Menüü
Ostukorv

AHHAAT poleeritud

AHHAAT poleeritud  KRISTALLID
AHHAAT poleeritud  KRISTALLID
Enim müüdud
AHHAAT poleeritud  KRISTALLID
AHHAAT poleeritud  KRISTALLID
AHHAAT poleeritud
2.50€
Maksudeta: 2.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, võib välja näha erinev sellest, mis pildil. 

AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suur teadus ja kui ei olda täielikult teadlik nende koostiosade kohta, siis tihtipeale aetakse silmaga segamini Ahhaadilised ja Jaspilised, viimaseid on samuti väga palju erinevaid. Väga lihtne on tegelikult nendel kahel mineraaligrupil vahet teha, kui need omavahel võrdlusesse võtta - Ahhaadid on läbipaistva struktuuriga, Jaspised mitte. 

Ahhaat on kristall, millel on oskus kaitsta kõige halva eest. Ahhaadi kristall on maailmas väga laialtlevinud kristall, millel omakorda on väga palju erinevaid liike, aga igalühel on omad konkreetsed kaitseomadused. Tavaline Ahhaat kaitseb näiteks füüsiliste õnnetuste, vägivalla ja ebaõnne eest. Ahhaadi kristall on üks vanimaid kristalle, mis on jäädvustatud inimkonna ajalukku selle kasutamise tõttu. Ahhaadil on sügav minevik, kuna seda on kasutatud üle maailma kaitsvaks talismaniks ka kurja ja nähtamatu silma halva mõju eest. Ahhaadist valmistati sõdalastele plaate, mis kinnitati nende rüüde külge, et sõjas õnne tuua. Peale selle kanti Ahhaati kaasas, kui rännati ühest piirkonnast teise, et jääda kehvades ilmastikutingimustes ellu. Ahhaat tuleb peamiselt Uruguaist, Brasiiliast ja Saksamaalt

Tavalist poleeritud Ahhaadi kristalli saab kasutada mitmeti, aga üldiselt moodustatakse poleeritud kristallidest komplekte või kasutatakse kodu energeetika täiustamiseks. Kuna tavaline Ahhaat on kaitsekristall, siis võib lisada seda ükskõik millisesse kaitsekristallide komplekti lisaenergia andmiseks.

Tegemist on kristalliga, mis kaitseb konfliktide eest, millel ei ole head väljatulekut, või annab sulle võimaluse konflikte enda kasuks pöörata. 

Multifunktsionaalne kaitsekristall

Ahhaat on üks tugevamaid kaitsekristalle ja üks universaalsema jõuga, mis suudab sinu elust nii mõnegi ebameeldivuse ära hoida. Ahhaat hakkab automaatselt kaitsma seda, kes Ahhaati endaga kaasas kannab või seda keskkonda, kuhu Ahhaat on toodud. Seega, kui sa oled Ahhaadi enda ellu ühel või teisel kujul toonud, siis võid teada seda, et on olemas miski, mis tegutseb sinu kaitsmise nimel.

Ahhaadile leia koht enda majapidamises, et see saaks sinu kodu ja neid inimesi kaitsta, kes sinuga ühe katuse all elavad. Ahhaati hoia välisukse läheduses, et see kaitseks sinu kodu ja perekonda välisohtude eest. Hoia Ahhaati kodu keskel, et see aitaks vabastada kõike negatiivset, mis sinu koju on sisenenud. Ahhaadi koht võib olla igalpool sinu kodus, mida rohkem Ahhaati on kodus, seda turvalisem ja parem koht sinu kodu on.

Kui ehitatakse endale kodu, siis ehitusjärgus olevasse maja fassaadi, vundamendi või põranda sisse soovitan Ahhaati viia selleks, et majale lisakaitse anda. Ahhaadi kristallid soovitan viia igasse maja välisnurka, et luua kodule võimas kaitsevõrgustik ümber. Ahhaadid kaitsevad varaste eest, sissetungimise, ebaõnne ja halva karma eest. Kui Ahhaati majja viia, siis see aitab maja energeetikal positiivne säilida ja eriti kasulik on see siis, kui kasutatakse ka teisi kristalliteraapiaid või kasutatakse Feng Shui tehnikaid oma kodu Aura kaitseks. Ahhaate võib viia ka juba valmis olevasse koju ja need nurkadesse peita.

Kandke Ahhaadi kristalli kaasas, kui te reisite, et anda lisakaitset enda tervisele ja et ära hoida liiklusõnnetusi.

