tervend..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.