Menüü
Ostukorv

VALGE HAULIIT ingel

VALGE HAULIIT ingel VÄEESEMED
VALGE HAULIIT ingel
36.60€
Maksudeta: 30.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE HAULIIT ingel

VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervendajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavuti. Valge Hauliit on kõrgelthinnatud teraapiakristall selle stressi leevendavate omaduste tõttu. Valge Hauliit on peamiselt pärit Kanadast ja seda kristalli soovitan ma ennekõike kanda ning kasutusele võtta neil, kes soovivad enda ellu rahu tuua. Valge Hauliit mitte ainult ei ole rahustav kristall, vaid see oskab ka lasta vabaks hirmusid ja ülemõtlemist, millega peab väga suur hulk inimesi silmitsi seisma. Kui sa otsid enda ellu kristalli, mis aitaks sul end hästi tunda, siis kindlasti on Valge Hauliit selleks kristalliks.

Valge Hauliit on kristall, mis muudab teisi energiaid leebemaks ja sellepärast on seda kristalli kasulik kodus hoida. Ükskõik, kus Valge Hauliit sinu kodus on, see aitab sinu kodu energiat tasakaalustada ja tervendada. Eriti kasulik on Valge Hauliidi kristalli hoida koos Mäekristall geoodiga, seda sellepärast, et need kaks kristalli suudavad väga tõhusalt kodusest keskkonnast vabastada närvilist energiat.

INGEL

Kui kristallidest valmistada teatud kujundeid või sümboleid, siis seesama sümbol annab sellele kristallile lisaväärtuse. Ingel aitab sul paremini olla kontaktis sinu enda Inglitega. See annab sellele kristallile veelgi võimsama spirituaalse tähenduse, aidates sul neile oma mõtteid saata ja ka neil sinuga mõtteliselt vestelda.

Kristallingleid kingi kellelegi, kellest sa väga hoolid ja kellele sa soovid Inglite kaitset pakkuda. Kui kingid enda lähedasele Ingli, siis hoiad teda Inglimaailmaga kontaktis.

Kingi Inglikuju kellelegi, kes leinab oma kadunud lähedast taga. Inglikristallid aitavad saada ühendust lähedastega, kes on tänaseks Inglite maailmas. Ingleid hoitakse kadunud lähedaste piltide kõrval, et nendega tugevat sidet hoida. 

VALGE HAULIIT ja INGEL

Valge Hauliidi Ingel toob sinu ellu rahu, tasakaalu ja harmooniat. Valge Hauliit on rahuingli sümbol, mille kaudu saad enda ellu tuua head energiat. Hoia Valge Hauliidi Inglit enda voodi lähedal, et selle vägi saaks sind öösel uneajal tervendada. Kanna seda kaasas või hoia seda enda käes, kui otsid rahu ja soovid end tasakaalustada. 

Väikelapsele väga kasulik kristall

Valge Hauliit on kristall, mida on sobilik hoida väikelapse toas ja voodi kõrval. Valge Hauliit aitab last vaimselt tervena hoida, aidates lapse stressi leevendada, parandada tema und ja väljapuhkamist. Valge Hauliit aitab väikelapsel olla heatahtlik, rahulik, tasakaalukas ja see aitab tal end hästi tunda. Valge Hauliit blokeerib vihatunde teket ja on eriti kasulik lapsele, kes on kergesti ärrituv ja sõjakas.

Läbi une enda mineviku ja tuleviku nägemine

Valge Hauliit on kristall, mis on seotud Kroontšakraga ja millel on oskus seda avada ning tervendada. Valge Hauliit aitab avada kanali, mille kaudu avaneb sul võimalus läbi une kogeda väga huvitavaid ja müstilisi kogemusi. See on kristall, mis aitab sul läbi une minna sügavale enda minevikku ja näha enda tulevikku ette. Seda kristalli on kasulik hoida voodi all või kui sul on magamistoas olemas astraalrännaku läbiviimiseks kristallide komplekt, siis kindlasti lisa sinna ka Valget Hauliiti. Astraalrännaku jaoks sobib magamistoas hoida ka PhosopsideriitiGalaksiiti ja näiteks ka Kiastoliiti. Neid kristalle on loomulikult veel.