Ahhaat on heaks kaitsekristalliks lastele, et kaitsta neid ülekohtuse käitumise eest ja anda neile kaitsvat lisajõudu kaasa ükskõik millise kurjuse eest. Ahhaati on kasutatud väga pikka aega laste kiusamise vastu, kuritarvitamise eest ja nende tervise hoidmise jaoks. 

Ahhaadi kristall lisatakse perekonna tervisekristallide komplekti, mis asetatakse kodu kõige Idapoolsemasse tuppa, kus asub perekonna tervisenurk Feng Shui järgi. Ahhaat aitab kaitsta perekonda suuremate terviseprobleemide ja tervisega seotud ebaõnne eest.

Autokaitsekristall ja liiklusõnnetuste ärahoidja

Ahhaadis peitub vägi, millel on oskus sind kaitsta ohtude eest, mis on seotud metallienergiaga, kõige enam on see seotud auto või mõne teise liikumisvahendi eest kaitsmisega. Ahhaat on nagunii tugev kaitsekristall ja sellel on konkreetne vägi, mis aitab sind hoida liiklusõnnetuste ning autoavarii eest. Kuna tänapäeva ühiskonnas on autoga liiklemine väga tavapärane ja seda teevad enamused meist, siis on oht ohtlikusse olukorda sattuda päris suur. Mitte alati ei pea olema sina ise see, kes ohtu tekitab, sa võid olla väga hea juht või sõita väga tähelepaneliku juhiga koos, aga keegi teine võib sinu elu ohtu seada.

Ahhaati hoia autos, millega sa liikled. Leia Ahhaadile koht rooli lähedal või esiistmete vahetus läheduses. Ahhaati autos hoides hoiad sa enda autol kaitsekilpi peal, mis aitab sind sellistest olukordades säästa, mis võivad valel ajal sinu elu ohtu seada.

Ahhaadiga kokku võid viia ka teisi autokaitsekristalle nagu näiteks Musta Turmaliini, Kullisilma, Pietersiiti või näiteks Musta Ahhaati. Soovitan isegi autos hoida Ahhaadi geoodi, et sa ei peaks oma autokaitsekristalle autost ära tooma nende laadimiseks ja puhastamiseks. Puhastamiseks käi autosalong aeg-ajalt Salveitõrvikuga üle.

Ahhaat kaitseb nii sinu enda hooletuse või tähelepanematuse tagajärjel tekkivate õnnetuste eest, kui ka teiste inimeste, ilmastiku või mõne muu teguri tagajärjel tekkiva ohu eest.

Inspiratsiooni ja enda eesmärgi üles leidmine

Ahhaat väga hea inspiratsiooniallikas. Ahhaat inspireerib sind ja aitab sul inspiratsiooni ellu viia. Ükskõik millise ala esindaja sa oled, mis on sinu huvid ja mida sa oled saatuse poolt määratud looma, Ahhaat aitab sind sinu eluteel. Ahhaadil on oskus tuvastada, mis on sinu eesmärk ja anne, aidates sul seda ka ise märgata ning sellel alal edukaks saada. Ahhaat toob inspiratsiooni, aidates sul luua seda, mida maailm sinu käest soovib saada. Too see enda ellu ja lase sel end üllatada.

Ahhaati on kasulik hoida sul enda töökeskkonnas, et see saaks töötegemise ajal sindväga heade ideede tekkimisega üllatada. Ahhaati hoia enda lähedal, kui sa tööle keskendud, siis see aitab sind selles, mis on seotud sinu eesmärgiga ja saatusega ehk sinu andega. Eriti kasulik on Ahhaat neile, kes on enda ande üles leidnud ja teevad seda, mida nad ka naudivad. Kui nii on, siis Ahhaadi toimet on eriti tunda ja inspiratsioonivälgatused on kerged tekkima. 

Intuitsioonikristall

Ahhaad aitab mõistusel ja südamel koostööd teha, aidates intuitsioonil täpsemaks ja selgemaks muutuda. Ahhaat ei luba mõistusel muuta südame tunnetust ja ka täpselt ka vastupidi ei lase Ahhaat südametunnetusel mõistusel ära kaduda. Ahhaat muudab intuitsiooni tugevaks, aidates sul täpselt teada seda, millal sa mida tegema pead ja mis on antud hetkel sinu jaoks kõige õigem tegutsemine.

