Menüü
Ostukorv

KOLLANE AVENTURIIN ja MÄEKRISTALL pendel

KOLLANE AVENTURIIN ja MÄEKRISTALL pendel VÄEESEMED
Uus
KOLLANE AVENTURIIN ja MÄEKRISTALL pendel
18.60€
Maksudeta: 15.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE AVENTURIIN ja MÄEKRISTALL pendel

KOLLANE AVENTURIIN on kristall, mis aitab lahendada sinus küsimusi, mis on seotud tulevikuga ja parimate otsuste tegemisega. See kristall juhatab sind alateadlikult, intuitiivselt kõige õigemaid otsuseid vastu võtma, andes sulle kogu enda väe selleks, et sa suudaksid enda saatusetee kujundada kõige ilusamaks. Kollane Aventuriin leevendab hirmu, vabastades selle. See julgustab iseendasse uskuma ja parimat endas näha. Kui oled iseendaga rahul, oled julge ja enesekindel, siis see kiirgab ka väljapoole sind. Ehk ka teised tunnevad ja näevad seda. Energia ei valeta kunagi, see on miski, millest me kõik saame lähtuda.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

KOLLANE AVENTURIIN PENDEL

Kollase Aventuriini pendlit kasuta enda isikliku teejuhina. Kanna seda kaasas, hoia koti sees, kanna reisil kaasas. Ükskõik, millal on sul vaja vastust kiirelt enda seest leida, siis võta see pendel kätte ning küsi nõu selle käest.

Sellest kristallist valmistatud pendlit saad kasutada tuleviku kujundamiseks ja sinna vaatamiseks. Kui kasutad seda iseendale vastuste saamiseks, siis keskendu kõigele sellele, mille suhtes on sul kahtlused või hirm.

Pendlit kasutada on väga lihtne, hoia seda ühe käega enda peopesa kohal, vaata pendlile otsa ning esita taotlus. Lase sellel liikuma hakata. Võnked tulevad sinu enda seest, sinu alateadvusest - intuitsioonist.

MÄEKRISTALL sobib kokku kõikide teiste kristallidega, see ei muuda teise kristalli energiat ja see ei too selles teatud omadusi välja. Mäekristall on universaalse toimega, kui see viia kokku mõne teise kristalliga, muudab see teise kristalli võimsamaks, aitab sellel kiiremini ja edukamalt tööd teha. 

RAVITSEMINE

- Leevendab muremõtteid, aidates nendest vabaks saada.

- Suurendab positiivset ellusuhtumist, aktiveerides sind külluslikumalt ellu suhtuma. Mis tähendab seda, et see võtab ära sinult piirangud, aitab sul elu elada vabamalt ja hingata kergemalt.

- Suurendab elujanu ja teotahet. Aktiveerib Päikesepõimiku tervenema ning seejärel külluslikult sind aitama. Mida tervem on sinu Päikesepõimik, seda võimekam sa oled hingeliselt ja seda rohkem sa suudad positiivsust elus näha. 

SODIAAK 

Kalade jaoks on Kollane Aventuriin külluse, jõukuse, rahaõnne ning positiivsuse kristall. Kui soovid enda tähtkujule lisajõudu pakkuda läbi kristallide energia, siis see on Kalade jaoks Püriidi kõrval üks parimaid valikuid. Püriit on põhiline külluse kristall, mis sobib Kollase Aventuriiniga ideaalselt kokku, arvestades seda, kuidas need Kalasid aitavad. 

Kollast Aventuriini lae Aragoniit geoodil kui sa seda ei kasuta. Puhastamiseks sobib Sandlipuuviiruk või Sandlipuu eeterliku õli aur.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisainfo
Lisainfo Pendli pikkus on ca 7 cm. Pendli kogupikkus koos ketiga ca 26 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.