Valge Hauliit on hinge tervendaja kristall

Valge Hauliit on sügav emotsionaalne tervendaja, millel on oskus inimese hingest välja võtta kõik sinna sisse kogutud stress ja ebamugav energia. Valge Hauliit toimib kui filter, mis aitab vabaks päästa ka kõige sügavamal olevat probleemset energiat. Valge Hauliit suudab oma väega minna alateadvusesse ja seda seal tervendama hakata. Väga kasulik on kanda Valget Hauliiti enda sisemiste probleemide tervendamiseks. Valgest Hauliidist on väga kasulik teha vee-eliksiiri või kanda seda ehtena, kui sa soovid sellest kristallist seda energiat kätte saada. Teine võimalus on see, et too enda koju Valget Hauliiti, et see saaks sind kodus olles tervendada.

Kodu põhjapoolsesse ilmakaarde kulub see kristall alati ära

Valge Hauliit on stressileevendaja ja see sobib ideaalselt kodu põhjapoolsesse ilmakaarde. Põhi sümboliseerib inimese tasakaalu ja harmooniat. Valgele Hauliidile leia just selles ilmakaares oma koht, et see saaks sinu koduenergiat tervendada. Kui sa asetad kasvõi tükikese Valge Hauliidi kristalli sinna ilmakaarde, siis see aitab sinu perekonna ja kodusesse ellu harmooniat tuua. Feng Shui järgi kristallide asetamiseks loo endale igasse ilmakaarde kristallide komplekt, kus sa kogud kokku vastava ilmakaare kristallid. Teine võimalus on koguda ilmakaare kristallid kokku ühele taimele. Taimed juhivad väga hästi kristallide väge edasi. Valget Hauliiti too enda koju põhjailmakaarde siis, kui sa tunned, et perekonnas valitseb suur stress ja siis, kui on väga pingeline aeg. Valge Hauliit aitab edukalt pingetest tekkinud stressienergia vaikima panna.

Kodu loodeilmakaares aitab Valge Hauliit tuua suhetesse selgust ja rahu

Valge Hauliit kannab endaga kaasas metallielementi, mis tähendab seda, et see täiustab sinu kodus olevat loodeilmakaare energiat. Valgele Hauliidile leia koht selles ilmakaares, et see saaks sinu suhetesse tuua rahu, selgust ja tasakaalu. Valge Hauliit aitab sul  ja sinuga koos elavatel inimestel teiste inimestega paremini läbi saada, aidates välissuhteid tervendada ja parandada. Valge Hauliit aitab sul paremini läbi saada enda sõpradega, töökaaslastega ja üleüldiselt teiste inimestega.

Rahu, närvisüsteemi ja tasakaalu vee-eliksiir

Valmista endale Valgest Hauliidist ja Sodaliidist vee-eliksiiri, mis aitaks sul hingeliselt terveneda. Selleks aseta mõlemad kristallid veekannu, klaasi või kaasas kantava pudeli sisse koos veega. Joo seda vett päeva vältel või lausa nädal aega järjest, et kristallide tervendav vägi saaks võimalikult palju sinu hinges tööd teha. Sodaliidi ja Valge Hauliidi ühinenud vägi tervendab sinu närvisüsteemi, aidates sul tunda end rahulikumana, taastades sinus tasakaalu ja andes sulle võimaluse ennast lihtsalt hästi tunda. Joo nendest kristallidest valmistatud eliksiiri täpselt siis, kui sa tunned, et sa vajad midagi, mis aitaks sinu pingeid maandada.

