Menüü
Ostukorv

MÄEKRISTALL võtmehoidja ring

MÄEKRISTALL VÄEESEMED
MÄEKRISTALL võtmehoidja ring
21.70€
Maksudeta: 18.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MÄEKRISTALL võtmehoidja ring

MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on naturaalsed.

Mäekristall on kõrge energiaväärtusega, mis teeb sellest kohese tervendaja. Mäekristalli kasutama asudes või enda ellu tuues võid sa juba väga kiirelt selle mõju tundma hakata. Mäekristall kiirgab oma energiat välja, andes tervendust ja head energiat sinna, kus seda on kõige enam vaja.

Mäekristalli ei saa olla inimesel mitte kunagi liiga palju, mida rohkem on Mäekristalli, seda paremat elu sa elad. Nii nagu kõik kristallid töötavad tasa ja targu, vaikselt nähtamatult, kuid toovad sulle väga suuri tulemusi, on ka Mäekristall see, kelle olemasolu muudab sinu elu väga suurel määral. Ma soovitan kõigil aeg-ajalt laiendada oma Mäekristalli kogusid, et kõik te elus saaks lihtsalt kiiremini liikuda. Mäekristall on takistuste vabastaja ja energiate ehk elu liikuma viija.

Mäekristall on pea kõikide teiste kristallide ema, sellest kristallist edasi on Maa loonud, ja loob, väga palju teisi kristalle. Mäekristall on nagu lõuend, mida Maa on kasutanud teiste imeliste poolvääriskivide loomisel.

Mäekristall aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada hirmust, mida teised kõik võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Mäekristall aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on Mäekristalli kõrvale kasulik kasutusse võtta Hüpersteen ja Girasol, millel on olemas täpselt see sama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 

Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Mäekristall on energiate filtreerija, sellel kristallil on oskus ära puhastada enda ümber olevaid energiaid ja neid õiges suunas liikuma viia.

Mäekristall on Maa peal laialt levinud kristall ja seda on võimalik väga paljudest erinevatest kohtadest kaevandada. Peamisteks leiupaikadeks ja kaevandusaladeks on Brasiilia, Himaalaja mäestikMadagaskar või näiteks Pakistan.


Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODUVÕTMETELE

- Aitab puhastada kodu energiat, aidates koduenergial liikuda ja värske olla. Aitab kaitsta kodu halva energia eest, mis soovib koju siseneda.

- Sobib neile, kes on kolinud uude kohta, kus on keegi teine eelnevalt elanud. Sellisel juhul aitab see vanast energiast vabaneda, mis on eelmised omanikud sinna sisse jätnud, aidates sul endal luua kodutunnet kellegi teise vanas kodus.

- Väga universaalne võtmehoidja, mis aitab sinu kodu Feng Shui energiatel paremini liikuda ehk aitab erinevate ilmakaarte energiakanalitel olla avatud.

- Hea väeese soolaleivaks kinkimiseks, et anda perele edasi uues kodus elamiseks head õnne.

AUTOVÕTMELE

- Mäekristall võtmehoidja aitab auto energiat puhastada ja positiivsena hoida. Eriti hästi sobib see autole, mis on eelnevalt kellegi teise kasutuses olnud. Selleks, et vabastada sellest vana omaniku energiat.

- Aitab eemaldada ebaõnne-energiat, mis autol olemas on. Ehk aitab nende autode puhul, millega on pidevalt probleeme ja liiklusõnnetusi.

- Aitab kaitsta täiesti uut autot ebaõnne eest, aidates säilitada uue auto tervist.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Mäekristalli võtmehoidjat võid laadida
Mäekristall geoodi peal.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 2,5x2,5x0,6 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.