Menüü
Ostukorv

ŠUNGIIT lapik

ŠUNGIIT lapik KRISTALLID
ŠUNGIIT lapik
9.50€
Maksudeta: 7.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ŠUNGIIT lapik

Võimalikud valikud

ŠUNGIIT on ülimalt võimas tervenduskristall, mis tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Karjalas Shunga külas ja sellest on see kristall ka oma nime saanud. Šungiidil on pikk ja müstiline ajalugu ning seda peetakse number üheks füüsilise keha tervendajaks. Šungiidil on oskus vabastada emotsionaalsed blokaadid, mis takistavad füüsilisel kehal terveneda. Seda kasutatakse peamiselt kaitsmiseks vähkhaiguse tekkimise eest ja teiste väga raskekujuliste haiguste ennetuseks ning ka tervendusteraapia eesmärgil.

Šungiit oma koostiselt koosneb fullereenidest, mis on teada-tuntud tugevad ja kiiretoimelised antioksüdandid. Sellega seoses võib juba väita, et selle kristalli nahaga kontaktis kandmine on äärmiselt kasulik. Šungiidiga puhastatakse ka vett, hoides näiteks Šungiidi püramiidi vee sees, et eemaldada veest mürkaineid. Šungiit on siiamaani üks huviäratavamaid kristalle teadlaste seas ja selle kasulikke omadusi veel katsetatakse, uuritakse ning avastatakse. Senimaani ei ole leitud mitte ühtegi halba toimet, vaid just üleloomulikke häid omadusi.

Šungiit aitab endasse neelata elektromagnetvõnked, mis on inimese jaoks väga kahjulikud. Elektromagnetvõnkeid tekitavad arvutid, mikrolaineahjud, telefonid, wi-fi seadmed ja wi-fi ise, maaküte, külmkapp jne. Šungiit tõkestab mürkide kehasse imendumist nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, takistades needuste ja ärasõnumise saatmise ning negatiivsel koduaural mõjutada tervislikku seisundit. Usutakse, et Šungiidi kandmine takistab vabade radikaalide teket ning vaimses maailmas kasutatakse seda vähkkasvajate eemale peletamiseks. Šungiiti kantakse, kui on inimest kiiritatud, või minnaks röntgenisse, et takistada kiirituse halba mõju meie tervisele.

Šungiit aitab lahti saada ka kõige süngemast mõttemaailmast ja on eriti kasulik neile, keda ahvatlevad surmaga/vägivallaga seotud tegevused. Sobib nendele lastele, kellele meeldivad vägivaldsed mängud ja filmid, aidates sellest vajadusest lahti saada.

Šungiit aitab mõista seda, mis sinus endas valesti on. See on kristall, mis aitab sul iseennast muuta paremaks inimeseks. Šungiit avab silmad sul iseenda suhtes, aidates märgata sinu negatiivseid, halbu, nõrku ja problemaatilisi külgi. Šungiit aitab muutuda ja neil ebatervetel külgedel, mis sinu sees eksisteerivad, terveneda. Šungiit aitab olla parem inimene sul iseenda päras ja ka teiste jaoks. Kristall, mis aitab ületada ka kõige negatiivsemad iseloomujooned, mis sulle ebaõnne toovad  ja halba Karmat põhjustada võivad, millest sa ise teadlik ei pruugi ollagi. 

Šungiit aitab eemaldada emotsioone ja mõtteid, mis keegi teine on sulle sisestanud ja mis sulle liiga teevad. Šungiit ei lase sul olla väliskeskkonnast ja ühiskonnast mõjutatav. Šungiit aitab sul ise otsustada seda, millesse sa usud, mis on sinu jaoks tähtis ja mis on sinu jaoks tõene. 

Šungiit aitab vabaks lasta energiaid, mis on madalad ja mis tekitavad probleeme. Madalad energiad on näiteks viha, kurbus, depressiivsus, melanhoolia, kadedus, ahnus, klatšijutu vajadus, vajadus olla teistest inimestest parem ja paljud teised iseloomuomadused, mis ei lase sul vaimselt tugevad olla. 

