Menüü
Ostukorv

MUST PIPAR küünal

MUST PIPAR küünal VÄEESEMED
MUST PIPAR küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST PIPAR küünal

Võimalikud valikud

MUST PIPAR on väga tugeva toimega taim ja seega saab selle küünla vägi olla samuti vaid tugev. Must Pipar on puhastava toimega ja seetõttu võib seda küünalt põletada ka lihtsalt selleks, et energiaid puhastada ja taastada. Näiteks on seda kasulik põletada kodus, kui sa tunned, et sa soovid negatiivsest energiast vabaks saada, või siis enda kõrval, kui soovid endale Aurapuhastust teha. Musta Pipra küünalt võib põletada ükskõik milliste kristallide kõrval, et neid aktiveerida. Musta Pipra küünal aitab kõiki kristalle tööle seada ja sellepärast on see väga hea universaalne väeese.

Kaitsev väeese endale, perekonnale ja kodule

- Põleta Musta Pipra küünalt Täiskuu ajal, kui soovid kaitsta seda, mis on Sulle kõige väärtuslikum, milleks on Sinu hing, kodu ja perekond. Kui küünla põlema süütad, siis keskendu kõigile neile. Ole tänulik sellele, mis Sul on täna ning ava enda hing vaid heale. Nii saabub rahu, tasakaal ja harmoonia Sinu ellu!

- Musta Pipra küünla võimuses on pidurdada negatiivsete inimeste mõtete ja halbade soovide mõju. Selleks põletage küünalt võimalikult välisukse lähedal või aknalaua peal. Välisuks on see koht, kust pääseb inimese koju õnne või ebaõnne. Kodu välisukse juures on vaja põletada Musta Pipra küünalt, et blokeerida negatiivsete energiate majja sisenemist.

- Puhasta selle küünlaga oma kodu negatiivsest energiast. Küünal sobib erinevate kristallikomplektide kõrvale põlema koos viirukitega. Lisaks sellele, et Musta Pipra küünal on väga universaalne, on see üks parimaid valikuid kaitsekristallide aktiveerimiseks ja puhastamiseks. Seda kõike sellepärast, et Must Pipar suudab kaitsta.

- Musta Pipra küünlaga saad tõrjuda eemale kadedaid, pahasoovlikke ja perekonda lõhkuvaid inimesi. Inimesi elab maailmas igal eri spirituaalsel tasemel ja paljudes on kurjust rohkem kui headust. Selliste inimeste eest on vaja end kaitsta. Kui sa tunned, et keegi võib sulle halba soovida, siis kindlasti kasuta Musta Pipra küünalt.

- Hoidke Musta Pipra küünalt kindlasti aeg-ajalt kodukaitse või auto kaitsekristallide kõrval. Selleks võetakse autost kaitsekristallid, puhastatakse need küünlaga ja viiakse autosse tagasi.


Ebaõnne vabastamise rituaal

Tee Musta Pipra küünlaga imelihtsat rituaali, mis aitab sul enda kodus ebaõnnenergiat vabastada. Kui sa tunned, et viimasel ajal ei lähe sul hästi, kõik ebaõnnestub ja sinu ellu saabub takistus takistuse järel, siis võib sinu elus olla ebaõnne. Tee rituaali, mis aitaks sellel kaduda.

Selleks on sul vaja ühte Musta Pipra küünalt, peotäis musta pipra teri, kookoseviirukeid (viiruki jaoks lisaks ka viirukialus) ja Hüpersteeni kristalli. Aseta küünal enda kodus välisukse lähedale kuumakindla aluse peale, selle kõrvale puista peotäis musti pipraid ja lisa nende kõrvale Hüpersteeni kristall.

Kui kõik esemed on oma kohtadele seatud, siis pane küünal põlema ja võta küünlaleegist kookoseviirukile tuld. Jaluta oma kodus selle viirukiga (mille oled viirukihoidja peale kinnitanud, et tuhk saaks kukkuda aluse peale) nii, et kookose tervendav vägi jõuaks kõikidesse ruumidesse. Kui ühest viirukist jäi väheks, et kogu kodu läbi jalutada, siis võta uus viiruk ja süüta see oma küünlast põlema.

Kui kodu on viirukiga puhtaks tehtud, siis saavad küünal, piprad ja Hüpersteen ebaõnne likvideerima asuda. Rituaalipaik jäetakse oma kohale seniks, kuni küünal on lõpuni põletatud. Ürita iga päev küünalt võimalikult kaua järjest põletada. Kui ühel päeval on küünal ära põlenud, siis võta piprad ja Hüpersteen ning vii need metsa. Hüpersteeni sisse koguneb see ebaõnn, mis läbi selle rituaali kodust kinni püüti.

Seda rituaali võid teha uuesti täpselt siis, kui sa tunned, et sul on selleks vajadust. Rituaali läbiviimiseks ei ole vaja jälgida konkreetseid Kuufaase, kuid kõik rituaalid toimivad paremini siis, kui seda soodustab nädala kosmiline vägi.


Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h ja suur küünal ca 85h
MUST PIPAR on üle maailma üks tuntuim ja väga laialdaselt kasutusel olev vürts, mida kasutatakse erinevate roogade maitsestamiseks. Li..
20.40€
Maksudeta:16.72€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
5.70€
Maksudeta:4.67€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
2.82€
Maksudeta:2.31€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.63€
Maksudeta:2.97€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.20€
Maksudeta:1.80€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud emots..
4.39€
Maksudeta:3.60€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.