Menüü
Ostukorv

TURMALIINSULETISTEGA KVARTS obelisk

TURMALIINSULETISTEGA KVARTS obelisk VÄEESEMED
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS obelisk VÄEESEMED
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS obelisk VÄEESEMED
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS obelisk VÄEESEMED
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS obelisk
31.50€
Maksudeta: 26.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TURMALIINSULETISTEGA KVARTS obelisk

TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest kristallist ülivõimsa Aurapuhastaja ja -kaitsja. See kristall on ka üks minu vaieldamatuid lemmikuid, kuna see aitab ennekõike saavutada kontrolli enda elu üle, eemaldada ebavajalikud mõtted ja ülemuretsemise, mis on inimeste üheks suurimaks probleemiks. Peale selle aitab Kvarts Turmaliini mõjudel jõuda kiiremini Aurasse ning üleüldse on selle kristalli energia võimsam ja kiirematoimelisem. Seetõttu soovitangi paljudele just Turmaliinsuletistega Kvartsi, et oma negatiivsetest külgedest lahti saada ja seejärel lasta selle kristalli suurepärastel toimetel sinu Aurasse saabuda. Alati tuleb kõigepealt enda Aura puhastada, et kõik hea saaks sinuni jõuda, eemaldades kõik takistused, mis takistavad sinu õnnelikku elu.

Turmaliinsuletistega Kvarts on kristall, mis jagab sulle tarkusi, teadmisi ja saatuse poolt suunatud kogemuste kaudu märke selle kohta, kuidas end tervendada. See on kristall, mis juhib sinu tähelepanu sellele, mis muudab sind haigeks, takistab, teeb liiga, on sinu jaoks ebatervislik ja kahjulik. Kristall, mis aitab sul enda elus märgata seda, mida sa peaksid muutma või millest eemale hoidma. See on väga kasulik kristall perioodil, mil tunned, et sinu elus on "midagi", mis sind takistab, kuid sa ei oska sellele seletust leida, mis see takistav energia võiks olla. Alusta Turmaliinsuletistega Kvartsi kandmist või kasutamist, kuni oled selle teadmiseni jõudnud.

OBELISK

Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda püramiidi kujutav tipp otsas. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulike energeetikate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk üles poole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse.

Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkuda piirkonnas olevaid objekte ja takistati ka raskete tormide teket.

Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine teisel pool sissepääsu. Seda kõike tehti selleks, et kaitsta templit halva, kahjuliku ja laastava väe eest. Olgu selleks väeks, siis ainult vaimne või füüsiline jõud.

Neid torne hakati valmistama päikesejumala Ra auks. Egiptlased uskusid, et Obeliskidel on võime päikesekiiri juhtida templi peale, mis omakorda aitasid sealsetel hingedel energiat ammutada ja taassündida. Lühidalt öeldes kasutati Obeliske energia taastamiseks, võimendamiseks ja kaitsmiseks. Obeliske tehti siis ja tehakse ka tänapäevani ühest konkreetsest kivimist/kristallist korraga ehk see valmistatakse ühes tükis.

Kodu kaitsehaldjas

Hoia seda kristalli enda kodukaitse kristallidega koos, et hoida kodust eemal halba õnne. Kui sa ei tea, mis on kodukaitse komplekt, siis see on kristallide kogum, mis asetatakse kodu välisukse kõrvale peitu. Sinna lisatakse aeg-ajalt kristalle, mis koduenergiat kaitsevad. Välisuks on see energiaava, kust tuleb majja negatiivne ja positiivne energia. Kui kodu on kaitstud, siis tuleb läbi vaid hea energia.

Kasuta Turmaliinsuletistega Kvartsi oma teleri juures, aseta mitmeid kristalle mõne aluse peale, aseta Sõnajalataime mullale või mõne teise elektromagnetkiirgust armastava taime juurde. Niiviisi sa blokeerid telerist tuleneva kahjuliku energia, eriti kasulik on Turmaliinsuletistega Kvarts juust suurte telerite ees. Samal eesmärgil hoitakse seal ka Šungiiti, Musta Turmaliini, Pietersiiti ja Amasoniiti.

