Kõiki kahteteist sodiaaki juhivad üks neljast elemendist, mis annab inimese hingele väga suurt mõjutust. Vee-element on üks neljast elemendist, mis annab oma väge kolmele erinevale sodiaagile. Vee-element mõjutab Kalasid, Vähke ja Skorpioneid. Need kolm sodiaaki kannavad endaga sünnist saati kaasas vee-elementi, mis omakorda mõjutab neid terve elu vältel.

Lisaks vee-elemendile mõjutavad sodiaake ka maa-, tule- ja õhu element. Õhu elemendi kohta olen ma eelnevalt kirja pannud ja selle elemendi kohta saad sa lugemist leida just SIIT.

 

Vee-element annab Kaladele, Vähkidele ja Skorpionitele kaasa teatud iseloomu omadusi ning sellepärast võivad need kolm sodiaagi esindajat kohati väga sarnased tunduda.

Element, mida me endaga sünnist saati kaasas kanname, see mõjutab meie hingesid, see annab meile positiivseid ja negatiivseid iseloomuomadusi mõlemaid. Selle artikli kirjutasin ma ka sellepärast, et sa iseennast rohkem mõistaksid või enda lähedast mõistaksid.

Aga milline siis on vee-element ja kuidas see nende kolme sodiaagi hingeelu ka mõjutab? Ennekõike pead sa mõistma, et vesi annab sodiaagile väga sügava tundeelu, väga sügavad emotsioonid ja äärmiselt keerulise natuuri. Vesi muudab hinge salapäraseks ja nagu öeldakse - vaga vesi, sügav põhi. Kõige enam annab salapära vesi Kaladele, mis teeb Kalade sodiaagi esindaja teiste silmis vägagi keerukaks isiksuseks. Sa ei tea mitte kunagi, mis seal taga tegelikult eksisteerib ja see ettekujutus, mis sul Kaladest on olnud, see ei pruugi üldsegi õige olla.

Vesi muudab sodiaagid salapäraseks ja seda teeb see nende kolme sodiaagi puhul kõikidele erinevalt. Kui vesi muudab Kalasid ettearvamatuks ja nende hingeelu sisse on pea võimatu enda pead pista ning mõista nende tegelikke tundeid, siis näiteks vesi muudab Vähke salakavalaks.

Vähid kõik on salakavalad ja mingil teatud hetkel lööb see nendest veel eriliselt välja. Nendel on kaldus asjade varjamisele või isegi veidi nuhkimisele. Vesi muudab Vähid äärmiselt uudishimulikuks ja oma uudishimu rahuldamiseks võivad nad teha väga head detektiivi tööd. Vähki ei saa alati usaldada ja see usalduse probleem on põhjustatud vee-elemendist. See aga ei tähenda loomulikult seda, et Vähid on täiesti ebausaldusväärsed. See tähendab pigem seda, et nad võivad sellisteks aeg-ajalt muutuda ja teha näo, et nad on usaldusväärsed, kuid tegelikult seda ei ole.

Kui vee-element muudab Vähid salakavalamaks, siis Kaladega see seda ei tee. Vesi muudab Kalad lihtsalt teistele üheks suureks müsteeriumiks. Nad on siiski teiselt planeedilt ja kui sa üritad nendest aru saada, siis sa raiskad enda aega. Lepi lihtsalt sellega, et Kalad on teiselt planeedilt ja võta neid täpselt sellisena nagu nad parasjagu sinu ees on. Sellise raske sodiaagi esindaja iseloomu selgeks tegemine on ilmselge aja raiskamine kuna nad ka ise tänu vee-elemendile ei mõista tihtipeale enda keerulist loomust.

Vee-element puudutab ka Skorpioneid, andes neile meeletu elukire. Vee-element muudab Skorpioni selliseks, kes võtab kõike hinge ja seda vägagi kiirelt. Skorpioneid on väga kerge tänu vee-elemendile endast välja viia. Vesi muudab inimese hinge tundlikuks ja seda tundlikkust on neile kõigile antud. Skorpion oma temperamentsuse pärast võib tänu vee-elemendile muutuda ühe hetkega sõbrast vaenlaseks ja vaenlasest sõbraks. Vesi muudab kõik kolm sodiaagi esindajat ettearvamatuks.

 

Ettearvamused on nende puhul erinevad. Kui Kalade käitumist ja reageerimist ei pruugi mitte kunagi ette aimata, siis Vähkide usaldusväärsust ei tea kunagi ette ja Skorpionite armastust ei saa samuti 100% võtta. Kuid miks nad siis on sellised ja kust tuleb see muutlikkus? Kalad muudavad oma käitumist siis, kui sa põhjustad neile pettumust, kuid nad ei näita sulle pahameelt välja, vaid muudavad lihtsalt enda suunda. Vähid muutuvad üliskeptiliseks ja pettumuse korral hakkavad ebausaldusväärtselt käituma. Skorpionid teevad kohe asjad selgeks, kui neid on reedetud. Vee-elemendi esindajad ei salli REETMIST. Reetmine on nende jaoks erinev. Reetmine võib olla ka see, et sa ei vastanud tema ootustele. Sellised need vee-elemendi esindajad on. Kui sa tahad nendega hästi läbi saada, siis ära nendele liiga tee ja ole nendega alati aus. Ausus on see, mida vee-elemendi esindaja armastab ja hindab. Nendel on väga tugev aususe piir ja kui sa seda rikud, siis nad näitavad enda vee üleujutamise oskust. Loomulikult ei tähenda see aga seda, et nad ise vigu ei tee.

Vee-elemendi all sündinud hinged on ülimalt emotsionaalsed, tundlikud ja nad tajuvad väga hästi ka teiste inimese energiat. See on ka põhjus, miks väga paljud sensitiivsed inimesed on just selle sodiaagi all sündinud. Vee-elementidest kõige tugevama intuitsiooni on saanud endale Kalad, siis Vähk ja siis Skorpion. Sellel on olemas ka oma põhjus. Kaladel on kõige tugevam kaasasündinud intuitsioon sellepärast, et nende põhirõhk siin elus käib ümber nende endi. Nad elavad ennekõike selleks, et iseennast arendada ja enda elu paremaks luua. Seega põhirõhk käib iseenda ümber ja seega intuitsioon on võimekam. Siis tuleb Vähk, kelle intuitsioon on veidi madalam Kaladest ja seda sellepärast, et Vähid ei suuda aeg-ajalt piiri leida fantaasiamaailma ning reaalsuse vahel. Skorpionitele on sünnipäraselt kaasa antud impulsiivsus ja väga suur energia ning nad võivad lasta end tihtipeale valeinformatsioonil ära petta, kuigi vee-elemendid on kõige intuitiivsemad. Kui nendel on intuitsioon kinni, siis tuleb seda tervendama hakata. Vee-elemendid, kellel on probleeme intuitsiooni tajumisega, satuvad tihtipeale enda eluga madalseisu ja nende elus puudub õnn. Seda sellepärast, et vee-elementide üheks peamiseks elueesmärgiks on õppida enda sisemise minaga ühendust saama. See on ka põhjus, miks vee elemendi esindajaid väga huvitab just spirituaalne, müstiline ja esoteeriline maailm. Neid tõmbab sinna poole põhjusega!

Vee-elemendi esindajad on suurepärased suhtlejad ja suhete loojad. Nad kohe oskavad inimesi enda külje alla meelitada, ennast väga meeldivaks muuta ja seda kõike väga loomulikult. Neile meeldib suhtlus, inimesed, armastus, romantika, kirg ja nad soovivad enda elus seda "tõelist armastust" leida. Kui sa otsid endale romantilist armastajat, siis see võiks kindlasti olla vee-elemendi esindaja. Eriti kehtib see naiste puhul, kelles vee-element toob väga palju naiselikkust ja sensuaalsust välja.

Vee-elementide probleemiks võib olla see, et nad soovivad suhtes alati sügavamaid tundeid leida, sügavamat armastust saada ja nad soovivad ka meeletult palju tähelepanu. Kui vee-elemendi esindaja on suhtes koos mõne teise elemendiga, siis ta peab mõistma, et tuli-, õhk- ega ka maa ei soovi sellist tähelepanu. Sealt võivad tulla probleemid!

Kalad, Vähk ja Skorpion on head teiste inimeste emotsionaalsete probleemide tervendajad. Nad oskavad muresid kuulata ja muredele lahendusi leida. Samas nad võivad enda energiaga olla ka teiste suhtes energia vampiirid, röövides ära väga kergelt teise inimese energia. Miks? Vee-elemendi esindajate energiaväli on teiste elementide suhtes võimekam ja nad toituvad teiste inimeste energiatest ning seda täiesti kogemata. Seega mul on üks suur soovitus kõikidele Kaladele, Vähkidele ja Skorpionitele - kandke kaitseenergiaga kristalle, mis blokeerivad teiste inimeste käest energia varastamise. Nendeks kristallideks on Punane Tiigrisilm, Tiigrisilm, Must Turmaliin, Must Spinell, Turmaliinsuletistega Kvarts ja näiteks ka Oonüks. Need on kristallid, mis kaitsevad vee-elemendi Aurat ja mis blokeerivad neil energia varastamist.

 

Samas on nad ka ise kõige tundlikumad teiste inimeste energia väljadele. Nad võivad kergelt sattuda teiste inimeste energia varastamise keskele, nad on tundlikud teiste pahade tujude ja riidude suhtes. Vee- elemente on kergelt võimalik rivist välja lüüa ja hetkega nende tuju muuta. Need kristallid kaitsevad sellise ülitundlikkuse halbade mõjude eest.

Vee-elemendid on emotsionaalsed ja nende otsuste vastuvõtmised võivad tihtipeale tulla emotsiooni ajendil. Nad on kohati väga impulsiivsed ja võivad pidevas tujumuutlikuses eksisteerida.

Vee-element annab nendele kolmele sodiaagile juurde ühe iseloomu omaduse, milleks on kõikidesse teemadesse väga sügavalt sisenemine. Nad võtavad kõike siin maailmas väga tähtsalt vastu. Kui nad armastavad, siis seda väga sügavalt või kohe mitte üldse. Sellist asja nagu tasakaal, sellist asja ei eksisteeri.

Vee-elemendi puhul on Vähile antud püsimatus, millega nad peavad terve elu võitlema. Raske on püsida ühe koha peal, ühe ja sama inimese kõrval, ühe töökoha peal. Vähk peab õppima, et ellu tuleb stabiilsust luua. Skorpionitele annab vesi liigse otsekohesuse, mõtlematud sõnad ja mõtlematud tegutsemised. Skorpion peab siin elus õppima enne mõtlema, kui tegutsema ja ütlema. Kaladele annab vee-element kaasa liigse unistamise. Kalad  peavad õppima selles elus enda unistusi täide viima ja enda energiat ühes konkreetses suunas rakendama.

Kõik kolm sodiaaki on väga suure ja laia fantaasiamaailmaga, mis annab neile väga head loomingulised oskused. Väga paljud loomeinimesed on just vee-elemendi all sündinud. Vesi annab hea ettekujutusvõime, mis toob kasu kõikides erinevates eluvaldkondades.

Vee-element annab kaasa negatiivse mõtlemisharjumuse, millega peavad kõik need kolm sodiaaki võitlema. Tihtipeale võivad nad asju just negatiivses valguses näha ja nad peavad endale meelde tuletama, et kõikidel asjadel ning olukordadel on mitu poolt.

