Menüü
Ostukorv

SELENIIT kuul

SELENIIT kuul VÄEESEMED
SELENIIT kuul
27.90€
Maksudeta: 23.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SELENIIT kuul

SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni.  Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhikost. Nendes riikides on Seleniiti väga palju. Lisaks leidub Seleniiti ka USA-s ja Kreekas.

Seleniidi koostises on vett, mis tähendab seda, et Seleniit on veele tundlik ja vesi võib selle struktuuri kahjustada. Sellega seoses olen ma alati öelnud, et hoidke Seleniiti veest eemal, kindlasti ei tohiks Seleniiti pesta ja kui seda üldse kuidagi puhastada, siis õrnalt niiske rätikuga. Seleniit on poolvääriskivina ehk mineraalina suhteliselt pehme struktuuriga ja seega kerge murduma ning selle kasutamine peab kindlasti olema väga peenetundeline, et Seleniidile mitte liiga teha. Kõige parem on see, kui sa leiad Seleniidile enda kodus koha, et see saaks rahulikult sinuga oma tööd teha. Seleniidist ehete kandmisel tuleb samuti olla ettevaatlik, et need ei saaks kahjustatud. 

Seleniidi peamiseks toimeks on sinu ellu rahu, tasakaalu, stabiilsuse ja heaolu toomine. Lisaks Seleniidi harmooniat pakkuvate energiatele on see kristall ka üks tugevamaid ja vajalikumaid Inglite kristalle. Seleniit aitab Inglitega ühenduses olla, Inglite jaoks vajalikke portaale avada ja see viib sind kokku sinu kaitseingliga - sinu kõige peamise Ingliga, kes on mõeldud sind selles elus siin Maa peal valvama ning abistama.

Seleniit on näiteks minu vaieldamatul lemmik kodukristall. Seleniiti on minu kodus väga palju, on Seleniidist kristalle, kuule, torne, lampe ja eriti palju on minu kodus Seleniidi küünlaaluseid. Seleniiti ei ole kunagi liiga palju ja minu enda intuitsioon ütleb mulle pidevalt, et Seleniiti on juurde vaja. Sellisel juhul võin ma igatahes öelda, et Seleniit on äärmiselt vajalik kristall, mis aitab mul end mu kodus hästi tunda.

Seleniit meeldib väga paljudele inimestele ja seda ka põhjusega - see on kristall, mis aitab sul enda mõtted selgeks saada. Kui sa hoiad Seleniiti käes, siis hakkavad sinu mõtted automaatselt selgenema ja tekib sisemine rahu. Seleniit vabastab ebavajalikud mõtted ja jätab alles need, mille peale on sul mõelda vaja.

Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu sisse luua rahu, siis Seleniit on kindlasti see õige kristall sisemise rahu loomiseks. Seleniidi lähedal viibimine, selle kasutamine või kandmine aitab sinu sisse rahu tekitada

Seleniit on kristall, mis kaitseb sind teiste inimeste poolsetest mõjutustest, energia-vampiirlusest, kiusamisest, negatiivsusega ülevalamisest ja manipuleerimistest. Seleniit aitab blokeerida teiste inimeste halva mõju ära.

KUUL sümboliseerib energiate igavest liikumist, mis muudab selle sümboli väga väärtuslikuks. Kuuli sees olev vägi on pidevas töös, mis tähendab seda, et ka selle kristalli vägi, millest on kuul valmistatud, töötab pidevalt. Kuulikujulisi kristalle ei pea nii tihedasti energeetiliselt puhastama kui teisi väeesemeid ja ehteid sellesama energia pärast, mis kuulis eksisteerib. Kuulikujulisi kristalle võid kasutada täpselt nii, kuidas sinu intuitsioon sulle ütleb. Kuulikujulistes kristallides on olemas kõik need energiad, mis on omased sellele kristallile, millest kuul on valmistatud. Kuulidega on väga hea soovmõtteid teele saata ja nende sisse soove esitada. Kuulid ammutavad energiat väga kiiresti, kui neid käes hoida ja nendele palveid esitada. Kui sa oled enda ellu uue kristallkuuli toonud, siis sa võiksid enne selle kasutama hakkamist kuuli enda käes hoida, silmad sulgeda ja anda sellele eesmärk eksisteerimiseks. Kuule hoia oma kodus täpselt selles kohas, kus sa soovid või kus selle kuuli vägi saaks kõige paremini oma tööd teha.

SELENIIDIST KUUL on väeese, mille kõige peamiseks eesmärgiks on kutsuda oma ellu Ingleid ja luua enda ümber energiaväli, mis aitaks neil sinu juures olla. Seleniidist kuul hoiab enda sees Seleniidi väge ja kuuli sümboli vägi hoiab Seleniidienergia pidevas liikumises, mis tähendab aga seda, et see Seleniidist väeese töötab väga kiirelt ning efektiivselt.

Seleniidist kuuli on väga kasulik hoida Inglikristallide komplekti keskel või lähedal. Seda selleks, et Inglite jaoks oleks portaal alati avatud. Inglite portaal on selline energiaväli, mille kaudu saavad Inglid liikuda. Tegelikult on aga nii, et ükskõik kuhu sa Seleniidist kuuli asetad, selles kohas on Inglite portaal avatud. Kuid alati on kasulik hoida Seleniidist kuuli teiste Inglitega kontakteerumise jaoks mõeldud kristallide lähedal. Teised Inglikristallid lihtsalt aitavad Seleniidist kuuli toimele veelgi rohkem kaasa.

Seleniidist kuuli hoia käes hetkel, kui sa soovid enda kaitseinglile palveid edastada. Palvete edastamiseks hoia seda peopesas, sule enda silmad ja saada oma mõtted temani. Loe kindlasti minu artiklit, kus ma räägin kaitseinglile palvete teele saatmisest, mille leiad SIIT. Loe see artikkel läbi, et sa mõistaksid rohkem seda, mis on kaitseinglitele palvete saatmine.

Seleniidist kuuli on väga kasulik hoida enda kodus, et sinu kodus oleks Inglite jaoks soodne atmosfäär. Kui Inglite jaoks on portaal avatud, siis nad kaitsevad sind rohkem, tulevad sulle kiiremini appi ja sa saad nendega kontakteeruda siis, kui sul ise seda vaja on.


Seleniidist kuul on väga habras ja sellega tuleks kindlasti ettevaatlikult ümber käia, et see murenema ei hakkaks.

Parem koduenergia ilma stressita ja närvilise energiata

Seleniidi jaoks ei ole sinu majapidamises seda kõige õigemat kohta, Seleniidi jaoks on alati vajadus ja selle võib asetada ükskõik kuhu. Seleniiti on väga kasulik enda koduseinte vahele tuua, see on kristall, mis aitab koduenergia tervena hoida. Seleniit aitab muuta kodu rahulikumaks, stressivabamaks, murevabamaks ja mõnusamaks kohaks. Lisaks sellele, et Seleniit tervendab koduenergiat, aitab see kristall sinu kodus ka Inglitel paremini liikuda ja see suurendab teiste Inglikristallide tööd ehk võimendab neid.

Spirituaalsus

Seleniit on kristall, mis on kristallide seas see, kes annab välja pigem spirituaalset kui füüsilist tuge. Seda loomulikult sellepärast, et Seleniit on seotud kõige ülemise Tšakraga ehk Kroontšakraga. Seleniit aitab oma väega avada sind Inglite maailmale ja sind spirituaalsemaks muuta.

Telepaatiline side sinu enda Inglitega ja nendepoolne kaitse

Seleniit on kristall, mis aitab sinu telepaatilisi oskuseid tugevamaks muuta ja seda ennekõike sinu Inglitega. Mida rohkem ümbritsevad sind Seleniidist kristallid, seda võimsamaks muutub telepaatiline kontakt sinu Inglitega. Aseta oma kodus erinevatele kohtadele erinevaid Seleniidist kristalle ja Seleniidist valmistatud väeesemeid, et telepaatilist sidet enda Inglitega tugevamaks muuta.

Soovitan sul enda kodu igasse välisnurka asetada tükikese Seleniiti, et Seleniit saaks luua sinu kodu ümber Inglitepoolse kaitsva võrgustiku. Teine võimalus on see, et sa asetad igasse tuppa vähemalt ühe tüki Seleniiti, et sinu kodu saaks olla kaitstud ja telepaatiline side Inglitega saaks olla garanteeritud.

Kui ehitad endale kodu, siis kindlasti lisa igasse maja vundamendi välisnurka tükike Seleniiti, et kodule juba ehitamise käigus kaitse peale panna.

Teraapiakabinet

Seleniit on väga oluline kristall teraapiakabineti jaoks. Seleniit on kristall, mis aitab läbi viima erinevat sorti tervendusteraapiaid, näiteks minu enda seansitoas, kus ma viin läbi eraviisilisi kohtumisi, on palju Seleniiti. Seleniit aitab mul endal minna meeltes sellisele tasandile, kus ma kuulen, näen ja tajun teise inimese elu, nende eluga seonduvat, nende läbielamisi, probleeme, tulevikku jne. Seleniit aitab mul lainestuda ehk minna sellisele tasandile, kus visioonid on kerged tulema.

Seleniiti on kindlasti vaja teraapiakabinetti ka selleks, et see inimene, kes tuleb teraapiasse, et tema suudaks lõõgastuda, end vabaks lasta, enda stressi Aurast vabastada ja lasta tervendusel kohale jõuda.

Seleniit aitab suhteid korras hoida

Seleniiti on väga kasulik hoida enda kodus või enda lähedal ka sellepärast, et see on kristall, mis aitab suhetel terveneda ja koos püsida. Seleniit laseb vabaks vaid neid suhteid, mis on oma aja ära elanud, millest ei ole sul enam midagi õppida ja mis on oma töö siin elus ära teinud. Kõikidel ülejäänud suhetel, mis peavad eksisteerima, millest sul on midagi õppida ja mis peavad koos püsima, nendel aitab Seleniit koos olla.

