Menüü
Ostukorv

DOLOMIIT auguga

DOLOMIIT auguga EHTED
DOLOMIIT auguga EHTED
DOLOMIIT auguga EHTED
DOLOMIIT auguga EHTED
DOLOMIIT auguga
5.90€
Maksudeta: 4.84€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DOLOMIIT auguga

DOLOMIIDI kristall aitab sinu originaalsust ja autentsust säilitada, mis on selles elus väga oluline. Olla sina ise ja täita enda missiooni - seda, milleks sa siia maailma sündisid. Seega on see suurepärane spirituaalse energia kasvataja sinu jaoks. Kanna ja kasuta seda kristalli, et ühendada end missiooniga. Sinu isikliku missiooniga.

Dolomiit puhastab energiaid sinu Auraväljas, mis tähendab seda, et see suudab eemaldada blokaade, mis ei lase sul elus edasi liikuda. Need võivad tekkida näiteks sellest, kui keegi on sind programmeerinud mõtlema sellises suunas, mis sinu jaoks ei ole kasulik. Dolomiidiga on kasulik teha endale korralik re-start, aidates sul algenergiasse tagasi liikuda. Sinna energiasse, milles sa kõige paremini funktsioneerid.

Tegemist on Päikeseenergia kristalliga, mis tähendab seda, et see muudab sind õnnelikuks, positiivseks, optimistlikuks, aitab sul naerda ja huumorit nautida. Ka seda ise luua ning lasta teistel enda huumorit nautida, aidates ego-vaba huumorisoont kasvatada, ilma kellelegi naljaga liiga teeks. 


Kanna Dolomiidi kristalli, kui soovid vabaks saada piirangutest, mille oled endale ise loonud. Küsi iseenda käest: "Kas sa lood endale piiranguid, mis takistavad sul õnnelik olla?". Kui jah, siis kindlasti on Dolomiit õige kristall sinu jaoks.

Dolomiit vabastab energiaid, mille keegi teine on sinu Auravälja saatnud ning mis ei loo kõige paremat enesetunnet sinusse. See võib juhtuda siis, kui sinu Auraväli on nõrgestatud olnud mingil hetkel. Seetõttu ongi väga oluline kaitsekristalle kanda, et sa ei võtaks vastu ühtegi energiat, mis sulle hästi ei mõju. Dolomiit blokeerib halva energia ära ja aitab vaid heal energial sinu Auravälja siseneda, mis omakorda muudab sinu enesetunde suurepäraseks.

Dolomiit aitab lahti saada üksildustundest või kurbusest, mis on tekkinud kalli inimese elust eemale minemisest. Näiteks, kui oled lahku läinud enda kaaslasest, siis Dolomiit aitab sellest taastuda ning suurendada uuesti sinu armastuseenergiaid, kui see teema on sinu jaoks keeruline antud hetkel. Kui mitte, siis see tugevdab suhet ja sidemeid teiste inimestega. Seda kristalli kanna selleks, et suurendada enda sotsiaalset võimekust, head õnne teiste inimestega suheldes.

Kui soovid endas kiiret spirituaalset energiatõusu aktiveerida, siis kanna korraga Dolomiiti, Barüüti ja Pistaatsia Kaltsiiti. Pistaatsia Kaltsiit on 5D-telepaatia energia kasvataja, Dolomiit on Iidsete tarkuste avaja. Barüüt aitab visioone kinni püüda. Kanna neid kristalle siis, kui soovid hüppelist muutust enda ellu või kui sa tunned, et soovid välja pääseda olukorrast, mis on sinu jaoks keeruline. Need kristallid aitavad leida tee. Lahendada samm-sammult kõik selleks ära, et uus vaba tee saaks sinu jaoks avatud olla. See on parim kristallide vägi 5D-energia avamiseks. Sobib näiteks siis, kui sa ei suuda 5D-energias püsida või soovid seda enda Auraväljas säilitada.

RAVITSEMINE

Dolomiit aitab lahti saada ülemõtlemisest, liigselt probleemidele keskendumist ning stressist, aidates suurendada sinu vaimset võimekust, vabaneda stressist ja depressioonieenergiast. Dolomiit on suurepärane kristall depressiooniga võitlemiseks koos Girasoli kristalliga, mida on suurepärane koos Dolomiidiga kanda.

KOGU TŠAKRASÜSTEEMI TERVENDAJA

Dolomiit on kristall, mis aktiveerib kõiki sinu Tšakraid ühekorraga, andes neile energiat. See omakorda suurendab Tšakrasüsteemi võimekust taastuda ning terveneda ükskõik millisest energiast. Kui soovid universaalset Tšakratervendajat, siis selleks sobib ideaalselt Dolomiidi kristall.

SODIAAK

KAALUDE jaoks on Dolomiit suurepärane õnnekristall, aktiveerides Kaalude tähtkuju esindaja Auraväljas külluse, rahavoolu ning rikkuse energia. Kui oled Kaaludena sündinud, siis soovitan Dolomiiti kanda ajal, mil soovid enda materiaalset võimekust, head õnne ning küllust üleüldiselt suurendada. See aitab sind sellisel hetkel kus sul on lisajõudu juurde vaja.

Dolomiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Sandlipuuviiruk.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 2,9x1,6x1 cm. Kristallis oleva augu suurus on ca 2 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja närvilisuse. Toob loomingulisi idei..
7.90€
Maksudeta:6.48€
AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geood
AINUEKSEMPLAR
Tegemist on äärmiselt eksklusiivse kristalliga.AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geoodi kooslus on selgeltnägemist aktiveeriva toimega, suurendad..
1 299.00€
Maksudeta:1 064.75€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
4.50€
Maksudeta:3.69€
DRUZY DOLOMIIT suurendab sinu isiklikku väge, jõudu, kingib enesekindlust, julgustab tegudele ning aitab rahul olla. Muudab sind õnneli..
69.90€
Maksudeta:57.30€
KRÜSANTEENUM suurendab materiaalseid ja rahaga seotud energiaid. Avab sinu tõelise hinge ja aitab ka unistuste poole püüelda. Toob hinge huumorit..
11.50€
Maksudeta:9.43€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.