Skorpionid on sügislapsed, kes on sündinud ajavahemikul 23. oktoober kuni 21. november. Nad on oma loomuselt elavad, energilised ja intensiivsed. Iga tähtkuju esindajal on oma eeldused teatud töö tegemiseks ja täpselt nii on ka Skorpionitel tagataskus omad trumbid, mida tasuks ära kasutada ja teistelegi näidata. Räägin sulle sellest, millised on Skorpioni tugevused ja millistel erialadel võiks see tähtkuju enda tee leida. Eelkõige on see artikkel neile Skorpionitele, kes otsivad oma teekonda, aga ka neile, kes soovivad teada saada, kas nad on juba õigel rajal. Seega, Skorpionid, vaatame koos, milles te kõige paremad olete!

Eelkõige käib see artikkel nende Skorpionite kohta, kes ei ole sündinud ülemineku sodiaagina. Üleminekul sündinud võivad end siin ära tunda, kuid kindlasti mõjutab sinu tööelu ka teise tähtkuju mõjutus.

Skorpionid on väga innukad, hakkajad ning oskavad väga hästi ise ennast motiveerida või, hoopis vastupidi, täiesti lukku keerata. Kiirelt ja lihtsalt seletatuna - nad ise määravad enda tuju ja teotahte. See on omaette oskus. Nad ei vaja tagant utsitamist teistelt, vaid ikka iseendalt. Selle tähtkuju esindaja, kes saab iseendaga hästi läbi, hiilgab nii või naa väga paljudes elu aspektides. Seega, Skorpion, sina seal, küsi endalt, kui hästi sa endaga läbi saad? Kui saad hästi, siis on sul olemas see jõud ja vägi, et olla iseseisev tööinimene. Kui sa ei saa endaga läbi, siis on see kindel teekond, mida mööda sa pead käima. Sul on eelkõige vaja jõuda endaga hästi läbisaamiseni, kui soovid tööalaselt edukaks saada.

naine tähistaeva taustal Skorpionite puhul hämmastab mind see, kui lihtsalt teised tähtkujud neid sildistama kipuvad. Tihti on nii, et kui kuuldakse, et keegi on Skorpion, siis võetakse kaitsehoiak. Täiesti vale käitumine! Skorpionitel tuleb lasta välja näidata enda tõelist isiksust, seal võib olla humoorikas pärl, kellest hiljem ei soovi kohe kindlasti lahti saada. Selline asi võib neil ka tööalaselt ette tulla, et luuakse esmamulje, mis tegelikult ei kattu reaalsusega. Siinkohal ütlen ma kõikidele Skorpionitele - ärge laske sellel enda tuju rikkuda. Kui aga lubada sellel tähtkujul teenida ära usaldus, siis võid sa sealt saada igavesti hea tööpartneri ja -kaaslase. Skorpion on inimeste inimene, tal ei ole probleemi sulanduda rahva sisse ning koostööd teha.

Skorpionite puhul on töövaldkonnas kaks äärmust. Nad kas on leidnud enda koha, armastavad seda tööd maksimaalselt, või ei ole üldse rahul ning liiguvad kiirelt minema. Skorpion, kes on pikalt ühele positsioonile jäänud, siiski hindab enda tööd. Ta ei jää kindlasti pikalt kinni millessegi, mis talle absoluutselt ei istu. Skorpionid kas armastavad või mitte, see sama kehtib ka tööalaselt. Töö peab meeldima!

Skorpionid on inimesed, kes suudavad hoolimata töökollektiivist enda tööd kirega teha. Kui nad on sattunud heasse seltskonda, siis on see kui kirss tordil. Hea töö, mida ta armastab, ja hea seltskond - mida enamat tahta? Kui aga töö on see, mida ta armastab, kuid töökollektiivis on keegi, kes viskab pidevalt kaikaid kodarasse, siis ta suudab seda pinget taluda. Ta ei ole nii nõrk, et jookseks esimese tüli või ebameeldiva seltskonna pärast minema. See häirib teda, närib seestpoolt, kuid ta suudab töö enda jaoks ikkagi meeldivaks muuta. Ta ei ole nõrk. Kui töö on seda väärt, siis ta kannatab ikka väga pikalt ära. Pigem võib teise poole kannatus enne Skorpionit nõrkeda.