Hoia Seleniidi kristalli enda kodus, et sinu, sinu kaaslase ja sinu teiste pereliikmete vahelised läbisaamised oleksid head. Seleniit aitab erimeelsusi kiiremini lahendada ja toob suhetesse harmooniat.

Lisaks sellele kõigele aitab Seleniit uskuda armastusse, suurendada lootust, ja see kristall õpetab sind enda lähedastes head nägema. Igas inimeses, kes on sinu eluteele toodud, on midagi, mis õpetab sind või mis pakub sulle headust. Seleniit on see kristall, mis õpetab sind nägema ja mõistma seda, miks üks või teine inimene on sinu eluteel.

Kui sa tunnet, et romantilisest suhtest on hakanud ära kaduma rõõm, positiivsus ja üksteise seltskonna nautimine, siis Seleniit aitab seda kõike taastada. Seleniidi läheduses viibides aitab see kristall nautida sinule armsaks saanud inimeste seltskonda.

Lapseootele jäämine ja veel sündimata lapse kaitsmine

Seleniit on kristall, mis aitab naisel lapseootele jääda siis, kui saatus selle jaoks loa on andnud, ja see on kristall, mis laseb sündida sellel hingel, kes on määratud sündima. Seleniit aitab ära hoida raseduse katkemisi, valesti kujunenud rasedust ja toob lapse ellu siis, kui laps ise soovib tulla. Sellisel eesmärgil Seleniidi kasutamise juures tuleks kindlasti hoida Seleniiti voodi all. Lisaks sellele aitab Seleniit kaitsta veel sündimata last.

Hoia aknalaua peal, et hoida eemal halbu hingesid ja deemoneid

Luupainajad on halvad ja deemonlikud hinged, kes sisenevad inimese unenägudemaailma. Seleniit on kristall, mis aitab sellist sorti hingedel sinu kodust end eemal hoida. Selleks, et halvad ja deemonlikud hinged ei jõuaks sinu koju, selleks aseta Seleniidist kristalle enda aknalaudadele. Kui sina või mõni sinu teine pereliige näeb öösel unes luupainajaid ja õudusunenägusid või kardab magama jääda, siis kindlasti aseta Seleniite aknalauale.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kanna Seleniiti kristallehtena või hoia seda enda lähedal. Seleniit on väga habras kristall ja see ei kannata vett. Veega kokkupuutel hakkab see lagunema, seega ei tohi Seleniidist kindlasti vee-eliksiiri valmistada ja seda ei tohi ka veega pesta. Kristallide tervendav vägi toimib eeterkeha tasandil.

- Seleniiti kasutatakse eeterkeha tasandil seljaprobleemide tervendamiseks. Väga kasulik on Seleniiti kasutada ja kanda neil, kellel on probleeme selgroolülidega, kes on käinud seljaoperatsioonil. Seleniidi kandmine aitab kiiremini taastuda ning seljavalusid vähendada.

- Kristall, mis aitab lapseootele jääda, mis aitab vältida raseduse katkemist ja rasedusega seotud probleeme.

- Seleniiti soovitan ma kanda ja kasutada siis, kui kehas on kasvaja. Seleniit aitab eeterkeha tasandil lõpetada kasvajal oma kasvamist ja seda isegi ära kaotada. Seleniit aitab emotsionaalsel tasandil, aidates vähendada stressi, mis soodustab kasvaja kasvu.

- Seleniit tervendab hinge väga sügaval tasandil, aidates stressil kehast ja hingest vabaneda. Seleniiti on väga kasulik kanda perioodil, kus ollakse depressioonis, närvivapustuse äärel või endaga pahuksis.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Seleniiti võid laadida Kõrberoosi geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kasuta. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 5-6 cm.
VAARIKA AVENTURIIN on üks Aventuriini liikidest, mis on tuhmpunase või -roosa tooniga ja milles võib leiduda veidi sädelevaid osakesi.&nbs..
3.00€
Maksudeta:2.50€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
5.50€
Maksudeta:4.58€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mis pi..
24.50€
Maksudeta:20.42€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
27.30€
Maksudeta:22.75€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
32.00€
Maksudeta:26.67€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:9.08€
PALO SANTO ja SALVEI on suurepärane duo spirituaalse maailma kahest kõige olulisemast taimeviirukist. Need on universaalse toimega taimed, m..
7.90€
Maksudeta:6.58€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
23.40€
Maksudeta:19.50€
MANDLID on seemned, mida on väga mõnus süüa ja mis on väga toitvad. Küll on aga mandlitest võimalik saada õli, millel on väga palju pakkuda sin..
7.90€
Maksudeta:6.58€
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedus..
8.40€
Maksudeta:7.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.