Ahhaadi jaoks sobib koht sinu majapidamises, kus sa hoiad enda isikliku arengu jaoks kristalle. Kui sa oled juba loonud intuitsioonikristallide komplekti, siis lisa kindlasti ka Ahhaat teiste intuitsioonikristallide sekka. Ahhaat aitab sul selgelt tajuda ja tunda nii, et sinu süda ja mõistus suudaksid koostööd teha. Lisaks sellele aitab Ahhaat valenägemusi ja valet tunnetamist ära hoida. Väga kasulik on erineval kujul Ahhaati enda kodus hoida, nii geoodilisi, kujusid kui ka poleeritud kujul.

Kui sul veel ei ole enda isikliku arengu jaoks kristallikomplekti loodud, siis soovitan sul seda kindlasti teha. Leida enda kodus koht, kuhu sa hakkad koguma kristalle, mis aitavad sinu intuitsioonil tugevaks muutuda. Hakka kokku koguma ühe ja sama energiaga kristalle, nende vahel, peal või kõrval võid hoida enda fotot, et need saaksid foto kaudu pidevalt sinuga kontaktis olla ning sinu arengu nimel tööd teha.

Lisaks soovitan poleeritud Ahhaati kasutada järgmiselt:

Lisage Ahhaadi kristall enda ravimite kappi või kotti, isegi kui need ravimid on alternatiivsed, et ravimid annaksid kehale vähem mürkaineid ja rohkem teeksid head sinule.

Ahhaadi kristall sobib nende töölauale, kes ei suuda enam eraelu elada ja on matnud end ülepeakaela töö sisse. Ahhaadi kristall aitab luua tasakaalu materiaalsuse ja hingeelu vahele.

Ahhaat on hea õnnekristall neile, kes on sündinud Kuu esimese veerandi loomise ajal. Ahhaat aitab kaitsta neid inimesi närvilisuse eest, asjatu energia raiskamise eest ja annab neile oskuse enda elus õnne tunda ilma õnne kaugemalt otsimata. Ahhaat võiks selle inimese kodus olla.

Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind eksisteele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis hoia tükikest Ahhaati enda magamistoas. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ahhaadi kristalli kasutatakse järgmistele probleemidele kristalliteraapia andmiseks:

- Ahhaadil on väga kasulik tervendav omadus, mis aitab kõhuprobleemide korral. Ahhaat aitab seedeprobleeme vältida ja nende olemasolul neid tervendada. Ahhaat maandab liigset happelisust, mis maos eksisteerib, aidates seega tuua paremat enesetunnet ja tervist. Ahhaat tervendab soolestikku. Kellel on pidevad kõhuvalud, siis Ahhaat on just neile parimaks tervenduskristalliks. Selleks valmista Ahhaadist endale igapäevaselt vee-eliksiiri või kanna sellest valmistatud talismani võimalikult kõhu kohal ehk pika kee või paela otsas.

- Ahhaat kaitseb südant, aidates südamel olla tugev, vastupidav ja leevendades südamenärvide probleeme. Kanna Ahhaati endaga, kui sa soovid enda südant haigusest taastada või selle tekke eest seda kaitsta. Ahhaat on suurepärane südameveresoonkonna tervendaja.

- Kristall, mis aitab kaasa keskendumisele ja ajutegevusele. Kui sul on probleeme, et sa ei suuda ühele teemale kauaks peatuda, seda analüüsida ja sinu mõtted lähevad pidevalt kusagile ekslema, siis Ahhaat aitab sinu keskendumisoskust parandada ja see abistab ühele teemale sügavuti keskenduda.

- Ahhaat aitab kaasa naha tervenemisele, kui on nahahaigus, ja eriti kasulik on see selliste nahaprobleemide korral, mille põhjus on veel ebaselge. Seda kõike sellepärast, et Ahhaat aitab multifunktsionaalselt nahka tervena hoida, aidates terveneda väga paljudel nahahaigustel.

PÄIKESEPÕIMIK

PÄIKESEPÕIMIK on kolmas Tšakra peamises Tšakrasüsteemis, mis asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe naba kohale, siis täpselt seal asubki sinu Päikesepõimik. Ahhaat on kristall, mille on oskus kõige esimesena tervendada Päikesepõimikut, selle tervendamisel suundub see alles teiste Tšakrateni ja kogu Aurakeha juurde. Ahhaat aitab taastada usku iseendasse, näha majanduslikku seisu positiivse vaatenurga alt, blokeerides ära rahaahnuse ja aidates sul uskuda paremasse tulevikku. Lisaks sellele on Ahhaadi Päikesepõimiku tervendamine seotud ka mao ja seedimise tervendamisega. Kui Ahhaat on suutnud Päikesepõimiku tugevaks muuta, siis oled sa ise erinevatele ohtudele vähem vastuvõtlik ja seda sellepärast, et terve Päikesepõimikuga inimene ei karda elus põruda. 

SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam õnne Ahhaat KAKSIKUTELE, KALJUKITSEDELE, JÄÄRADELE ja SKORPIONITELE.

Ahhaat on väga tugev kaitsekristall ja KAKSIKUTEL aitab Ahhaat end tagasi hoida siis, kui Kaksik soovib enda kohta liiga palju välja rääkida. Ahhaat ei lase Kaksikutel välja rääkida enda isiklikke asju siis, kui see inimene, kellele ta soovib seda antud hetkel rääkida, võtaks neid teadmisi kurjalt vastu ning kasutaks neid teadmisi Kaksiku vastu. Ahhaati oleks Kaksikutel kindlasti hea kanda, kui see probleem eksisteerib või lisada see oma sünnikristallide laekasse, et see saaks kaugteraapiana oma tööd teha. 

Ahhaat on suurepäraseks inspiratsiooniallikaks KALJUKITSELE, tuues häid ideid ja aidates mõistusel ja südamel koostööd teha, aidates ka intuitsiooni täpsemaks muuta. 

Ahhaat on tähtkujude järgi üks kristallidest, mille JÄÄR väga kiirelt omaks võtab. See tähendab seda, et Ahhaadi vägi hakkab Jääraga väga kiirelt tööle. Ahhaat on see kristall, mis aitab Jääral olla julge, optimistlik, ambitsioonikas ja positiivne. Ahhaat toob Jääras esile tema tähtkuju kõige paremad omadused ja aitab vaos hoida tema negatiivseid külgi. Igas tähtkujus on häid iseloomujooni ja problemaatilisi pooli, Ahhaat on see kristall, mis suudab Jääras tuua esile vaid kõige paremad omadused. Ahhaat on ka sellepärast väga kasulik kristall ühele Jäärale, kuna sellel on oskus tuua Jäära välja sellisest eluperioodist, kus Jäär on omadega ummikusse jooksnud.

Ahhaat on see kristall, mis aitab SKORPIONI negatiivsete külgedega hakkama saada. Ahhaat on Skorpioniga läbisaamise kristall ja see kristall võiks olla kindlasti Skorpioni kodus olemas. Seda selleks, et blokeerida tülitsemist ja asjatuid ning mõttetuid probleeme. Ahhaati soovitan ma hoida kodu välisukse läheduses või sinna seatud kodu kaitsvate kristallide keskel. Lisaks sellele võib Ahhaati hoida abielulaeka sees, paari ühise foto ees või hoopis armastuse kristallide keskel. Ahhaat aitab Skorpioniga hakkama saada ja samas Skorpionil ise olla tulistes olukordades tasakaalukam.

ASTROLOOGIA

Ahhaat on SEA-AASTAL sündinute kõige peamiseks õnnekristalliks. Igal sea-aastal sündinul võiks ja peaks olema just see kristall kodus või ehtena. Ahhaat on kristall, mida on hea sea-aastal sündinutele kinkida, see toob talle õnne, rõõmu, rahulolu, tugevat tervist, kaitseb ebaõnne ja kurja eest. Lisaks sellele aitab Ahhaat sea-aastal sündinu nõrku iseloomujooni tugevamaks muuta ja aitab kaasa üleüldise tasakaalu loomisele. Mida rohkem on Ahhaati, seda õnnelikum on hing!

Ahhaati on kõige parem ja kasulikum laadida Ahhaadi geoodi peal. Ahhaadile sobib kõige enam Salvei suits, kui soovitakse seda puhastada.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
5.10€
Maksudeta:4.18€
ROOSA SAMMALAHHAAT on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga ..
3.60€
Maksudeta:2.95€
Kingi üks geoodidest oma armsamale, sõbrale või kallile inimesele ning jäta teine endale, et hoida teievahelisi häid suhteid. Romantilist sideme hoidm..
32.00€
Maksudeta:26.23€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
24.50€
Maksudeta:20.08€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
1.60€
Maksudeta:1.31€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.80€
Maksudeta:1.48€
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.