Menüü
Ostukorv

AKVAMARIIN auguga

AKVAMARIIN auguga EHTED
AKVAMARIIN auguga EHTED
AKVAMARIIN auguga EHTED
AKVAMARIIN auguga EHTED
AKVAMARIIN auguga
43.80€
Maksudeta: 35.90€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AKVAMARIIN auguga

AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooniasse.

Akvamariin on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "merevett". Akvamariin võib olla ka kohati läbipaistev ja väga õrna värvusega. Akvamariini peamisteks leiupaikadeks ja kaevanduskohtadeks on Mehhiko, Brasiilia, India, Keenia, Pakistan ja Afganistaan

Akvamariini peamiseks omaduseks on julgustada inimest suhtlema ja end avama. See on väga tugevalt seotud Kurgutšakra tervendamisega ja avamisega. Akvamariin annab lootust ja õpetab inimestele seda, et alati on võimalus millegi saavutamiseks.

Akvamariin on puhta energiaga kristall, mis avab armastama ja kaitseb hinge kurjuse eest. Akvamariin on romantiline kristall ja kui seda kanda, aitab see avada Südametšakra, seda puhastada ning suurendada armastusetunnet. Akvamariin on aegade algusest peale olnud kaitsetalismaniks neile, kes reisivad üle mere. Akvamariin kaitseb kõige halva eest, mida vesi võib meile teha. 

Akvamariini kristalli kingitakse, kui soovitakse saavutada teineteisemõistmist või soovitakse kallile inimesele öelda, et alati on võimalus, et elu muutub paremaks. Akvamariin suurendab lootust ja elutahet.


Akvamariini kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Puhastab ja tervendab Kurgutšakrat/Südametšakrat.

- Akvamariini kandmine talismanina aitab ligi tuua romantilisi hetki ja aitab suhtesse luua harmooniat ning üksteise mõistmist. Kui sina kannad Akvamariini, siis see aitab parteril paremini mõista sind ja armastust rohkem välja näidata.

- Akvamariin avab suhtlema ja on kasulik neile, kes soovivad ebameeldivates olukordades enda arvamust väljendada nii, et ärevust tekitav olukord ei paneks mõtted lukku.

- Akvamariin on kohtunike, juristide ja advokaatide töö kristall. Akvamariin aitab neil mõistatada lahti keerukaid probleeme, mis on seotud inimsuhetega ja annab jõudu selleks, et see töö vaimselt ära ei kurnaks. Peale selle on Akvamariin ka meremeeste töö kristalliks, mis kaitseb neil merel olles õnnetuste eest.

- Akvamariin aitab omastada uut informatsiooni, teadmisi ja see aitab neid teadmisi ka läbi analüüsida. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel. Akvamariini kanna, kui soovid selle kaudu mõista, miks elus üks või teine asi just selline on. Akvamariin aitab sul näha seoseid ja mõista, miks mõni asi lihtsalt juhtub. 

- Leevendab vee-, ujumis-, meresõidu ja laeva hirmu. Peale selle leevendab Akvamariin hirmu hambaarstide ees.

- Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka välja sinu seest tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua. 

- Akvamariin on abieluõnne üks peamistest kristallidest. Seda kantakse selleks, et suhet sinu ja kaaslase vahel muuta sügavamõttelisemaks. Akvamariin toob abiellunutele energeetiliselt õnne, hoides kahte hinge tugeva liiduna koos. Akvamariini kingitakse ka pulmade puhul! Nii Akvamariin kui ka Larimar on kristallid, mis aitavad armastust tugevdada, suhet koos hoida ja järgmistesse eludesse seda sidet kaasa viia.

- Akvamariin on kristall, mis aitab leida ühenduse Sinu Peegeldajahingega. Eriti siis, kui tunned, et seisad enda elus paigal ja soovid eluga edasi liikuda parema tuleviku poole. Akvamariin ühendab Peegeldajahingesid, viies teid kokku selleks, et mõlemad osapooled saaksid suurema spirituaalse tõuke hingeliseks kasvamiseks. Kui mõlemal osapoolel on ettemääratud Kaksikleegi side, siis Akvamariin on parim kristall kandmiseks, kuna Akvamariin sümboliseerib tingimusteta armastust ning annab ka võimaluse kokku saada Kaksikleegiga peale Peegeldajahingega koostöö ära tegemist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Akvamariin on kristall, mis aitab tervendada hingamissüsteemi. Akvamariin on kristalliteraapias kasulik kurguhaiguste, kopsuprobleemide ja hingetorurikete korral. Akvamariin aitab hingamist kergemaks muuta, aidates parandada head enesetunnet ja õhu liikumist kehas.

- Kasulik tervenduskristall sulle, kui sa oled pidevalt külmetushaigustes. Eriti kasulik köha ja kopsupõletiku korral. Akvamariini vee-eliksiiri tasub teha ajal, mil oled haigestunud.

- Laps, kes on sündinud hingamissüsteemirikkega või -haigusega, temale on Akvamariin väga kasulik. Sellisel juhul tuleks imiku või lapse voodi kõrval hoida mitmeid Akvamariini kristalle. Väga kasulik on riputada Akvamariini voodi kohale, näiteks unenäopüüdja külge, et see saaks öösel lapsele tervendust pakkuda.

