Menüü
Ostukorv

HÕBEKETT 1,8 mm (hõbe 925)

HÕBEKETT 1,8 mm (hõbe 925) MUUD KAUBAD
HÕBEKETT 1,8 mm (hõbe 925) MUUD KAUBAD
HÕBEKETT 1,8 mm (hõbe 925) MUUD KAUBAD
HÕBEKETT 1,8 mm (hõbe 925) MUUD KAUBAD
HÕBEKETT 1,8 mm (hõbe 925)
30.00€
Maksudeta: 25.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HÕBEKETT 1,8 mm (hõbe 925)

Võimalikud valikud


HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inimest tasakaalukamaks, rahulikumaks, tolerantsemaks, armastavamaks ja spirituaalsemaks. Hõbedal on jõudu saata välja seda, mida sa mõtled ehk kui kannad hõbedast valmistatud ehteid ja näiteks mõtled kellestki, kas siis positiivselt või negatiivselt, siis see mõte saadetakse kiirelt selle inimese Aurasse. Hõbe suurendab naiselikku energiat ehk leevendab liigset impulsiivsust ja agressiivsust, lisaks kutsub ligi materiaalset edu ja küllust, seda just naistele. Hõbedal on oskus avada erinevaid Tšakraid, et need töötaksid paremini ja oleksid tasakaalus.


Kristalle pannakse väga tihti hõbedaga kokku, kuna hõbedal on väga tugev spirituaalne jõud kristalle juhtida ja hõbe paneb kristallid mitmeid kordi kiiremini tööle. Hõbe on nagu Mäekristall, millel on oskus võimendada teisi spirituaalseid esemeid. 


HÕBEKETT on ideaalne vahend hõbedast ripatsiga kristallide, metallist ripatsiga kristallide, auguga kristallide või päikeserataste kandmiseks. 


Loe ka minu artiklit hõbeda salapärase jõu ja väe kohta SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kett ei sisalda ripatsit.
Sildid: HÕBEKETT , Muud , kaubad , kett , hõbe 925
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.