Menüü
Ostukorv

AMETRIIN auguga

AMETRIIN auguga EHTED
AMETRIIN auguga EHTED
AMETRIIN auguga EHTED
AMETRIIN auguga EHTED
AMETRIIN auguga
22.30€
Maksudeta: 18.28€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMETRIIN auguga

AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnet, loovust ja loomingulist suhtumist. Toob töö- ja materiaalset edu läbi töö tegemise.

Ametriin on kombinatsiooni kristall, mille Maa ise loob kahte kristalli ühendades. Maapõues lähevad mineraalid ehk kivimid ühest kristallist teisele üle ja selle ülemineku perioodi peal loovad end väga huvitavad ning erilised kristallid. Ametriin on Ametüsti ja Tsitriini kristalli kombinatsioon. Ametriin moodustub sellel hetkel, kui Ametüstist hakkab maapõues Tsitriin end looma. Ametriini põhiliseks värvuseks on lilla tuhmkollase või kohati ka pruunika varjundiga. Ametriini lilla osa on Ametüst ja kollakas-pruunikas osa Tsitriin.

Ametriini peamisteks leiu ja kaevanduse paikadeks on Uruguai, Brasiilia ja Lõuna Aafrika. Ametriin on väga väärtusliku energiaga kristall, selle spirituaalsed omadused on Ametüsti ja Tsitriini ühiste tugevate omaduste väeks.

Ametriinis on olemas kõik Ametüsti ja Tsitriini energiaid, küll aga on esiletungivad teatud omadused, mis nendes kristallides mõlemal ühiselt on.

AMETRIINI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

-  Ametriin aitab vabastada negatiivseid energiaid ja seejärel hakkab see enda seest teisi energiaid välja andma. Ametriin on ennekõike Kvartsiline, millel on oskus sinu Aurat puhastada ja tasakaalustada.

- Sellel kristallil on oskus sul aidata pidevalt olla optimistlik ja see aitab suurendada õnnetunnet. Ametriin on kristall, mis võiks olla sinuga kaasas just sellepärast, et sa suudaksid end õnnelikuna hoida.

- Kasulik kristall igapäevaseks kandmiseks. Ametriin tugevdab sinu intuitsiooni ja õpetab sind seda kuulama. Ametriin aitab sul igapäevaseid otsuseid ja tegevusi läbi intuitsiooni hinnata ning lasta enda hingel end juhtida. Ametriin aitab sul kiireid otsuseid vastu võtta nii, et need otsused on tulnud sinu intuitsiooni kaudu.

- Ametriin suurendab loovust ja loomingulist suhtumist. Ametriin on kristall, mis aitab sul end loominguliselt väljendada. Sobilik kristall sellisel perioodil, kus sa tunned, et sinu loomingulisus ja inspiratsiooni leidmine on kinni. Ametriin aitab sul uuesti leida loomingulisust ja see aitab sul enda ideid väljendada.

- Ametriin aitab inimesel materiaalses ja spirituaalses maailmas koos elada. Aidates lõpetada sellise seisundi ära, et kas ollakse ainult materiaalne või ainult spirituaalne. Ametriin aitab tasakaalu tuua, aidates sul tööd teha ja raha teenida samal ajal, kui sa soovid end spirituaalselt arendada. Ametriin laseb neid kahte teemat korraga ajada, et üks ei läheks üleküllusesse sinu elus.

- See on kristall, millel on oskus tööedu ja materiaalset edu läbi töö tegemise tuua. Ametriini saab kanda selleks, et end tööle motiveerida ning endale tööalast inspiratsiooni tuua. Kanna Ametriini koos Krüsopraasi kristalliga, et suurendada enda materiaalset sissetulekut. Kanna neid kahte kristalli koos töötegemise ajal.

- Ametriini kantakse töövestluse ajal endaga kaasas, et suurendada enda võimalust tööle pääsemiseks. Ametriin on kristall ka neile, kes ei ole väga pikalt mitte üheski kohas tööl käinud. Ametriin aitab töömeeleolusse saada ja kiiresti ka uute töökaaslastega sina peale saada.

- Kristall, mis motiveerib sind tööd tegema ja millegi nimel pingutama. Kui sa tunned, et sul ei ole motivatsiooni ja sa tead, et sa pead selle leidma, siis Ametriin on sinu jaoks.

- Ametriin aitab pendliga kontakti saada. Kui sul on pendel olemas ja tunned, et pendliga töötamine ei tule sul hästi välja, siis kanna seda kristalli samal ajal kaelas. Ametriini soovitan ma kasutada ka neil, kes ei ole varem pendlit kasutanud ja soovivad sellega kontakti saada.

- Kui Ametriini koos Karneooli ja Rohelise Aventuriiniga koos kanda, siis see toob head õnne uuel töökohal. Hoia neid kristalle enda töölaual või kanna ehtena kaasas, et need muudaksid Sinu Auravälja rahavoolule atraktiivseks!

RAVITSEMINE

Kanna Ametriini, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

-  Immuunsuse või immuunsüsteemiga seotud tervise hädad, Alzheimer, peavalud, pingest tekkinud peavalu, metabolismi häired ehk seedesüsteemi probleemid, pearinglused.

- Tervendatakse Päikesepõimiku Tšakrat ja aidatakse sinna läbi Ametriini elujõudu anda.

- Ametriin aitab lahti saada sellistest käitumistest või harjumustest, mis sind ennast hävitavad. Ametriin aitab alateadlikult paremaks inimeseks ja tervemaid harjumusi endale tekitada.

- Ametriin on tervendamise eesmärgil kasulik neile, kes on väga pikka aega haiged olnud või väga raske haiguse küüsis. Ametriin aitab avada haige inimese teadlikkuse iseenda keha suhtes, aidates mõista "Miks ta haige on" ja "Mis aitaks terveks saada".

PÄIKESEPÕIMIK

Ametriin on Päikesepõimiku ehk kolmanda Tšakra tervendaja kristall. Ametriin aitab kinnist Päikesepõimikut kiiresti taastada ja on eriliselt kasulik neile, kelle elus on tekkinud suuremad rahalised raskused. Ametriini kristall aitab kiiret lõppu tuua ka väga kurbadele mõtetele ja melanhoolsele suhtumisele.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Ametriin kõige enam materiaalset ja rahaõnne KAKSIKUTELEKAALUDELE ja NEITSITELE.

Ametriin toob NEITSI ellu materiaalset head õnne, andes võimaluse tööalaselt edukas ja ambitsioonikas olla. Neitsi jaoks mõjub Ametriin inspireerivalt ja motiveerivalt, julgustades enda unistusi ellu viima ja tagades energeetilisel tasandil maise hea õnne. Ametriini kasutamine suurendab Neitsi tööedu.

NUMEROLOOGIA

Ametriin toob intuitsiooni neile, kes on sündinud elutee number 4-ga. Elutee number 4 kohta saad lugeda SIIT. Eriliseks õnne kristalliks on see veel neile, kes on sündinud elutee number 4-ga ja on samal ajal Kaksikud või Kaalud.

Ametriini kristalli soovitan ma laadida Ametüst geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5x1,5x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnet, loovust ja loomingulist suhtumist. Toob ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnet, loovust ja loomingulist suhtumist. Toob ..
24.20€
Maksudeta:19.83€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
52.90€
Maksudeta:43.36€
AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnet, loovust ja loomingulist suhtumist. Toob ..
31.00€
Maksudeta:25.41€
SIIDIPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talisman..
1.50€
Maksudeta:1.23€
PICASSO JASPIS on loomingulise edu ja õnne kristall. Toob inspiratsiooni ja motiveerib midagi looma. Külluse&n..
6.60€
Maksudeta:5.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.