Skorpion ei ole kõige lihtsam inimene, keda mõista, ja see võib tekitada teistes töökollektiivi liikmetes suuri küsimärke ning lahkhelisid tema tõlgendamisel. Kui oled Skorpion, siis tead väga hästi, kui ebamugav see on, kui kõik inimesed üritavad sind pidevalt omanäoliseks kujundada. Sina oled sina, lihtne, ja keerulist ei ole seal tegelikult midagi. Paljud aga otsivad ja vahel isegi mõtlevad sinu kohta välja erinevaid asju.

Soovitus Skorpionile - sa ei pea muutuma, sa ei pea end tõestama, sa ei pea teiste meele järgi olema. Sina ole sina ise. Suhtu teistesse austusega ning sinu poolt ongi kõik tehtud.

Skorpion on tööalaselt väga pühendunud, kirglik, eesmärgile pürgiv, innovatiivne ning teotahteline. Seda kõike siis, kui ta oma tööd armastab. Need on väga kvaliteetsed omadused, mida iga ettevõte vajab. Samas on Skorpion see, kes suudab tööalaselt väga kergelt ümber kohaneda ning talle sobivad muutused. Igavus on kõige hullem asi, mis saab Skorpioniga tööl juhtuda.

Oma loomuselt on Skorpion väga intuitiivne ning selle võtab ta ka tööle kaasa. Ta võib tajuda ette ohte, halbu investeeringuid, riskikohti ning tajuda paremat lahendust. Kui Skorpion on ametipositsioonil, kus talle on antud sõnaõigus, siis ta võib kindlasti anda väga head nõu. Kui seda sõnaõigust ei ole, siis see võib temas põhjustada ärritust, sest ta ei saa kuidagi end väljendada nii, et midagi saaks ära hoitud või parandatud.

Skorpionile ei sobi, kui ta on pidevalt järelevalve all. See häirib, lämmatab ja piinab teda. Mida rohkem ta saab tööalast vabadust, seda paremini, sujuvamalt ning edukamalt suudab ta enda töö ära teha. Loomulikult siis, kui Skorpion ise armastab enda tööd ja ta on sellele pühendunud. Igasugune lämmatamine on tema jaoks niivõrd ahistav, et ta ei suuda selles keskenduda ega ka endast maksimumi anda.

Ta soovib, et tal lastaks vabalt tööd teha ja et teda usaldataks. See on see, mida ta ennekõike hindab.

skoprion lilledega Skorpionile on õiglus väga oluline. Ta eeldab, et kõiki töötajaid, kes on võrdsel ametipulgal, koheldakse võrdselt. Kui palka saadakse, siis võrdselt. Kui antakse preemiat, siis võrdselt. Ka suhtumine on oluline ning ka see peab olema võrdne. Kui sa soovid seda tähtkuju enda töökollektiivi, siis sa pead kõiki ühepalju austama, et ta suudaks oma tööd naudinguga teha.

Skorpionile on tööl oluline, et see oleks miski, mida ta armastab, mida ta saab ilma suuremate piiranguteta teha, ja et oleks olemas lojaalsus ja usaldus.

Sellele tähtkujule sobivad ametikohad, kus on võimalik iseseisvalt tööd teha ja kus on vaja analüütilist mõttemaailma. Ta on oma hingelt üks suur parandaja ja korrastaja. Sobivad ametikohad on valdkondades, mis on seotud finantsi, majanduse, tervenduse, inimõiguste, hariduse- või sotsiaalvaldkonnaga.

Tal on vaja asju parandada, korrastada ja tervendada. Seda omadust rakendab ta kas enda töös või võtab koju kaasa ning rakendab seda seal. Eriti hea on see, kui Skorpion saab enda loomuliku instinkti väljendada tööl, et töö oleks alati nauditav ning omaette missioon.

Skorpionite materiaalse edu õnnekristallideks on MALAHHIIT ja AZURIIT-MALAHHIIT. Mõlemad toovad selle tähtkuju ellu tööedu, küllust, rikkust ja aktiveerivad rahavoolu. Soovitan just neid kristalle, kui soovid enda ellu küllust juurde tuua.

Skorpionist võib saada parim töötaja, kui sa kohtled teda austusega ja oled temaga õiglane!

Skorpioni tähtkujust leiad põnevaid artikleid ka SIIT ja minu raamatust "Tähtkujude salapära". Mõnusat lugemist!


Skorpionile loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT.