Menüü
Ostukorv

BRONSIIT-GABBRO auguga

BRONSIIT-GABBRO auguga EHTED
BRONSIIT-GABBRO auguga
11.80€
Maksudeta: 9.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BRONSIIT-GABBRO auguga

Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu kristalli juurde.

BRONSIIT-GABBRO puhul on tegemist kristalliga, kus on kokku saanud kaks mineraali, sellest ka selle kristalli nimi. Bronsiit-Gabbrol on Bronsiidi maandavad ja kaitsvad omadused. Loe kindlasti Bronsiidi kohta ka lähemalt, et mõista Bronsiit-Gabbro tervikpilti. Selles kristallis on ka Gabbro, mis on väga eriline kristall ja seda on vähe leida.

Bronsiit-Gabbro leiupaigaks on Alaska ja Madagaskar, mõlemad on väga hea kristallienergiaga paigad. Tegemist on kristalliga, mis annab energiat ja on eriti kasulik just suurte probleemide ja raskuste korral. Esmalt muudab see kristall sind rahulikuks, vaigistades sinu stressi ja kortisoolitaset. Seejärel hakkab see sulle pakkuma ülejäänud tervendust, mille kohta leiad infot altpoolt.

Bronsiit-Gabbro on väga ilusat värvi, selles on nii pruunikat, kohati ka tumesinist ning musta ja hallikat tooni. Loomulikult on kõik kristallid omanäolised. La Tene kristallid on naturaalsed ja seega meie juurest ostes omad sa alati unikaalseid kristalle.

BRONSIIT-GABBRO kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Tegemist on väga väärtusliku kristalliga, mis suudab pakkuda spirituaalset tuge, tervendust ja selgust. Bronsiit-Gabbroga saad endale abilise, mis aitab sul edukalt leevendada enda sees olevaid negatiivseid külgi. Kristall, mis pakub abi ja tuge sõltuvustest ning kahjulikest rutiinsetest tegevustest vabanemisel.

Kanna ja kasuta Bronsiit-Gabbrot, kui soovid end muuta tervislikema valikutega inimeseks. See on kristall, mis avab sinu silmad sinu enda tegude suhtes, aidates mõista, millised teod on sulle kahjulikud ja millised mitte. Kristall, mis suudab aidata sul ka esmapilgul kõige süütumaid tegusid ümber analüüsida ja vajadusel neid enda elust eemaldada.

- Bronsiit-Gabbro on kristall, mis viib sind tagasi iseenda juurde. Kui sa mõtled, mis see küll võib tähendada, siis aitan sul seda mõista. Paljud inimesed on unustanud, mis väärtusega on elu, kui sul on olemas oskus iseennast kuulata, end mõista, end tajuda ja iseennast juhtida. Bronsiit-Gabbro aitab sul iseendaga kontakti leida ja ennast rohkem kuulama hakata.

Bronsiit-Gabrro aitab sul iseennast näha kui instrumenti, mida juhtida ja juhatada. Elu sinu sees ei pea olema juhuslik, kuid tihti kiputakse kõike juhuse hooleks jätma. Kui sa haarad oma elu enda kätesse, muutub su elu palju ilusamaks. Kui sul on olemas oskus end positiivselt mõjutada, siis sa koged selles elus õnne.

- Kristall, mille vägi suurendab endasse vaatamist ja spirituaalset eneseanalüüsi. Kristall, mis on kasulik igaühe jaoks, kes vähegi ootab ja otsib enda sisemist arengut. Kui sa januned vastuste järele, siis kanna pikaajaliselt Bronsiit-Gabbrot ja lase sellel kristallil endaga tööd teha.

Esmakordselt seda kristalli kandma asudes hoia seda enda peopesas, sule silmad ja kodeeri kristall enda jaoks tööle. Mõtle, et see kristall aitaks sul iseennast paremini mõista. Alles siis hakka seda kristalli kandma.

- Soovitan Bronsiit-Gabbrot just siis, kui sa tunned, et oled lõhki kisutud ja võid end kaotada. Bronsiit-Gabbro aitab sul end taastada, mõista su valu sisu ja selle eesmärki ehk seda, mida saatus ja sinu Karma soovivad sulle raske perioodiga õpetada. Vaid õppimisega on võimalik end täielikult kokku võtta ja edasi liikuda. Hoia Bronsiit-Gabbrot enda lähedal, lase sel end tervendada, õpetada ning parandada.

Bronsiit-Gabbro sobib hästi kokku selliste kristallidega nagu Apatši Pisar, Must Obsidiaan ja Oonüks. Need kristallid aitavad inimese hingel terveneda tumedamatest pooltest, neid koos kandes ja hoides on nende vägi veel võimsam ja kiirem.

- Tegemist on kristalliga, mis lõhub mõttemustrit, mis on sulle endale kahjulik. Kui sul tulevad pidevalt esile hirmud, mõtled halbadele teemadele, meenutad minevikutraumasid või kellegi inetuid sõnu, siis Bronsiit-Gabbro blokeerib need ära. Väga hea kristall enda vaimse keha tervendamiseks.

- Bronsiit-Gabbro sobib põhjamaade inimestele, kuna see kiirgab energiat, mida saadakse tavaliselt päikeselt. Päikesepuudus toob aga esile tõsiseid terviserikkeid ja eriti vaimsel tasandil. Kanna Bronsiit-Gabbrot ajal, mil päikest on vähe, et hoida end rõõmsameelsena.

RAVITSEMINE

- Bronsiit-Gabbro parandab sinu suhtumist enda tervisesse. Kui sa ei hooli enda tervisest või sa ei oska sellest hoolida, siis see kristall õpetab sind oma keha armastama ja selle tervise nimel vaeva nägema.

- Aitab sõltlasi, olgu sõltuvuseks alkoholism, tubakas või narkomaania. Bronsiit-Gabbro on eriti kasulik neile, kellel on sõltuvus olnud juba pikki aastaid. Tegemist on tumedast august välja toova kristalliga, mis annab lootust ka kõige raskemal hetkel.

- Kui soovid selle kristalli abil sõltuvusega võidelda, siis soovitan kanda Bronsiit-Gabbrot koos Ametüsti või Ioliidiga, mis on tugevatoimelised sõltuvustest vabastajad. Need kristallid teevad omavahel tugevat koostööd.

- Pidurdab kahjulike toitude söömist ja juhatab tähelepanu tervislikele valikutele. Kanna Bronsiit-Gabbrot koos mõne teise dieedikristalliga nagu näiteks Apatiidi, Valge Hauliidi, Picasso Jaspisega või Musta Obsidiaaniga. Koos muutuvad nende kristallide väed veel võimsamaks.

JUURTŠAKA JA KROONTŠAKA

Bronsiit-Gabbro on kristall, mis ühendab Juurtšakra ja Kroontšakra tööle. Kui need kaks kristalli saavad korraga lisajõudu ja energiat töötamiseks, siis aktiveeruvad ka teised Tšakrad kiiremini. Võib öelda, et Bronsiit-Gabbro paneb kogu Tšakravälja aktiivsemalt töötama. Juurtšakra tagab oskuse olla selge pea ning mõistusega. Kroontšakra aitab näha selgelt, ilma valesid uskumata. See on see energia ja vägi, mida Bronsiit Gabbro suudab sinule edasi anda. Eriti aktiivseks muutub Bronsiit-Gabbro Tšakraid tervendav vägi siis, kui puhastad ja laed seda kristalli sagedasti.

SODIAAK

Bronsiit-Gabbro aitab tähtkuju poolest kõige enam LÕVISID, kuna sellel kristallil on oskus rahutut Lõvi maandada. Bronsiit-Gabbro aitab parandada elujärge, suunata Lõvi endale kasulikele tegudele ja blokeerida ülemõtlemist, mis võib Lõvis ttekkida. See on enesetervendamise jaoks äärmiselt vajalik kristall. Lõvi on mõeldud särama ja olema õnnelik ning inspireerima sellega teisi tähtkujusid. Kui Lõvi ei hiilga, siis tema vaimses kehas on midagi valesti, ja just sellisel juhul on kasulik enda ellu tuua Bronsiit-Gabbro.

Bronsiit-Gabbro ehteid soovitan laadida Muskoviit geoodil ja puhastada Muskaatpähkli eeterliku õliga või Lavendli eeterliku õliga ja Lavendliiirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
7.20€
Maksudeta:5.90€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
12.20€
Maksudeta:10.00€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.30€
Maksudeta:10.08€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene meeste käekett "BRONSIIT" nugget on loodud vaid na..
20.40€ 24.00€
Maksudeta:16.72€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett meestele ja naistele "KÜLLUSE JA ÕNNE VÄGI" on kokku pandud Tiigrisil..
44.40€
Maksudeta:36.39€
LA TENE erikollektsiooni käepael PHOSPOSIDERIIT "SÕPRUSE TALISMAN" on kokku pandud Phosposideriidi pärlist ja hõbedast. Käepa..
9.90€
Maksudeta:8.11€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
27.00€
Maksudeta:22.13€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
9.00€
Maksudeta:7.38€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
7.20€
Maksudeta:5.90€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon käekett "KÜLLUSE AKTIVEERIJA" on väeehe, mis aktiveerib külluslikud võimalused ning aita..
55.50€
Maksudeta:45.49€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.