Menüü
Ostukorv

PUNANE TIIGRISILM poleeritud

PUNANE TIIGRISILM poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
0.90€
Maksudeta: 0.74€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE TIIGRISILM poleeritud

Võimalikud valikud

PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune tekstuur nagu kuldset tooni Tiigrisilmal ehk peamisel Tiigrisilmal, kuid mille värvus on punane. Punane Tiigrisilm omab kaitsvaid omadusi, kuid selle energiaomadused on siiski kuldsest Tiigrisilmast erinevad. Punase Tiigrisilma kõige suurem erinevus on see, et sellel on oskus kaitsta väga õelate, sakalavalate, agressiivsete, julmade ja pahatahtlike motiividega inimeste eest. Seevastu kuldset tooni Tiigrisilm kaitseb pigem avariide, õnnetuste ja ebaõnne eest. Kui sa otsid kristallide maailmas ühte tugevat kaitsekristalli, mis aitaks sind kellegi konkreetse eest kaitsta, kes on võtnud sind sihikule ja kes soovib sulle väga palju halba, siis oled leidnud täpselt õige kristalli üles. Selleks on loomulikult Punane Tiigrisilm.

Punane Tiigrisilm pärineb peamiselt Brasiiliast ning seal on selle leiukohti ja kaevandusi hetkel kõige enim maailmas. Tegemist on kristalliga, mis loob end kuldsest Tiigrisilmast ja see on seotud ka kõikide teiste Tiigrisilma liikidega nagu seda on näiteks KullisilmTiigriraud ja Pietersiit

Punane Tiigrisilm mitte ainult ei ole üks intensiivne ja tõsise energiaga kaitsekristall. See kristall sümboliseerib lisaks sellele ka kirge. Kui sa tunned, et sa ei ole enam kirglik, sa ei suuda elu nautida, suhtuda enda töösse või suhtesse kirglikult, siis Punane Tiigrisilm aitab sind. See kristall aitab sul üles leida selle sama tunde, mis kord on kaduma läinud. Kanna või kasuta seda kristalli, kui soovid olla kirglikum inimene igas valdkonnas, mida sa tegelikult sügaval sisimas armastad.

Punane Tiigirisilm aitab blokeerida sinu eraelu kohta informatsiooni lekkimist valedesse allikatesse, hoides eemale inimesi, kes võivad sinu jaoks kahjulikud olla. 

Kaitse enda suhet suhterikkuja eest

Võta Punane Tiigrisilm ning aseta see koos kohviubadega musta riide sisse/musta värvi koti sisse. Seejärel võta väike paberitükk ning pane sinna peale kirja enda ning enda kaaslase nimi. Voldi paber kokku ning pane koti sisse. Hoia Punast Tiigrisilma koos kohviubadega 3 ööd padja all ning seejärel ava see kott. Viska kohvioad minema, pane tikuga see paberijupp põlema ning hakka seda kristalli kandma. Kanna iga päev seda kristalli, kuni suhterikkuja on teie suhte vahelt ära kadunud. 

Kohvioad aitavad sinu ja sinu kaaslase energial kristalli jäädvustada. See omakorda aitab kristallil teie mõlema armastavat sidet kaitsta ning suhterikkujaid teist eemale hoida. Veelgi parem oleks see, kui te mõlemad samal ajal kannaksite Punast Tiigrisilma.

Kanna Punast Tiigrisilma koos Tšaroiidiga või loo nendest kristallikomplekt, mida hoia enda voodi lähedal. Nende kristallide kombineerimine on väga kasulik suhtekriisi ajal. Kui sinu suhe on väga kriitilises seisus või sinu ja kaaslase vahele on tekkinud suhterikkuja ehk kolmas inimene, siis need kristallid aitavad sellest kõigest välja tulla. Kui saatus lubab teie suhtel taastuda, siis need kristallid aitavad sinu suhet. 

Hoia Punast Tiigrisilma koos Buddha kristalli ja Lemuuria Jaadiga, kui soovid lahti saada suhte kohal olevast ebaõnnest, mille on põhjustanud kolmas isik teie suhtes. Nende kolme kristalli kombinatsioon võitleb väga intensiivselt ja tugevalt suhtelõhkuja vastu, kui saatus loomulikult lubab seda. Saatus lubab selle vastu astuda, kui tegemist on vale teega. Saatus ei luba sekkuda, kui see kolmas inimene peab olema just see, kes aitab teil sellel eluteel üksteisest lahti lasta. Vahel on seda vaja, kui saatuseraamatud ei luba teil mõlemal ühel või teisel põhjusel kokku jääda. 

Kassidele

Punane Tiigrisilm on kasulik kassidele, aidates kassil olla terve ja õnnelik. Punane Tiigrisilm kaitseb kasside tervist ja hoiab neid enda perenaise või peremehega heas kontaktis. Riputa Punase Tiigrisilma talisman kassi rihma külge või peida see kristall tema magamispaiga juurde.

Salakavaluse peletaja - Punane Tiigrisilm ja Serpentiin Jaad

Need kaks kristalli on mõlemad seotud salakavaluse eemale peletamisega. Mõlematel kristallidel on oskus klatšivaid inimesi endast eemale hoida, klatšijuttu peatada ja pahatahtlike inimeste soove pidurdada. Kui sina tunned, et sinu elus on keegi, kes soovib meelega sulle halba teha ja kes rikub pidevalt sinu tuju, siis see kristallivesi on sinu jaoks. Valmista nendest kahest poleeritud kristallist vee-eliksiiri, et enda Aurast teise/teiste inimese poolt suunatud negatiivsust temale tagasi saata. Blokeeri klatš ja pahatahtlikkus. 

Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

4 inimtüüpi, kelle eest enda kaitsta

Nelja inimtüübi eest, kes toituvad inimenergiast ja on energiavampiirid, ja kelle eesmärk on saada jõudu teiste inimeste nõrkustest, aitab sind oma väega toetada ja kaitsta Punane Tiigrisilm koos Nuumitega. Mõlemad toimivad suurepäraselt, kuid veidi erinevalt. Punane Tiigrisilm on rohkem suunatud naiseenergiale ehk naistele, kes on sellise naise küüsis ja Nuumite töötab meeste puhul paremini, aidates kaitsta taoliste meeste eest. Kui soovid kahjulikust inimesest eemalduda, siis soovitan ühte neist kristallides kanda endaga igapäevaselt või vähemalt ajal, mil sa pead olema koos manipulaatoriga või mõne teisega neist. Need kristallid loovad sinu ja nende vahele barjääri, aidates kaitsta sind kui ohvrit. Loe nendest neljast inimtüübist, kelle eest end kaitsta, põhjalikumalt SIIT.

Teiste kristallide energia tõstmine

Punane Tiigrisilm aitab suurendada Tšaroiidi ja Sugiliidi toimet, seega sobivad need koos kandmiseks. Samuti tugevdab see Shiva Lingami energeetilist väärtust ja seega sobib Shiva Lingamist valmistatud pendli energiakristalliks.

Ihaldatud soovide täitumine 

Kombineeritult Moldaviidi ja Mäekristalliga, aitavad need kristallid sinu soove universumisse saata nii, et neid kiiremini kuulda võetakse, kui lihtsalt soovimisel.

Klatšijuttude eest kaitsmine

Kombineerige kolm Punast Tiigrisilma kahe Serpentiin Jaadiga ning matke need enda välisukse alla või kõrvale. Kui ei ole võimalik kristalle matta, siis peitke need valguse eest ära. Nende kristallide kombinatsioon kaitseb teie perekonda halva maine ja kuulsuse eest või kui see juba on, siis aitab sellest vaikselt lahti saada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Punane Tiigrisilm on väga kasulik metabolismi ergutaja, see paneb keha liikuma, end uuendama ja seisvad energiad tööle. Eriliselt kasulik on Punane Tiigrisilm nende inimeste jaoks, kellel ei ole seksuaalseid soove ehk kelle libiido on madal. Punane Tiigrisilm ergutab meeli ja tekitab tervisliku vajaduse olla seksuaalne.

- Punane Tiigrisilm on kristall, mida võiks kanda naine perioodil, kui tal on emakas tehtud erinevaid protseduure või operatsioone läbi viidud. See on kristall, mis aitab taastuda operatsioonist.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA 

Punane Tiigrisilm aitab sul end liikuma saada, füüsiliselt aktiivseks muutuda ja toob sulle füüsilist energiat. Seejärel asub see alles Sakraaltšakrat tervendama. Punane Tiigrisilm tervendab sinu teist ehk Sakraaltšakrat. See on kristall, mis avab kinni jäänud Tšakra ja aitab sellel taas tööle hakata, aidates blokaadidest vabaneda ja see on kasulik ka siis, kui on kehas tõsisemad haigused. Sakraaltšakra tõsisemaks haiguseks peetakse viljatuse probleeme ja reproduktsiooni organi vähkkasvajat.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Punane Tiigrisilm kõige enam JÄÄRASID ja LÕVISID. See on kristall, mis annab nendele mõlemale tähemärgile kaitset ja oskust õiget armastust üles leida.

Punane Tiigrisilm aitab SKORPIONI elust eemale hoida ebaõnne, õnnetusi, probleeme ja tema intuitsiooni tugevana hoida. Hoiab üleval tema õnneenergiat ja suurendab enesekaitset. 

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest tugevdab Punane Tiigrisilm eluteenumber 5 kandjat, tema iseloomu ja Aurat. See on kristall, mis aitab neil inimestel halbadest ja domineerivatest inimestest eemale hoida. Punane Tiigrisilm õpetab selliste inimestega toime tulema.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Punase Tiigrsilma kristalli soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
2.50€
Maksudeta:2.05€
ALMADIIN MATRIX on Almadiini üks kristalli liikidest, kus puhas Almadiin hakkab end looma teise kivimi peal. Almadiin Matrix tähendab se..
8.00€
Maksudeta:6.56€
TIIGRISILM muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu ja aitab enda eest seista.Tiigrisilm on üks p..
5.00€
Maksudeta:4.10€
ROOSA GERANIUMI puhul on tegemist taimega, mida on teadaolevalt üle 10 000 aasta kasutatud. Roosa Geranium viirukina on kindlasti üks parimaid ro..
3.30€
Maksudeta:2.70€
DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. D..
4.20€
Maksudeta:3.44€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.00€
Maksudeta:1.64€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.