Menüü
Ostukorv

LABRADORIIT ruunid

LABRADORIIT ruunid VÄEESEMED
LABRADORIIT ruunid VÄEESEMED
LABRADORIIT ruunid VÄEESEMED
LABRADORIIT ruunid VÄEESEMED
LABRADORIIT ruunid
109.00€
Maksudeta: 90.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LABRADORIIT ruunid


LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab jõudu juurde anda maagiatele ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele . Labradoriit on tugev selgeltnägemise-kristall, mis toob nii öiseid kui ka päevaseid visioone.


Labradoriit on enda nime saanud Kanada Labradori piirkonna järgi ja seda sellepärast, et Labradoriidi kristall avastati esmakordselt just sellest paigast. Lisaks Kanadale kaevandatakse nüüd Labradoriiti ka Mehhikos, Itaalias, Gröönimaal ja Venemaal. Lisaks sellele leidub väga väärtusliku energiaga Labradoriite Madagaskaril


Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa hakata järk-järgult enda elus muudatusi nägema. See on ellu muutuste tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Kaitseb energiarünnakute eest, energia kadumise eest ja suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab tuvastada inimesi, kellega me ei tohiks kontaktis olla. Kui sa kannad Labradoriiti käe peal ja see läheb tulikuumaks, siis sinu lähedal on inimene, keda sa ei tohi usaldada.

Labradoriit on visioonikristall, mis aitab näha selgeid ettekuulutusi ja suurendada nende nägemise võimalust. Labradoriit muudab intuitsiooni tugevaks ja see aitab kaasa spirituaalsele arengule. Kui soovid blokeerida valenägemusi, siis Labradoriit aitab neid takistada. Enesearengu jaoks on Labradoriit väga kasulik. Aitab kaasa maagiatele ja rituaalidele, puhastusrituaalide, pendliga töötamisele ja ennustamisele jõu andmisega. Aitab antud rituaalile pühenduda ja seda õigesti teostada. Kandke seda kindlasti mõne sellise protsessi käigus ja eriti kasulik on seda kanda siis, kui ennustatakse kristallidega. Labradoriit oskab alateadvust juhtida ja võtta välja õigeid vastuseid.

Labradoriit on kristall, mis aitab ülereageerinud mõttetegevust tasakaalustada ja maandada. Näiteks, kui on selline probleem, et igasugused mõtted käivad peas ringi ja segavad igapäevaelu nagu näiteks ülemõtlemine või muretsemine, siis Labradoriit aitab seda kõike maandada. Labradoriidil on olemas oskus vaigistada meelt, mis on ülereageerinud ja segab elamist. Eriti kasulik on Labradoriit sinu jaoks veel ka siis, kui magama minnes hakkab aju tööle ja see võtab une lihtsalt ära. Kui sul on probleeme sellega, et sa ei suuda ise oma mõttetööd ööseks välja lülitada, siis hoia Labradoriidi kristalli enda unenägudekristallide komplektis või voodi lähedal. Kui aga üleliigne muretsemine ja mõttetöö häirib sind ka päevasel ajal, siis on kasulik Labradoriiti ehtekujul kanda. 


RUUNID on iidsed sümbolid, mis on tulnud Norse mütoloogiast. Iga Ruuni sümbol on tugev ja kannab endaga kaasas erinevaid energeetikaid. Ruune on aegade algusest peale kasutatud iseenda kaitseks ja ennustamiseks. Ruunidega ennustamine on tegelikult väga lihtne, kuid vajab harjutamist. Selleks hoitakse alati Ruune läbipaistmatus kotis või puidust karbis. Ruunide käest kõige lihtsamini vastust saada on küsida üks konkreetne küsimus oma mõtetes ja seejärel võtta Ruuni kotist üks Ruun ning see seejärel ära tõlkida. Ruunil on mitmed tähendused, et mõista, mis sulle öeldakse on vaja seda tõlkida. Ruunil on alati negatiivne ja positiivne sõnum, oleneb täpselt, kuidas sa selle kotist välja võtad, kas õiget pidi või tagurpidi. Ruunidega ennustamiseks on väga palju eriviise aga see on viis, kuidas tegelikult ma soovitan alustada ja kunagi, kui tunned, et soovid edasi liikuda vähe keerulisemat ennustusviise proovides, siis alles õppida uusi ladumisi. Kuigi ühe Ruuni haaval on seda lihtne teha ja vastuseid võid saada väga lihtsatele küsimustele nagu näiteks "Kas ma peaksin sinna reisile minema või mitte?" ja kui Ruun, mille kotist võtad on FEHU, siis viitab see edule ja vastus on "Jah, see toob sulle head".  Ruune soovitan alati Ruuni koti seest võtta vasaku käega.


LABRADORIIT JA RUUNID


Labradoriidist ruunid sobivad sulle, kui sa soovid ruunidega ennustamisel lisaks enda küsimustele vastuste saamisel arendada ka oma intuitsiooni. Labradoriidist väeesemete kasutamine aitab edendada selliseid spirituaalseid oskuseid, nagu näiteks intuitiivset tunnetamist. Labradoriidist ruunidega on võimalik ennustada ja saada oma küsimustele vastuseid. Labradoriit on müstikakristall, seega on võimalik saada vastuseid väga spirituaalsetele küsimustele, näiteks eelmiste elude, unenägude, hingede vaheliste sidemete ja palju muu väga müstilise kohta. Labradoriidist ruune kasuta siis, kui sul on Labradoriidi kristalliga side, siis hakkavad need ruunid sinuga väga kiirelt ja efektiivselt tööle. 


Erinevaid Ruune võib sul olla mitmeid, vali oma Ruunid alati sisetunde järgi. Ruune võib sul olla ka erinevatel eesmärkidel, näiteks Musta Ahhaadi Ruunid ohu ennetamiseks, Tiigrisilma Ruunid materiaalsete küsimuste esitamises ja Roosa Kvartsi Ruunid armastuseteemaliste ennustamiste jaoks.


Infot ruunide olemuse kohta leiad siit "RUUNIDE SÜMBOOLIKA JA NENDE TÄHENDUSED".


Kristallid, millele on graveeritud Ruunid, omavad nii tugevat väge, et neid ei ole vaja laadida. Küll aga on vaja neid iga kord peale kasutamist rituaalitaimedega puhastada, et nendega ennustamisel tuleksid alati täpsed vastused. Sellega puhastad ära eelmisel korral ennustatud sõnumid. 


Labradoriiti sobib kõige enam laadida Muskoviit geoodi peal, puhastamiseks sobib kõige enam Salvei rituaaltaim või Salvei eeterlik õli.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Ruunid on riidest kotikeses
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.