Menüü
Ostukorv

KUNTSIIT auguga tilk (A-kvaliteet)

KUNTSIIT auguga tilk (A-kvaliteet) EHTED
AINUEKSEMPLAR
KUNTSIIT auguga tilk (A-kvaliteet)
89.00€
Maksudeta: 72.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KUNTSIIT auguga tilk (A-kvaliteet)

KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevendada väga sügavaid emotsionaalseid probleeme ja samas tuua inimese ellu ka sügavat armastust. Kuntsiidi koostisosas on veidi Liitiumit, mis annab tegelikult sellele kristallile oskuse stressi leevendada.

Kuntsiit on oma loomuse poolest pigem pastellsete toonidega ning enamasti on selle kristalli värvus heleroosa-helelilla, kuid seda võib esineda ka rohekas ja tuhmbeežikas toonis. Kuntsiidi peamiseks leiukohaks on Pakistan, Madagaskar ja Brasiilia.

Kuntsiit on üks tugevamatest armastusekristallidest, millel on oskus sinu hinge avada tingimusteta armastusele ehk armastusele, kus ei oodata kunagi midagi vastu, vaid lastakse teisel poolel armastada ennast nii nagu ta seda ise soovib.

ERINEVAD KUJUD TALISMANIL

Erinevad kujud annavad kristalli enda omadustele veel lisajõudu juurde, ja see, milline kuju sulle kõige enam sümpatiseerib, annab tegelikult vihje selle kohta, millist jõudu on sinu ellu täna kõige enam vaja.

TILK - sümboliseerib enesekindlust, endale kindlaks jäämist, jagamist ja vastu saamist.

KUNTSIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kuntsiit on võimas armastusekristall, sellel on oskus sinu hinge tunnet tekitada, et sa oled armastatud ja sa hakkad tänu Kuntsiidile armastust ka rohkem nägema. Kuntsiit aitab näha, kes sind armastab ja kui sügavad on kellegi teise tunded sinu vastu.

- See on kristall, mis aitab sul armastuse mõistest rohkem aru saada. Kuntsiit õpetab sind armastust austama ehk mõistma seda, et kui sa soovid enda juurde hinge, kes sind armastaks kogu südamest, siis pead sina ennekõike temasse hästi suhtuma.

- Kuntsiit aitab lootust kõrgel hoida, aidates uskuda armastusse ja olla armastusele vastuvõtlik. Kuntsiit aitab vabastada mineviku takistusi, hirme ja blokaade, mis ei lase sul täna täiel rinnal armastada. See esmalt tervendab sinu minevikku, seejärel parandab suhteid ja kutsub armastust ellu. Kuntsiit aitab sul iseendaga rahul olla, kasvatades sinus igal tasandil tingimusteta armastust.

- Kristall, mis aitab sul erinevate olukordadega leppida, mille üle sinul kontroll puudub ja mida sa ei saa muuta. See aitab leppida ka surmaga või mõne sõpruse/suhte purunemisega.

- Kuntsiit aitab mõista, et armastus on väärtuslik emotsioon ja kui sa enda armastatud inimest kiusad ehk loobid tuulde valusaid sõnu, siis ühel päeval teda sinu kõrval ei pruugi enam olla. Kuntsiit aitab mõista sul seda, et sa pead oma lähedast inimest austama, kui soovid tema käest armastust vastu saada.

- Kuntsiit aitab tervendada selle kandja hingest välja emotsionaalseid probleeme ja haavu. See on haavaparandaja kristall, mis aitab minevikuga lõpparve teha, mis ei lase sul armastuse teemal edasi minna, aidates vabaks lasta minevikus kogetud halbu kogemusi ja õppida nendest, mitte nendesse kinni jääda.

- Kui sul on probleeme teiste inimeste usaldamisega, siis Kuntsiit on täpselt sinu jaoks loodud. Kuntsiit aitab usaldust suurendada, aidates sellel tekkida ka siis, kui kord on sind reedetud. Kuntsiit on andestamise kristall ja see õpetab sulle seda, et kõik inimesed ei ole ühesugused.

- See on kristall, mis aitab sul mõista, et kord juhtunud ebameeldivad elu katsumused ei pruugi alati tagasi tulla. Sobib neile, kes kardavad, et minevikus olnud sündmused hakkavad korduma ning tuleb uuesti elada üle ebameeldivaid seikasid.

- Kuntsiit on armastuse õnne kristall, sellel on oskus sinu ellu uut armastust kutsuda. Kuntsiit aitab üles leida hingesugulase. Hingesugulase mõiste ja selle tähenduse kohta saad lähemalt lugeda minu ühest artiklist SIIT.
Kuntsiit sobib nii noortele kandmiseks, kui ka neile, kes on väga kaua üksinda olnud ning armastuse õnn ei ole veel naeratanud.

Kui soovid enda ja hingesugulase vahel tekitada tugevamat emotsionaalset sidet, siis kanna naisena Kuntsiiti ning mehena Laava kristalli. Oleks hea, kui mõlemad kannaksid neid kristalle korraga ehk naine Kuntsiiti ja mees Laavat.

- Kuntsiit aitab tervendada mineviku haavasid, mis on pärit lapsepõlvest. Kuntsiit aitab üle saada sellisest probleemist nagu näiteks lapsepõlves maha jäetud, eemale tõugatud ning eemale tõrjutuse probleeme. Kuntsiit aitab üle olla nendest emotsioonidest ja selle pikaajaline kandmine aitab selle emotsionaalse probleemi täielikult sinu hingest välja viia.