Kui sa vahel tunned, et sa ei suuda keskenduda ja sul on vaja enda mõtteid koondada, et uuesti järje peale saada, siis selleks on Turmaliinsuletistega Kvarts. Võta see lihtsalt kätte ja hoia endaga, et see aitaks sind tagasi õigele lainele viia. Väga hästi sobib Turmaliinsuletistega Kvarts töölaua peale või arvuti kõrval hoidmiseks, kui sellega tööd tehakse. Arvuti kõrval ka sellepärast, et see neelab endasse elektromagnetkiirgust.

Turmaliinsuletistega Kvartsi saab kasutada kodu kaitsevõrgustiku loomisel, esialgse ja kõige vajalikuma võrgustiku kohta saad lugeda SIIT. Turmaliinsuletistega Kvartsi sobib samuti panna maja välisnurkadesse, et kiirendada maja energiavahetust. Seda selleks, et kui sa soovid kodus Feng Shui energiaid muuta, puhastada ja täiendada, siis need energiad hakkavad kiiremini tööle. Samuti hakkab ka Salvei või mõne teise rituaalitaime puhastus selles majas kiiremini tööle.

Soovitan hoida seda kristalli ruumides, kus käivad väga paljud erinevad inimesed, nagu näiteks konverentsisaalid, massaažitoad, erinevad ilusalongid jne. Seda selleks, et inimeste energia kinni ei jääks, mis omakord tekitab negatiivset energiat ja see omakorda blokeerib positiivsust. 

Turmaliinsuletistega Kvarts eemaldab kõige ümbert halba energiat, seda sobib pendli lähedal hoida, et pendlisse kinni jäänud energiat vabaks lasta. Seda sobib endaga kanda, et enda energiat alati puhtana hoida.

Negatiivse energia, stressi ja pingete eemaldaja

Turmaliisuletistega Kvarts eemaldab väga kergel ja lihtsal viisil negatiivset energiat, aidates vabaneda stressist, ärevusest, pingest, kurjusest, needusest, ärasõnumisest, melanhooliast ja depressiivsetest mõtetest. Piisab vaid sellest, et see kristall on sinu lähedal. Kui sa aga tunned, et soovid selle kristalli energiat palju endale saada, siis sellisel juhul tuleks seda ehtena kanda.

ee on kristall, mis annab su muremõtted edasi Inglitele või universumile - saadab teele su palved, mis on seotud probleemide lahendamisega, seega palu seda kristalli kandes probleemidele lahendust, pöördu hingede maailma poole või universumi enda poole. Kanna seda kristalli palvete teelesaatmise ajal, samuti ka muul ajal (võid mida pikemalt, seda kasulikum).

Turmaliinsuletistega Kvarts on väga hea kaaslane kõigile, kes soovivad spirituaalselt areneda. See on kaaslane, mis aitab sul alati olla kahe jalaga maa peal, aga samas arendada enda intuitsiooni ning õppida elu vaimsemat poolt. Turmaliisuletistega Kvarts ei lase pead kaotada, ei lase stressil tekkida, mis on täiesti tavaline, kui hakatakse ennast spirituaalselt avama.

Turmaliinsuletistega Kvartsi endaga kaasas või ehtena kandes aitab see sinu ümber luua korraliku valgust ja kaitset täis energiamulli. See on kasulik kristall, mis aitab sulle pakkuda vaimset kaitset. Kui sa tunned, et oled tundlik inimeste tujude ja energiate suhtes, siis see kristall võib just sinu ideaalne kaaslane olla. Turmaliinsuletistega Kvarts suurendab ka sinu teadlikkust selle kohta, mis või kes võiks sinu energiale kahjulik olla. Väga kasulik kristall enda  kaitsmiseks ja intuitiivse arengu edendamiseks. 

Turmaliinsuletistega Kvarts aitab kaitsta inimese vaimset keha kahjulike energiate, luupainajate, deemonite ja halbade hingede eest. Seda on soovitatav hoida voodi lähedal, et me ei satuks läbi une nende küüsi.

