Menüü
Ostukorv

AZURIIT auguga erikujuline

AZURIIT auguga erikujuline EHTED
AZURIIT auguga erikujuline
54.00€
Maksudeta: 44.26€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AZURIIT auguga erikujuline

AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõuduenergiavarusidusku iseendasseenesekindlust ja aitab vabastada ennasthävitavat mõtteviisi.

Azuriit on väga võimas kristall ja piisab juba väikesest kristallitükist, et saada selle vägi endasse. Azuriit on väga habras kristall, mida ei tohiks kindlasti veega kokku lasta ega ka väga palju käes hoida, kui soovitakse selle ilusat tekstuuri hoida. Azuriiti leiab Egiptusest, Namiibiast ja ka Brasiiliast. Azuriidile on omane erksinine või tumesinine välimus.

Azuriit kannab kaasas sinist valgust ja kristallimaailmas on see selle valgustava energia poolest esimesel kohal. Sinise valguse kristallid aitavad arendada selgeltnägemist, intuitsiooni ja astraalrännakut. Azuriit avab sellise teekonna kõige kiiremini ja kõige tõhusamalt. Azuriit on olnud au sees juba tuhandeid aastaid, kuna usutakse, et see on tee teistesse dimensioonidesse ja värav nähtamatusse maailma.

AZURIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Tegemist on kristalliga, mis aitab spirituaalselt areneda ja seda ka väga kiirelt. See on spirituaalne aktiveerija, kui sa seda ühel või teisel moel kasutad, siis see kiirendab sinu õpinguid. Kristall, mis aitab paremini märke lugeda, neid mõista ja neid enda ellu sobitada. Ideaalne intuitsiooni arendav kristall. Sobib kokku kõikide intuitsioonikristallidega ja eriti hästi Küaniidi või Aqua Auraga.

- Azuriit aitab suurendada isiklikku jõudu, energiavarusid, usku iseendasse, enesekindlust ja aitab vabastada ennasthävitavat mõtteviisi.

- Aitab koondada mõtteid, eemaldada liigmuretsemise ja energia raiskamise. See tähendab seda, et Azuriidil on oskus inimese hinge suunata konkreetsete eesmärkide saavutamisele ja eemaldada "peataoleku" tunde.

- Suurendab oskust saada ühendust Inglite ja teiste erinevate energeetikatega. Azuriit võib olla sinu ligidal, kui laod endale Oraakli- või Inglikaarte. Samuti võiks see olla sinu lähedal, kui soovid pendli käest vastuseid saada.

- Kristall aitab end väljendada täpselt nii, nagu sa oled kõike enda mõtetes ette kujutanud. Väga tihti on inimestel nii, et nende sõnad ei tule õigel ajal välja ja pärast kahetsetakse, et ei oldud otsekohene.

- Avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskusi.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Azuriit on kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna 
see on väga habras.

- Azuriidi kristall aitab tervendada veresoontehaiguseid, neeruprobleeme ja aitab kehast mürkidel välja minna. Selleks võib Azuriidi kristalliehet kanda või tavalist kristalli hoida tervisekristallide komplektis.

- Azuriit aitab hambaid ja kogu luustikku tervena hoida. Kui sinu hambad on nõrgad, siis kanna Azuriiti Kurgutšakra või Kolmanda Silma kohal, et Azuriit saaks olla võimalikult lähedal hammastele.

- Azuriidi kristall on kasulik sinu nahale, aidates nahal nooruslikum ja tervem välja paista. Tegemist on nooruseallikaga, mis on suurepäraseks kaaslaseks Roosale Kvartsile. Roosa Kvarts on samuti noorendava toimega.

KOLMAS SILM

Azuriit on Kolmanda Silma aktiveerija kristall. Kristall, mis suudab intuitiivsed oskused väga tugevaks muuta. Kandes Azuriidi kristalli või kasutades seda meditatsiooni ajal, aitab see Kolmandal Silmal korrapäraselt tööle hakata. Azuriit eemaldab valenägemused, blokeerib neid ja ei lase sinu tähelepanu millelegi ebaolulisele juhtida, aidates sind just sel hetkel, kui sa tunned, et sa praegu ei saa usaldada enda sisetunnet ja intuitsiooni. Azuriit aitab sul õppida end usaldama ja see parandab intuitsiooni.

KROONTŠAKRA

Azuriit on Kroontšakra tervendaja, aidates hingel olla alati lootusrikas, innovatiivne ja tulevikku vaatav. Azuriit aitab stimuleerida Kroontšakra tööd nii, et sinu hing oleks alati valmis elus edasi liikuma. Kui Kroontšakra korralikult tööd ei tee, siis inimene ei julge elus suuri samme ette võtta või riskida. Azuriit aitab lootusrikkalt edasi elus liikuda.

ASTROLOOGIA

Azuriit on spirituaalne abiline kõikidele KALADELE. Kalad on see, kes võtab Azuriidi toime kiirelt endasse. Azuriit aitab Kalade intuitsiooni ja spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta. Lisaks sellele on Azuriit see kristall, mis aitab Kaladel enda saatust paremini mõista. Tegemist on kristalliga, mis aitab mõista Kaladel iseennast, enda olemust ja enda eesmärke siin maailmas. Väga kasulik on Kaladel kanda Azuriiti ajal, mil ollakse eneseotsingutel.

Azuriidi kristalli soovitan ma laadida Tselestiit geoodil ja puhastada aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga või Piparmündi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2x1,5x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist toon..
114.00€
Maksudeta:93.44€
AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist toon..
129.00€
Maksudeta:105.74€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.40€
Maksudeta:10.16€
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.