Menüü
Ostukorv

DRAAKONI VEREKIVI SEPTAARIAN auguga

DRAAKONI VEREKIVI SEPTAARIAN auguga EHTED
DRAAKONI VEREKIVI SEPTAARIAN auguga EHTED
DRAAKONI VEREKIVI SEPTAARIAN auguga EHTED
DRAAKONI VEREKIVI SEPTAARIAN auguga EHTED
DRAAKONI VEREKIVI SEPTAARIAN auguga
11.90€
Maksudeta: 9.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DRAAKONI VEREKIVI SEPTAARIAN auguga

DRAAKONI VEREKIVI SEPTARAIAN on võimas inimeste ühendaja, suhteid parandav ning kommunikatsioonioskusi edendava toimega kristall. Seda kristalli on hea kanda selleks, et enda Kurgutšakra võimekust ja potentsiaali tõsta. See muudab inimese koostööaltimaks, osavamaks sõnade kasutuse poolest ning toob abi kõigile, kes soovivad teiste inimestega paremat koostööd teha. Draakoni Verekivi Septaarian ühendab pereliikmeid, sõpru ja töökaaslasi.

Draakoni Verekivi Septaarian on üks Draakoni Verekivi liikidest.

DRAAKONI VEREKIVI on üks Jaspise liikidest, mis on oma nime saanud välimuse pärast ja ka sellega kaasnevast legendist. Draakoni Verekivi koosneb Epidootist ja Piemoniidist. Draakoni Verekivi on pärit Austraaliast ja selle esmakordsel avastamisel inimesed uskusid, et see kristall on kivistunud draakoniveri. Selle punakas värvus sümboliseerib verd ja ülejäänud värvus, milleks on rohekas, beežikas kuni pruun toon, draakonit ennast. Draakoni Verekivi pärineb Austraalia lääneosas ja seda on leitud ka Aafrikast. Seega ei ole seda kristalli palju saadaval. Draakoni Verekivi peamiseks ja kõige võimsamaks omaduseks on isikliku väe taastamine, päästmatutest olukordadest väljatulemine ja elutee muutmine. Kui mõelda vaid nende kolme omaduse peale, siis ütlen ausalt - see on väga väärtusliku energiaga kristall. Kui tunned, et sinul on vaja enda isiklikku väge taastada või hoopis enda eluteed muuta, siis see kristall on kindlasti sinu jaoks.

DRAAKONI VEREKIVI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Draakoni Verekivi endaga kaasas kandes muudab see sinu Auravälja tugevamaks ja seega kaitseb näiteks sind inimeste negatiivsete pilkude eest. Draakoni Verekivi hoiab ära arvustamist, hindamist, kritiseerimist, kadestamist ja õelutsemist. Soovitan Draakoni Verekivi kanda sul, kui sa tunned, et just sellised inimesed sind ümbritsevad. 

- Draakoni Verekivi suudab inimeses luua tahtejõudu, kellel on probleeme selle puudumisega. Siis on Draakoni Verekivi õige kristall enda ellu lisamiseks. Lisaks tahtejõule suurendab Draakoni Verekivi isiklikku väge ja jõudu. Sellel kristallil on oskus inimest iseenda elu eest vastutavaks teha.


- Kui sa oled üles leidnud selle ande, mis on sinu sees olemas, sa naudid seda, oled loonud sellest endale töö ja eriala, siis kindlasti sa soovid, et sellel alal läheks sul hästi. Draakoni Verekivi on kristall, mis aktiveerib külluse-, rikkuse-, rahavoolu- ja eduenergiate liikumise, kui sa teed enda andega tööd.

- Draakoni Verekivi muudab inimese füüsiliselt ja vaimselt tugevaks. Suurendab oskust pingelises olukorras vastu pidada ning muudab inimese vastupidavamaks. Kristall, mis aitab treeningutel paremaid tulemusi saada ja võistlustele õnneenergiat kaasa anda. Draakoni Verekivi on professionaalsetele sportlastele kasulikuks edu- ja õnnekristalliks.

- Draakoni Verekivi muudab inimese vastupidavaks ja ma soovitan seda kristalli sulle, kui sa tegeled spordiga. See kristall sobib nii harrastussportlasele kui ka professionaalsele sportlasele.