RAVITSEMINE

- Turmaliinsuletistega Kvarts tugevdab immuunsüsteemi, aidates üleüldiselt tervem olla ja tugevana püsida. Selles kristallis olev Mäekristalli osa tervendab ja toidab kogu keha organeid oma väega. Musta Turmaliini osa kaitseb haigestumise eest.

- Kristall, mis aitab närvihaiguseid tervendada ning soodustab närvide rahustamist ja taastumist. Seda kristalli on väga kasulik kasutada närvikahjustuste või närvihaiguste puhul.

- Turmaliinsuletistega Kvarts ravib depressiooni, kuna Mäekristalli osa selles kristallis aitab vabastada kogu hinges oleva negatiivse energia, Must Turmaliin aitab vabaneda kahjulikest mõtetest.

- Kasulik kristall luupainajatega võitlemiseks, kuna sellel on oskus neid eemal hoida. Lisaks luupainajatest vabanemisel on Turmaliinsuletistega Kvarts kasulik kristall vaimsete probleemide puhul nagu näiteks skisofreenia. 

KROONTŠAKRA

Turmaliinsuletistega Kvarts on Kroontšakrale väga kasulik, aidates eemal hoida valenägemusi, valet intuitsiooni ja paranoilisi ettekujutusi. Väga kasulik kristall nii vaimselt tugevale inimesele kui ka nõrgale. Seda kõike seetõttu, et Turmaliinsuletistega Kvarts aitab vabaneda segavast energiast, mis loob valet teadlikkust. Väga kasulik inimesele, kelle jaoks on oluline tema intuitiivne pool ja et see pool temas juhataks teda alati õigele poole. 

Turmaliinsuletistega Kvarts tervendab Kroontšakrat, aidates vabastada hingest stressi, tugevat depressiooni, ärevushäireid, ettekujutlusi ja liigset fantaasiat, mis on kahjulik. Turmaliinsuletistega Kvarts aitab tervendada närvihaiguseid. 

SODIAAK 

Tähemärgilt toovad Turmaliinsuletistega Kvartsi ehted kõige enam tasakaalu KAALUDE ja SKORPIONITE iseloomudesse. Turmaliinsuletistega Kvarts on kristall, mis aitab Skorpionil spirituaalselt areneda, tema intuitsioonil tugevamaks ja selgemaks muutuda. See on kristall, mis aitab Skorpionil mõista, mis on õige ja mis on vale. Tänu Turmaliinsuletisega Kvartsile tugevnevad Skorpionil inimeste tundmise meel ja oskus enda elust halba ära hoida. 

Turmaliinsuletistega Kvarts kaitseb Skorpioni Auravälja ebaõnne eest ja aitab eelkõige vabaks lasta raskeid emotsioone. Skorpion on tundlik inimene, kellel on vaja pidevalt enda meeltes suurpuhastust teha. Turmaliinsuletistega Kvarts aitab seda teha, lastes vabaks stressienergia, mis Skorpioni Auravälja on püsima jäänud. 

NUMEROLOOGIA

Turmaliinsuletistega Kvarts aitab elutee number 5 kandjat võimekamaks muuta. See on kristall, mis kaitseb ja puhastab tema Auravälja.

Turmaliinsuletistega Kvarts on väga kasulik igaühele, kes on sündinud 18. kuupäeval ükskõik millises kuus. See on kristall, mis teeb komplimente selle kuupäeva positiivsetele iseloomuomadustele ja samas aitab taastada sellega kaasnevad negatiivseid iseloomujooni. Kristall, mis aitab blokeerida eksiteele sattumist ja mis toob õnne ning edukust. Turmaliinsuletistega Kvarts toob sellel kuupäeval sündinule hiilgavaid ideid, enesemõistmist, positiivset suhtumist ja aitab tasakaalustada kõike seda, mis on iseloomus tasakaalust väljas.

Väga kasulik on seda kristalli kanda elu jooksul periooditi ja veelgi kasulikum on seda hoida isiklikus sünnikristallide laekas.

Turmaliinsuletistega Kvartsi lae aeg-ajalt Mäekristall geoodi või Ahhaat geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaalitaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 8x2x2 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.