Menüü
Ostukorv

VALGE HAULIIT karu võtmehoidja

VALGE HAULIIT karu võtmehoidja VÄEESEMED
VALGE HAULIIT karu võtmehoidja VÄEESEMED
VALGE HAULIIT karu võtmehoidja VÄEESEMED
VALGE HAULIIT karu võtmehoidja VÄEESEMED
VALGE HAULIIT karu võtmehoidja
12.80€
Maksudeta: 10.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE HAULIIT karu võtmehoidja


VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervendajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavuti. Valge Hauliit on kõrgelt hinnatud teraapiakristall selle stressi leevendavate omaduste tõttu. Valge Hauliit on peamiselt pärit Kanadast ja seda kristalli soovitan ma ennekõike kanda ning kasutusele võtta neil, kes soovivad enda ellu rahu tuua. Valge Hauliit mitte ainult ei ole rahustav kristall, vaid see oskab ka lasta vabaks hirmusid ja ülemõtlemist, millega peab väga suur hulk inimesi silmitsi seisma. Kui sa otsid enda ellu kristalli, mis aitaks sul end hästi tunda, siis kindlasti on Valge Hauliit selleks kristalliks.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

KARU sümboliseerib rahu, julgust, füüsilist kaitset, enesekindlust, julget pealehakkamist, stabiilset ellusuhtumist, enda aitamist ja tervenemist. Karu sümboolika aitab selle kandjat kaitsta ebaõnne või ärakasutamise eest.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Valge Hauliit on rahutooja kristall, seda on väga kasulik igaühel omada. Kui kanda võtmete küljes seda kristalli, siis juba selle lähedus aitab nii sind ennast kui ka koduenergiat rahustada. Ärevad energiad põhjustavad stressi ja sellega võitleb Valge Hauliit suurepäraselt.

- Kodu võtmete küljes on Valge Hauliidi karu kasulik, kui soovitakse perekonda rahu, stabiilsust ja stressi leevendust tuua.

- Valge Hauliidi karu aitab kaitsta tervet perekonda, aidates perekonnast eemale hoida närvilisust ning üleliigset pinget.

- See väeese sobib väga hästi lapsele, kellel on oma kodu võti. Esiteks karu sümbol ei lase võtmel ära kaduda ja see aitab lapsi, kes kardavad omapead väljas liikuda. Eriti kasulik on see lastele, kes alles harjutavad üksinda liiklemist. Karu sümbol ja Valge Hauliit aitavad kodu alati üles leida.

AUTO VÕTMELE

- Hoia Valge Hauliidi karu võtmehoidjat auto võtmete küljes, kui sul on hirm autoga sõitmise ees. See kristall aitab sul autoroolis olla rahulik ja liigelda ilma suurema närvipingeta.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka
Mäekristall geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Valgest Hauliidist. Mäekristall aitab võimendada ja taaselustada Valge Hauliidi energiat.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.