Väga tundlikel inimestel soovitan ma kindlasti tuua Šungiiti enda ellu ühel või teisel viisil. Šungiit aitab tundlikel inimestel negatiivseid energiaid paremini taluda, et negatiivsus ei saaks hingele haiget teha. Šungiit aitab arendada spirituaalseid võimeid nii, et inimene selle arengu käigus nõrgaks ei muutuks. 

Šungiit õpetab inimesele seda, et kõikides negatiivsetes ja keerulistes olukordades on midagi head. Šungiit aitab märgata seda head seal halva sees ehk õpetab inimest õppetunde välja lugema olukordadest, mis tunduvad ülekohtused ja koormavad. Sellesama omaduse tõttu on Šungiit hea kristall, mis aitab spirituaalselt kasvada ja edasi areneda. 

Šungiit kaitseb kurja ja negatiivse eest, mis tähendab seda, et sellega on võimalik võimsat energiakaitsekilpi enda ümber moodustada. Šungiidiga mediteerimine või sellest ehte kandmine aitab Auravälja tugevana ja vastupidavana hoida. Kui sa tunned, et maailm on kuidagi sinu vastu, sinu ümber on liiga palju negatiivseid ja halbu inimesi, siis kindlasti hoia Šungiiti enda elus ühel või teisel kujul. Šungiit aitab sul tugevaks muutuda ja see blokeerib ära seda ebaõnne, mis ei suuda sind kuidagi õpetada ja mida sa ei ole ka karmaatiliselt välja teeninud. 

Kristall, millel on oskus hinge avada spirituaalsele kasvamisele. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel, telepaatiliste oskuste väljaarendamisel ja intuitiivsemaks muutumiseks. Šungiit õpetab seda, mis on energiad, kuidas neid tunnetada ja selliseid teadmisi energiate kohta enda kasuks ära rakendada.

Šungiit aitab inimese hinges olevate sisemiste deemonitega võidelda. See aitab nendest probleemidest üle saada, mis tulevad meeltesse kummitama ja tuju rikkuma, aidates halbadest mälestustest vabaks saada, et need ei käiks kummitamas, need ongi inimese sisemised deemonid. Šungiiti on kasulik kanda või enda kodus hoida, et see aitaks niiviisi sind tervendada.

Šungiit on kristall, mis aitab tuua sinuni teadmisi selle kohta, kuidas enda elu paremaks muuta ja häid mõtteid, kuidas selle nimel tegutseda. Šungiit on kristall, mis annab jõudu edasiliikumiseks ja parandamiseks, olgu siis teemaks ükskõik, mis vajab parandamist. 

Minule isiklikult meeldib see Šungiidi omadus kõige rohkem, kus Šungiit aitab hingel mõista seda, et igas negatiivses kogemuses on peidus positiivne õpetus või tulemus. Kõik halb või katsumus, mis inimese eluteele saadetakse, see saadetakse põhjusega. Selle ära lahendamisel või sellest üle saamisel avab see ukse parema tuleviku poole. Šungiit aitab mõista negatiivse situatsiooni tagamaad ehk õpetab positiivselt vaatama igat halba ja rasket olukorda.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaaži esemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab selle kristalli lihtsalt paremaks meditatsiooni- ja tervenduskristalliks.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Šungiidi massaaži kristalliga tehakse ülekeha massaaži, et anda kehale sõnum terveneda. See on kasulik selleks, et Aurast juhtida välja energia, mis ei lase terveks saada. Sobib universaalseks tervendajaks ja on üks vajalikumaid kristalle terapeutide, ravitsejate ja massööride jaoks.

- Juurtšakra massaaž on Šungiidiga kõige võimsam. See sobib siis, kui on viljatus või reproduktsiooniorganite haigused.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega. 

- Šungiit tasakaalustab Juurtšakrat, aidates terveks saada ükskõik millisest terviserikkest.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagiaküünlaga. Sobilikud on JasmiinLavendelSalveiSidrunhein ja Koriander.

Koduenergiast negatiivse energia ära puhastaja

Šungiit on negatiivse energia filtreerija, mis suudab enda sisse neelata kõik negatiivse ja seda igal tasandil. Kui Šungiit neelab enda sisse selle energia, siis see filtreerib selle ära ja saadab kas kodust minema või muudab selle taas positiivseks. Šungiiti on väga kasulik kodus hoida, eriti hästi töötab see kodukaitse kristallidega koos ja erinevate geoodidepüramiididekuulide ning obeliskidega. Šungiiti võid viia igasse tuppa, et see saaks kogu koduenergia tervena hoida.

Šungiidiga elektromagnetvõngete kinni püüdmine

Kleepige kleeplindiga või siduge paeltega Šungiidi tükid juhtmete külge, külmkapi külge, teleri taha, arvuti külge, et takistada kahjulike elektromagnetvõngete kehasse sattumist. Eriti kasulik lastele, eemaldades nende närvilisuse, hirmud, vägivaldse käitumisviisi ja pideva jonnimise, mis on üldiselt seotud elektomagnetvõngete aurasse pääsemisega. Teine võimalus on Šungiit asetada seadmete ette, kusjuures arvutile mõjub kõige paremini Šungiidist püramiid.

Šungiidiga vee puhastamine

Hoidke Šungiiti anuma sees veekraani kõrval, köögis, tualettruumis või pesuruumis, et takistada vee sees kahjulike ainete imendumist teie kehasse. Hoidke Šungiidist valmistatud püramiidi vee sees, enne selle joomist, et takistada kahjulike ainete kehasse tulekut. Lisaks sellele võib Šungiiti hoida ka lihtsalt vee sees, et vett puhastada. 

Šungiidiga laste kaitsmine 

Moodustage lapse tuppa Šungiidi võrgustik, asetades toa nurkadesse üks tükk Šungiiti (kõige parem oleks, kui need kristallid ära peidetakse). See loob kaitse teiste laste ja tema tuttavate halva mõju eest, eriti kasulik alkoholi, tubaka ja vägivaldsete tegevuste ära hoidmiseks. Samuti kasutatakse sellist võrgustiku astma, tolmuallergia, viirushaiguste ja pideva haigestumise ravitsemiseks. 

Kodu kaitsmine halbade hingede eest  

Moodustage kodu ümber võrgustik, peites igasse kodu välisnurkadesse ühe Šungiidi, Musta Turmaliini ja Seleniidi. Selline kristalli vägi peatab halbade hingede koju tulekut ning kaitseb lapsi õudusunenägude eest, mis on põhjustatud energia-deemonite poolt.

Armastuseneeduse või halvast karmast lahti saamine

Moodustage endale komplekt kolmest Šungiidist, Mustast Turmaliinist, Mustast AhhaadistKuntsiidistMäekristallist ja Fluoriidist ning tehke neile musta värvi kott ümber. Kristalli kotti lisage Basiiliku lehti, Loorberit, Kaneeli, Iisopit ja värsket Salveid. Krisalli kotti tuleb hoida välisukse kohal umbes pool aastat ja seejärel need vabasse loodusesse viia. Selline kristalli- ja rituaalitaimede maagia aitab lahti lasta armastusega seotud pidevast ebaõnnestumisest ja suurtest suhteprobleemidest.

Kuu viimase veerandi "Vabastamise rituaal"

See on rituaal, mille kaudu on sul võimalik vabaks lasta enda elus midagi, mida sa enam enda elus ei soovi näha. Kui sul on midagi hingel, mis sind segab või miski sinu elus, mis sulle liiga teeb, siis just see on rituaal, mis võib sind sellest kõigest päästa.

Selle rituaali tegemise jaoks läheb sul vaja kahte Šungiidi meditatsioonikristalli, tikke, ühte musta küünalt, kuivatatud nelki ja Salvei rituaalitõrvikut (kindlasti tõrvik, mitte viiruk ega lahtine Salvei). Lisaks esemetele on sul vaja riietuda üleni musta ja eelnevalt sellel samal päeval ära juua üks tass musta teed ilma lisanditeta. Musta värvi riided ja must tee aitab juba Aura selle rituaali käigus vabastavaks ette valmistada.

Rituaali tegemiseks leia enda jaoks sobiv koht kodus, terassil, verandal, õues või seal, kus sa saad selle privaatselt läbi viia. Aseta must küünal kuumakindla aluse peale, istu selle ette ja leia mugav positsioon, mille käigus sa saaksid rituaali läbi viia. Sea küünal põlema, küünla leegis sea Salvei rituaalitõrvik suitsema ja selle tõrvikuga puhasta ära enda Aura. Tee suitseva tõrvikuga enda ümber ringe ja võta tuld juurde, kui suits peaks ära kaduma. Kui oled piisavalt kaua rituaalitõrvikuga end puhastanud, siis võta kätte peotäis nelke ning sea need ümber musta küünla. Kui see on tehtud, siis alusta vabastamisega.