Vee-elemendi esindajad on kõige intensiivsemad isiksused, nad ei jäta mitte kunagi kedagi külmaks. Kalade, Vähkide ja Skorpionite puhul kehtib üks ja sama reegel - "Sa kas armastad teda või vihkad teda". Nad jätavad iga inimese hinge endast jälje, teised lihtsalt märkavad vee-elemente. Seda sellepärast, et nendes kiirgab väga võimas energialaeng. Nad on üldiselt ka spirituaalsemad ja seepärast neid ka rohkem märgatakse. Mida spirituaalsem on hing, seda rohkem tähelepanu see inimene enda poole tõmbab.

Vee-elementidega on teistel väga hea vestluses olla, nad haaravad väga kiirelt teise inimese hingest kinni ja sulanduvad tema ellu. Nad on head vestlejad just väga sügavatel, hingelistel ja isiklikel teemadel. Vee-elemendid austavad rohkem elu vaimset poolt ja nad ei tohiks mitte kunagi lasta materiaalsusel enda üle võimu võtta. Need vee-elemendi esindajad, kes muutuvad materialistlikuks, kaotavad ära enda intuitsiooni ja sisemise tasakaalu. Vee-elemendi esindajad peavad mõistma, et nende põhjus siin elamiseks on õpetada kõikidele teistele elemendi esindajatele, et elu vaimne pool on väga oluline.

Madalseisus vee-element

Madalseisus vee-elemendi kandja on selline inimene, kellel on tekkinud raha-ahnus või kes paneb kõik oma tegevused materiaalsesse mõttesse. Vee-elemendid sünnivad siia ilma selleks, et õpetada teistele inimestele seda, kui tähtis on elu vaimne ja spirituaalne pool. Nad tulevad õpetama, et materiaalsus ei ole see, mis omaks kõige suuremat tähendust ja nad õpetavad teisi inimesi armastama.

Kui vee-elemendi esindaja kaldub ahnuse poole, siis ta kaotab ära enda intuitsiooni, enda spirituaalse energia ja tasakaalu. Selline inimene ei tunneta, ei suuda näha, ei suuda elus edasi liikuda ja ei suuda ka enda elu korda enam seada. Vee-elementide jaoks on väga tähtis see, et nad oleksid hingelt õnnelikud. Madalseisus vee-element satub väga kiirelt depressiooni küüsi. Vee-elementide üheks nõrgemaks küljeks on närvikava.

 

Kui vee-element kannatab tugeva stressi ja depressiooni all, siis on see märk madalseisust. Sellisel juhul tuleks vaadata, kus on vee-element ahnuse seadnud. Mida sa nii väga soovid ilma pingutusi tegemata? Millest sa soovid kasu saada? Leida see punkt üles ja vabane sellest soovist. Vee-elemendid peavad elama loovalt, vabalt ja endale materiaalseid piiranguid seadmata.

Kui vee-element on madalseisus, siis ta kaotab ära oskuse teiste inimestega suhelda ja ta muutub äärmiselt tuimaks või sarkastiliseks. Tavaliselt muutuvad Kalad tuimaks, Skorpionid sarkastiliseks ja Vähid vägagi depressiivseks.

Vee-elementi tervendab Sinine Kvarts, millel on oskus vee-elemendi esindajat madalseisust välja tuua. Kanna seda kristalli, kui sa tunned, et sa oled end madalseisu viinud ja ka selleks, et sellest seisust välja end tuua.

Madalseis tekib tihtipeale neil siis, kui nad ei ole lasknud enda intuitsioonil end juhtida. Kui vee-elemendi esindaja hakkab otsuseid vastu võtma loogilisel teel, siis ta põrub. Madalseis on tema karistuseks. Kes vee-elemendi all sünnib, see peab mõistma, et ta ei tohi peale iseenda sisetunde mitte midagi usaldada ja kui ta seda teeb, siis lukku ta läheb.

Loe lisa raamatust "Tähtkujude salapära."

Vee-elemendi esindajad on intuitiivsed, tundlikud, suurepärased armastajad ja loomingulised isiksused. Nad peavad laskma alati end läbi intuitsiooni juhtida, et nende kõige võimekamad energiad esile tuleksid ja nad ei satuks madalseisu!