- See on kristall, mis aitab sul õnnetunnet tunda ja rõõmus olla väikeste asjade üle. Kuntsiit aitab väärtustada kõike seda, millel on emotsionaalne väärtus. Aidates lahti saada niiöelda "suurushullustusest" ehk asjade armastamisest, millel on kõrge rahaline väärtus.

- Kuntsiit aitab sul teiste inimestega paremini läbi saada, eriti enda lähedaste ja perekonnaga.

- Kanna Kuntsiiti koos Roosa Kvartsiga ja Krüsopraasiga samal ajal, kui soovid enda ellu armastust ligi kutsuda. Nende kolme kristalli vägi toob uut armastust ellu.

- Hematiit on see kristall, mis aitab Kuntsiiti aktiveerida ehk kanna Kuntsiiti koos Hematiidiga, et Kuntsiiti võimsamaks muuta. Teine võimalus on seda Hematiit geoodi peal laadida.

- Paneb inimese end muutma, enda pahesid tervendama ja end paremaks inimeseks looma. Kuntsiit on väga kasulik enesearengu ja enesetervendamise kristall. Kristall, mis õpetab igas hetkes märkama seda, mida sa saaksid veelgi paremini teha, õpetades sind pidevalt end tervendama ja parandama. Kuntsiit on kristall, mis aitab elu, iseennast ja teisi inimesi tingimusteta armastada, õpetades end headusega väljendama ja muutes sinu motiivid positiivseks. Kui sa soovid olla hea inimene, siis lase Kuntsiidil end sellele eesmärgile lähemale juhatada.

- Kuntsiit on kristall, mis aitab rahu teha mineviku ja vigadega, mida oled teinud. Kuntsiit on spirituaalne õpetaja, aidates sul mõista seda, miks minevik on olnud just selline nagu ta on olnud, aidates vabaks lasta valust, mida oled iseendale põhjustanud ja õppida kõigest, mida oled kogenud või põhjustanud. Kuntsiit on suurepärane enesetervendaja, millest on võimalik abi saada, kui sind painavad sisemised võitlused iseendaga.

Soovitan Kuntsiiti kanda kontaktis nahaga, et see võimalikult kiiresti sinuga tööle hakkaks. Mõnel kristallil on vajadus olla nahaga kontaktis, et kristall suudaks oma tööd korralikult teha.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kuntsiit aitab tervendust tuua bipolaarsusele, käte paistetamisele, erinevatele verehaigustele, nagu näiteks aneemia ja madal hemoglobiini tase, tervendab ka kopsuhaiguseid. Seda kantakse ka ajukahjustuse korral või siis, kui on käinud insult läbi. Kuntsiit aitab epilepsia hoogusid rahustada ja aitab neid ära hoida. See on kasulik ka depressiooni või närvihaiguste korral.

- Kuntsiiti talismanina kandes aitab see eemaldada hingest põhjendamatu paanika ja närvilisuse. Aitab neid, kes ei suuda mitte kuidagi leida selle emotsionaalse pinge põhjust üles. Kuntsiit tervendab väga sügavaid emotsionaalseid probleeme, mida me oleme enda jaoks ära blokeerinud. See on ka põhjus, miks me vahel ei saa aru, miks me närvilised oleme, sellepärast, et me ise blokeerime neid enda kaitsmise eesmärgil.

SÜDAMETŠAKRA

Kuntsiit on üks võimsamaid ja kasulikumaid kristalle, kui sa soovid enda Südametšakrat tervendada ning seda avada. Kuntsiit avab sinu hinge armastuse jaoks, aidates parandada kõik haavad, mis takistavad sul armastust vastu võtta.

KROONTŠAKRA

Kuntsiit on seotud Kroontšakraga, aidates sellel õigesti funktsioneerida, seda kandes aitab see sinu Kroontšakrat töös hoida. See Tšakra omab kontrolli selle üle, kuidas sa mõtled ja reageerid ning vastad inimestele või situatsioonidele. Kroontšakraga on seotud sinu uskumused ja sellel on kontroll sinu spirituaalse arengu üle. Kuntsiidi kandmine mõjub sinu Kroontšakrale hästi, aidates sul areneda ja muutuda endale kasulikus suunas, takistades vales suunas liikumist ja toetades elusündmustest õppimist. Kuntsiit ei lase sul hoolimata tagasilangustest või elu löökidest lõpetada edasiliikumist ning arenemist. See aitab olla pidevas rütmis, kus end arendad ja õpid pidevalt kõigest, mis elu on sulle toonud.

SODIAAK

Tähemärgilt toob armastust ja emotsionaalset rahulolu Kuntsiit kõige enam LÕVILE, SKORPIONILE ja SÕNNILE. KAALUDELE on Kuntsiit üks paremaid ja tugevamaid armastuse kristalle.

Kuntsiit kaitseb Sõnni armastust ja tundeid haavumise eest, sest seda on väga lihtne teha, isegi kui ta seda välja ei näita. Kuntsiit juurdub inimese hingesügavusse ja hakkab seal emotsioonidega tööd tegema.

Kõikidele tähemärkidele võrdselt annab Kuntsiit oskuse olla tolerantne ja heatahtlik.

Kuntsiidi kristalli soovitan ma laadida Apofülliidi või Tseoliidi geoodi peal.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2,6*1,9*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevend..
19.80€
Maksudeta:16.23€
KAELAVÕRU on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.00€
Maksudeta:9.84€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevend..
69.20€
Maksudeta:56.72€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevend..
229.00€
Maksudeta:187.70€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.