- Akvamariin aitab nahahaiguste puhul, eriti kasulik on akne, nahal olevate allergiate ja kuivuse puhul. Kui sinu nõrgaks organiks on nahk, siis tasub Akvamariiniga endale tervendavat teraapiat anda.

KURGUTŠAKRA

Akvamariin on üks parimaid valikuid, kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu Kurgutšakrat tervendada ja seda tervena hoida. Kurgutšakra asub täpselt sinu kurgu kohal ehk kaelal. Akvamariini tuleb kanda talismanina võimalikult kurgu lähedal või kõrvarõngastena, et see saaks selle Tšakra läheduses olla. Mida lähemal on kristall Tšakrale, seda intensiivsemat tööd suudab kristall sinuga teha. Veel on võimalus teha kristallist vee-eliksiiri või kristalliteraapiat.

Akvamariin stimuleerib energia liikumist Südametšakrast Kurgutšakrasse, mis aitab Kurgutšakral suurepäraselt toimida, aidates välja rääkida tõde ehk seda, mis on südames ja mis on sinu sees kinni. Mida rohkem sa end väljendad ja enda sees toimuvast enda lähedastele räägid, seda tervem on sinu Kurgutšakra.

Akvamariin kiirendab sinu eneseväljendamisoskust. Akvamariin õpetab sulle, kui oluline on jagada enda mõtteid, ideid ja tundeid. Akvamariin ei lase sul jagada neid valedele inimestele. Kristall on piisavalt tark, et peatada sind tõe väljaütlemisest valel ajal.

Kui sinu kurgus pitsitab, sul on raskusi eneseväljendamisega ja tunned, kuidas emotsioonid seisavad sinu sees kinni, siis võta Akvamariin endale pikaajaliselt appi. Kanna ja kasuta seda kristalli seni, kuni sa muutud.

SODIAAK

KALASID mõjutab Akvamariin kõige enam, kuna aitab nende intuitsiooni tugevdada ja neil Inglitega kontakteeruda ja suhelda. Akvamariinil on oskus edastada Kalade sõnumeid Inglitele ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada. 

VEEVALAJATE jaoks on Akvamariin toetavaks armastusekristalliks nende tähtkuju põhikristalli Granaadi kõrval. Akvamariin aitab Veevalaja ellu romantikat ja suhetealast rahu tuua.

SKORPIONITE jaoks on Akvamariin üks põhilisemaid armastusekristalle, mis aktiveerub Skorpioni käes kasutades ülimalt kiirelt. Kasulik kristall sünnikristallide laekas või armastusekristallide altaril hoidmiseks. Ajal, mil Skorpion soovib enda ellu armastust ligi kutsuda või enda suhe uuesti leegitsema seada võiks ta Akvamariini endaga igapäevaselt kanda.

KAKSIKUTE jaoks on Akvamariin väga erilise tähendusega kristall - see on üks Kaksikute armastusekristallidest. Akvamariin ennekõike suurendab Kaksikutes tundeid oma kaaslase suhtes, aidates muuta suhet sügavamaks. Akvamariin õpetab Kaksikutele, millise väärtusega on armastus ja suunab teda veelgi paremini oma tundeid väljendama. Akvamariin aitab Kaksikute esindajal ka mõista, kellele ta süda kuulub. Akvamariin toob Kakskikute ellu armastuseõnne, aidates leida uut armastust või oma olemasoleva kaaslase suhtes tundeid veel tugevamaks muuta. Loe artiklit, kuidas Kaksikuid armastada, SIIT

ASTROLOOGIA

Akvamariin on Hiina astroloogia järgi PÜHVLITE õnne-, armastuse-, rahu- ja tasakaalukristall. Kõik, kes on sündinud Pühvliaastal on väga tundlikud Akvamariini väele, võttes väga kergelt selle kristalli energia omaks.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest toetab Akvamariin neid, kes on sündinud elutee number 5 all. Akvamariin aitab neil inimestel tunnetada enda intuitsiooni ja õppida "õigel" ning "valel" sisetundel vahet tegema. See on kasulik kristall intuitsiooni tugevdamiseks.

Akvamariini võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2,5*1 cm, toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
132.00€
Maksudeta:108.20€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
176.80€
Maksudeta:144.92€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "AKVAMARIIN" on kokku pandud Akvamariini pärlist j..
32.00€
Maksudeta:26.23€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Talismanihoidjad lisavad kristallehete kandmisele juurde väga kaunist välimust, andes ehtele luksuslikuma ja isikupärasema väljanägemise. Talismanihoi..
49.80€
Maksudeta:40.82€
HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inimest tasakaalukamaks, rahulikumaks, tolerantsemaks, armasta..
26.70€
Maksudeta:21.89€
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
3.70€
Maksudeta:3.03€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
8.20€
Maksudeta:6.72€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
7.50€
Maksudeta:6.15€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
42.20€
Maksudeta:34.59€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.