Võta mõlemasse kätte üks Šungiidi meditatsioonikristall, sule silmad ja hakka unistama ning palvetama selle nimel, et see sinu elust lahkuks. Soovi, et see "miski", millest sa soovid vabaks saada leiaks tee sinu juurest lahkumiseks. Palveta ja soovi senikaua, kuni sa tunned, et sinu soov on teele läinud. Kui see tunne on sind tabanud, siis võta rituaalitõrvik, sea see uuesti suitsema ja tee taaskord enda ümber ringi selle suitsuga. Kui see on tehtud, siis sõnum on teele saadetud ja sa võid rituaalipaiga kokku panna.

Korja kokku nelgipuru, pane see kotti, et see samal õhtul metsa alla viia. Ära unusta kindlasti seda teha! Šungiidi meditatsioonikristallid pane kokku ja puhasta need hiljem ära ning saad neid kasutada järgmistes rituaalides või meditatsioonides. Küünla võib lõpuni põletada ja teistel eesmärkidel veel lisaks seda kasutada, sama kehtib ka rituaalitõrvikuga.

Peale rituaali võid tunda end kergendatuna, võib tekkida hea ja lõõgastunud enesetunne. Kui nii on juhtunud, siis on rituaal õigesti sooritatud ja vabastamisprotsess on hakanud tööle. Seda rituaali võib teha igal Kuu viimasel veerandil ja seda alati sellisel eesmärgil, millest sa soovid vabaks saada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Šungiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
Vähk, kasvajad, vereloomehaigused, vere hüübimatus, skisofreenia, vaimsed haigused, depressioon. Šungiiti kasutatakse ka siis, kui soovitakse "tundmatule" haigusele tervendust anda. See tähendab seda, et kui ei leita haigust ega ka ei leita selle põhjust üles, siis Šungiit aitab siiski sellele tervendust tuua, kuna see kristall leiab selle haiguse kehas üles. Šungiiti kantakse insuldi ja infarkti ära hoidmiseks ning nende tekke korral taastusravi eesmärgil.

- Soovitan Šungiiti kasutada ka seljavalude, peavalude, liigesevalude ja ka emakavalude korral.

- Šungiit aitab hinge päästa, kui depressioon või raske eluperiood muudab hinge suitsiidseks või surma ootavaks. Šungiit aitab taastada ja tuua seda valgust inimese hinge, mis hoiab inimese elus. Šungiit ei luba enneaegselt surma poole jalutada, kui saatus ja kaitseingel ei ole selleks ühelt elult teisele minekule veel luba andnud. 

- Šungiiti soovitan ma kasutada ning sellest tehtud vee-eliksiiri juua neil, kellel on diabeet. Šungiit aitab diabeeti kontrolli all hoida, selle edasist arengut pidurdada, seda tervendada, ja kui diabeeti ei ole, siis selle eest kaitsta.

JUURTŠAKRA

Juurtšakra on seotud kogu keha füüsilise tervisega. Kui Juurtšakra on paigast ära, siis kaob ära inimese immuunsus ja füüsiline keha jääb nõrgaks ning haigused hakkavad reaalselt ilmnema. Šungiit aitab väga katkist Juurtšakrat tervendada ja sellele eluenergiat anda.

SODIAAK

Šungiit toimib kõige kiiremini ja efektiivsemalt nendega, kes on sündinud SKORPIONI ♏ päikesemärgi all. Šungiit on Skorpionile igal võimalusel abiks, aidates tema tervist hoida, parandada ja tugevamaks muuta. Lisaks tervendavatele omadustele kaitseb Šungiit Skorpionit hädaohu ja ebaõnne eest. Kristall, mis on Skorpioni jaoks väga olulisel kohal, aidates halba tema teelt eemale hoida.       

Soovitame Šungiiti aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta selle energiataset. Šungiiti sobib kõige enam laadida Ahhaadist geoodi kõrval. Puhastada vähemalt korra kuus Rosmariiniviiruki või Rosmariini eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.