RAVITSEMINE

Kanna Valget Hauliiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Valge Hauliit tervendab ja aitab sind vabaks lasta stressist, ülekoormusest, pingest, närvilisusest. Valge Hauliit aitab tervendada paanikahoogusid ja hirmusid. Valge Hauliit aitab üliaktiivsel meelel vaiksemaks muutuda, aidates ülemõtlemisest ja paanitsemisest lahti saada. See on kristall, mis aitab sul end välja lülitada ja ennastkahjustavaid emotsioone vaigistada.

- Kasulik kristall dieedipidamiseks ja tervislike toitumisharjumuste edendamiseks. Valge Hauliit aitab sul enda tervisele rohkem pühendada ja õppida tervislikumalt toituma. Lisaks sellele aitab Valge Hauliit pidurdada pidevat vajadust midagi süüa ja näksida.

- Kui sind vaevavad uneprobleemid, sa ei suuda end välja magada ja sa ei suuda magama jääda, siis Valge Hauliit võib kindlasti olla see kristall, mis sind selle probleemi juures saab aidata.

- Valge Hauliit aitab üliaktiivsel meelel vaiksemaks muutuda, aidates ülemõtlemisest ja paanitsemisest lahti saada. See on kristall, mis aitab sul end välja lülitada ja ennastkahjustavaid emotsioone vaigistada.

- Kristall, mis aitab kaltsiumit omastada ja seda kristalli on kasulik kanda siis, kui soovitakse luid ning luustikku tervendada. 

SODIAAK

Valge Hauliit on KAKSIKUTE ♊ tervise ja rahu kristall. See on kristall, mis aitab Kaksikul ise märgata, millal ta peab puhkama, mida peaks sööma ja mida ei tohiks süüa. Valge Hauliit suunab Kaksikute esindaja iseenda eest hoolt kandma. Kaksikutel on selline omadus, et nad võivad kõikide teiste eest hoolitseda ja teha tööd lõpmatuseni. Selle kõige keskel võivad nad iseennast täiesti unarusse jätta ning ühel päeval kokku kukkuda. Kaksikutel on vaja õppida selles elus tasakaalu luua ja Valge Hauliit aitab seda teha.

Valge Hauliit pakub Kaksikutele ka rahu, puhkust ja aitab neid ärevuse korral. See kristall hoiab Kaksikuid eemal ebaõnnest, probleemidest ja kaitseb eksiteele minemise eest. Tugevdab Kaksikute Aura kaitsekilpi.

NEITSITE ♍ jaoks on Valge Hauliit väga kiire toimega, Neitsi suudab oma Auravälja selle kristalli energia kiiresti vastu võtta. Valge Hauliit on eriliselt kasulik neile Neitsitele, kes on oma loomuselt väga rutakad, impulsiivsed, kärsitud ja kellel on ülemäära palju energiat, mis tekitab rahutusetunnet. Valge Hauliit suunab Neitsi energia õigesse kohta, aitab seda õiges kohas ära rakendada ja selle üleliigse energia millekski väga kasulikuks muuta. Neitsitel on kasulik Valget Hauliiti kodus hoida või kaasas kanda, et see saaks rahu Neitsi ellu tuua.

Valget Hauliiti on kasulik Kaksikutel ja Neitsitel mõlemal hoida enda sünnikristallide laekas.

ASTROLOOGIA

Valge Hauliit on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Jänese- ehk Kassiaastal. Valge Hauliit aitab Jänestel olla tolerantsem ja see õpetab neile seda, et kõike ei tohiks teistele välja öelda. Jänesed on küllaltki ausad, kuid aeg-ajalt selle aususega teevad nad enda lähedastele haiget.

Ravitsemise eesmärgil tee Valgest Hauliidist endale vee-eliksiiri, kanna seda kristalli või hoia seda enda vahetus läheduses. Lihvimata kristallidest ei tehta vee-eliksiire, neid kristalle kasutatakse vaid kodu tervendamis teraapias. 

Tehniline
Mõõdud ca 50 mm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.