- Draakoni Verekivi on väga kasulik armastusekristall, sellel on oskus suhtesse stabiilsust tuua. Kui sina ja sinu kaaslane peate tihtipeale seisma silmitsi olukorraga, kus kõik läheb kontrolli alt ära, ilusatest hetkedest tekivad üleminekud valusatele hetkedele, siis Draakoni Verekivi on teie suhte jaoks see õige armastusekristall. Draakoni Verekivi muudab suhte stabiilseks, vabastab riidudest põhjustatud valu ja stressi. See on kristall, mis kaitseb suhet.

RAVITSEMINE

- Draakoni Verekivi aitab immuunsust tugevdada, muutes sind haigustele vähem vastuvõtlikuks, andes sulle tugevuse haigustega võitlemisel. Kui sa tunned, et sa haigestud liialt tihti ning liialt kergelt, siis Draakoni Verekivi on sinu jaoks õige tervenduskristall.

- Draakoni Verekivi on väga kasulik neile, kellel on probleeme närvidega. Soovitan soojalt seda kristalli enda lähedal hoida, kui sul käivad läbi närvivapustused. Draakoni Verekivi tervendab närvisüsteemi ja lisaks sellele on see kasulik neeruprobleemide korral.

- Soovitan Draakoni Verekivi kasutada ajal, mil ollakse raskes haiguses ja mil soovitakse sellest välja tulla. Lisaks Draakoni Verekivile soovitan appi võtta Šungiidi vee joomise ja Magnetiidi kandmise. Need kolm kristalli aitavad haigustel eeterkehast väljuda ning peale seda tekibki tervenemine.

SÜDAMETŠAKRA

Südametšakra on see Tšakra, mida Draakoni Verekivi kõige enam tervendab. Draakoni Verekivil on oskus inimese hinges oleva kurbust eeterkehast vabastada. Kui sa tunned, et sa oled suheteprobleemide või minevikus juhtu pärast pidevalt kurb, endast väljas, halvad asjad tihti meenuvad sulle ja ajavad sind endast välja, siis Draakoni Verekivi on sinu õige Südametšakra-kristall. See on kristall, mis aitab sellel kõigel sinu seest vabaneda, aidates Südametšakra haavadel terveneda ja sellel Tšakral tugevamaks muutuda. Draakoni Verekivi muudab inimese emotsionaalselt tugevamaks, aidates väga palju ja väga kiirelt neid, kes on hingelt haavatavad.

SODIAAK

Draakoni Verekivi on kõige kasulikum neile, kelle päikesemärgiks on LÕVI. Draakoni Verekivi aitab Lõvil materiaalselt väga hästi hakkama saada, tuues Lõvi ellu küllust ja aidates tema materiaalsetel unistustel täituda. Lõvi võiks Draakoni Verekivi kanda selleks, et enda majanduslikku seisu parandada või hoida seda kristalli enda kodus küllusekarbis ja sünnikristallide karbis, et see saaks pidevalt külluse ligikutsumise eesmärgil töötada.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset.

Draakoni Verekivi sobib kõige enam laadida Püriit geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Palo Santo puu suitsuga puhastada.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 2,5x1,9x1 cm. Kristallis oleva augu läbimõõt on ca 3 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese,..
10.30€
Maksudeta:8.44€
DRAAKONI VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
DRAAKONI VEREKIVI on üks Jaspise liikidest, mis on oma nime saanud välimuse pärast ja ka sellega kaasnevast legendist. Draakoni..
4.40€
Maksudeta:3.61€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
11.40€
Maksudeta:9.34€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
15.20€
Maksudeta:12.46€
Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja kõik erinevad, seega ka kõik talismanid on samuti ainulaadsed.AHHAAT on üks vanimaid ..
276.00€
Maksudeta:226.23€
SIDRUN on üks lihtsamini kasutatavaid viljasid, mida kasutatakse kodu energeetika parandamiseks, taastamiseks, puhastamiseks ja Fen..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Kingi üks geoodidest oma armsamale, sõbrale või kallile inimesele ning jäta teine endale, et hoida teievahelisi häid suhteid. Romantilist sideme hoidm..
32.00€
Maksudeta:26.23€
ALMADIIN MATRIX on Almadiini üks kristalli liikidest, kus puhas Almadiin hakkab end looma teise kivimi peal. Almadiin Matrix tähendab se..
8.00€
Maksudeta:6.56€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.