Menüü
Ostukorv

MUST küünal

MUST küünal VÄEESEMED
Enim müüdud
MUST küünal
9.90€
Maksudeta: 8.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST küünal

Võimalikud valikud

MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse selleks, et puhastada enda elust ära midagi, mis teeb halba ja mis loob takistusi.

Kodu kaitsekristallid

Põleta Musta küünalt enda kodu välisukse kõrvale loodud kodukaitse kristallikomplekti keskel. Must küünal aktiveerib kaitseenergiaga kristallid tööle ja likvideerib sinu elust ebaõnne. Seda küünalt võiksid nende kristallide keskel põletada vähemalt korra kuus, et aktiveerida kaitseenergiaga kristalle.

Kui sul ei ole olemas veel kodu kaitsekristallide komplekti, siis võid selle ise endale luua. Seda saad teha nii, et tood endale tasapisi kaitseenergiaga kristalle ning asetad need ühele alusele/karbi sisse. Kodukaitsekristalle hoitakse külaliste jaoks peidus ja puhastamise/aktiveerimise ajaks võetakse need kas riiulilt või kapi pealt alla. Sinna komplekti lisad täpselt selliseid kristalle, mida sa ise soovid, vastavalt sellele, millist energiat sa soovid enda koju tuua.

Kodukaitse Täiskuu ajal 


Musta küünalt põleta Täiskuu päeval, kui sa soovid enda kodust halba õnne eemaldada. Selleks aseta Must küünal laua peale ja selle kõrvale ka põlev Salveioks või rituaalitõrvik, kindlasti ka Salveiviiruk. Lase viirukil lõpuni põleda, väikesel Salveioksal samuti ja põleta küünalt alates Täiskuust kuni Noore Kuu loomiseni. See on lihtne kodupuhastusrituaal, mis vabastab sinu kodust halba energiat.

Kaitse-eesmärgiga talismanid ja kristallehted

Kui sa oled just äsja soetanud endale uue kristallehte, mille oled enda ellu võtnud kaitse jaoks, siis aktiveeri see küünlaga. Selleks võta ehe, pane see musta riide või koti sisse koos kohviubadega.

Aseta see riie või kott, mille sees on su ehe ja kohvioad, Musta küünla ette. Nüüd võta nuga, mida sa ei kasuta söömiseks. Kui sa oled eelnevalt rituaale teinud, siis võta enda rituaalinuga. Joonista küünla peale THURISAZ´i Ruun, mille leiad SIIT.

Seejärel süüta tikust küünal põlema ning lase sellel ehtel vähemalt 3 päeva järjest küünla ees seista. Põleta seda küünalt iga päev võimalikult kaua.

3 päeva möödudes võta ehe riide või koti seest välja, viska kohvi minema ja asu seda ehet kandma. Põleta küünal lõpuni. See, millal see küünal saab lõpuni põletatud, ei oma tähtsust. Aga kindlasti peab küünla pealt ära põlema Thurisazi Ruun.

See on imelihtne Ruuni-küünlamaagia, mis aktiveerib sinu kaitseenergiaga ehte sinu kasuks tööle, aidates sinu Aurasse kiiresti enda väga anda ja muutes sinu ning ehtevahelise sideme väga tugevaks ning intensiivseks.

Kuu viimase veerandi
"Vabastamise rituaal"

See on rituaal, mille kaudu on sul võimalik vabaks lasta enda elus midagi, mida sa enam enda elus ei soovi näha. Kui sul on midagi hingel, mis sind segab või miski sinu elus, mis sulle liiga teeb, siis just see on rituaal, mis võib sind sellest kõigest päästa.

Selle rituaali tegemise jaoks läheb sul vaja kahte Šungiidi meditatsioonikristalli, tikke, ühte musta küünalt, kuivatatud nelki ja Salvei rituaalitõrvikut (kindlasti tõrvik, mitte viiruk ega lahtine Salvei). Lisaks esemetele on sul vaja riietuda üleni musta ja eelnevalt sellel samal päeval ära juua üks tass musta teed ilma lisanditeta. Musta värvi riided ja must tee aitab juba Aura selle rituaali käigus vabastavaks ette valmistada.

Rituaali tegemiseks leia enda jaoks sobiv koht kodus, terassil, verandal, õues või seal, kus sa saad selle privaatselt läbi viia. Aseta must küünal kuumakindla aluse peale, istu selle ette ja leia mugav positsioon, mille käigus sa saaksid rituaali läbi viia. Sea küünal põlema, küünla leegis sea Salvei rituaalitõrvik suitsema ja selle tõrvikuga puhasta ära enda Aura. Tee suitseva tõrvikuga enda ümber ringe ja võta tuld juurde, kui suits peaks ära kaduma. Kui oled piisavalt kaua rituaalitõrvikuga end puhastanud, siis võta kätte peotäis nelke ning sea need ümber musta küünla. Kui see on tehtud, siis alusta vabastamisega.

Võta mõlemasse kätte üks Šungiidi meditatsioonikristall, sule silmad ja hakka unistama ning palvetama selle nimel, et see sinu elust lahkuks. Soovi, et see "miski", millest sa soovid vabaks saada leiaks tee sinu juurest lahkumiseks. Palveta ja soovi senikaua, kuni sa tunned, et sinu soov on teele läinud. Kui see tunne on sind tabanud, siis võta rituaalitõrvik, sea see uuesti suitsema ja tee taaskord enda ümber ringi selle suitsuga. Kui see on tehtud, siis sõnum on teele saadetud ja sa võid rituaalipaiga kokku panna.

Korja kokku nelgipuru, pane see kotti, et see samal õhtul metsa alla viia. Ära unusta kindlasti seda teha! Šungiidi meditatsioonikristallid pane kokku ja puhasta need hiljem ära ning saad neid kasutada järgmistes rituaalides või meditatsioonides. Küünla võib lõpuni põletada ja teistel eesmärkidel veel lisaks seda kasutada, sama kehtib ka rituaalitõrvikuga.

Peale rituaali võid tunda end kergendatuna, võib tekkida hea ja lõõgastunud enesetunne. Kui nii on juhtunud, siis on rituaal õigesti sooritatud ja vabastamisprotsess on hakanud tööle. Seda rituaali võib teha igal Kuu viimasel veerandil ja seda alati sellisel eesmärgil, millest sa soovid vabaks saada.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
0.80€
Maksudeta:0.66€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
9.80€
Maksudeta:8.03€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
8.00€
Maksudeta:6.56€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.80€
Maksudeta:3.11€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.11€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaan annab en..
24.20€
Maksudeta:19.84€
Pilt on illustratiivne. AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete ..
27.70€
Maksudeta:22.70€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
6.50€
Maksudeta:5.33€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.11€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
3.90€
Maksudeta:3.20€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.