Menüü
Ostukorv

EPIDOOT auguga

EPIDOOT auguga EHTED
EPIDOOT auguga
16.10€
Maksudeta: 13.20€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: EPIDOOT auguga

EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelise või samblarohelise tooniga. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ebakorrapärasusi. Nii nagu ikka naturaalsete kristallidega on, kõik kristallid näevad omamoodi välja ja on unikaalse väljanägemisega. Esmapilgul võib-olla märkamatuks jääv Epidoot on tegelikult kristall, mis võib sinu maailma väga suuri ja häid võimalusi tuua. Epidoot on peamiselt pärit Pakistanist, Prantsusmaalt, Venemaalt või Bulgaariast. Küll aga leidub seda üle maailma veel teisteski paikades. Epidoot on see kristall, mis on ka Unakiidi sees. Unakiidi kristalli rohekas toon tuleneb Epidoodist.

Epidoot on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast ja selle tähendus on "kasvamine". Epidoot sai enda nime selle omaduste järgi. Epidoot on üks külluse, jõukuse ja edu kristallidest, mis paneb sinu varanduse ja sinu loodud energia kasvama. Ülihea kristall kasutamaks neile, kes soovivad tegeleda külluse ligitõmbamisega.

Kui sa oled üldiselt optimistlikum ja positiivsem, siis Epidoot hakkab sinuga ülikiirelt tööle. Eriti veel siis, kui sa soovid seda kasutada materiaalsel eesmärgil.

Epidoodi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- See on kristall, mis aitab sul ühendust saada spirituaalsete tegelastega ehk hingede, Inglite ja teiste nähtamatute energiatega. Kui sa hakkad Epidooti kandma, siis sa võid hakata kogema erinevaid müstilisi kogemusi, mis on seotud hingedega. Veel enam hakkab see niiviisi sinuga tööd tegema, kui sa sellel samal eesmärgil seda ka kandma hakkad või kui sa samal ajal kannad mõnda Inglite kristalli.

- Epidoot aitab materiaalseid unistusi sinu ellu tuua ja neid reaalsuseks muuta. Epidoodil on veel selline väärtuslik omadus, mis aitab sul füüsiliselt ka enda soovide täitumise nimel tegutsema asuda, andes sulle nippe, visioone ja inspiratsiooni, mis paneb sind tegutsema.

- Epidoot aitab sul enda eluga rohkem rahule jääda. See blokeerib ära virisemise, vingumise ja kurtmise. Seda teeb Epidoot vaikselt sinuga, kui sa hakkad seda kandma. Pika aja möödudes võid sa avastada, kuidas sa ei näe elu enam halvas valguses ja kuidas sa oled tänulik kõige üle, mis sinu elus on.

- Epidoot aitab sul mõista, miks sa just selline hing oled ja mis on sinu unikaalsed oskused. Epidoot aitab sul enda hinge tundma õppida, õpetades sulle silmade avanemist. Mida rohkem sa Epidooti kasutad või mida rohkem seda sinu elus on, seda kiiremini hakkad sa iseenda elust aru saama ja seda mõistma.

- Epidoodi kristalli kasutatakse ja kantakse selleks, et mõista, mida sa just selles elus pead veel saavutama. See on kristall, mis aitab sul enda eluülesandest rohkem aru saada.

- Epidoot on kristall, mis aitab sul mõista seda, kes sa ei sooviks olla ja millised iseloomuomadused sulle ei sobi ega ka kasu ei too. Epidoot paneb sind enda sisse vaatama ja mõistma, mida sa enda elus valesti teed. Väga kasulik kristall enese tervendamiseks ja paremuse poole sammumiseks. Epidoot on veel nii kasulik, et ta annab sulle julguse enda vigu tunnistada ja kui sa nii kaugele juba jõuad, siis sa oled väga tugevaks kasvanud.

- Kanna Epidoodi kristalli koos Kivistunud Puiduga või hoia Kivistunud Puitu enda unenägude kristallide komplektis, et need kaks kristalli saaksid sinu juurde tuua prohvetlikke visioone ja nägemusi läbi unenägude.

- Epidoot kustutab maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija.

RAVITSEMINE

Kanna Epidooti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Epidoot on sinu keha sõber. Epidoot õpetab sind ennast enda keha eest hoolt kandma, aidates sul ennekõike mõista, mida sa tohid süüa ja mida mitte. Kui sa tahad enda toitumisharjumusi muuta, siis Epdioot on sinu jaoks.

Vii Epidoot kokku Apatiidi, Valge Hauliidi ja Musta Obsidiaaniga. Nende nelja kristalli vägi aitab sul paremini toituda. Võid lisaks lugeda ka minu dieedi maagia kohta, mille leiad SIIT.

- Epdioot tervendab närvisüsteemi, aidates sinu närvidel puhata ja on kasulik neile, kes pidevalt lähevad tühja pärast närvi.

- Kui sa tunned, et sa oled emotsionaalse ülekoormuse all, siis Epidoot aitab vabastada sinu hingest seda koormat. Hoia kasvõi seda kristalli korra käes, et see kristall saaks sinu koormuse endale võtta.

- Epidoodi kristalliga saab tervendusmeditatsiooni teha. Selleks hoitakse kristalli käes ja küsitakse enda hingelt juhtnööre selle kohta, mida tervise paranemise nimel peaks tegema. Keskendu ja lase mõtetel ise tulla. Epidoot saadab sulle mõtteid ja kui mõne mõtte kätte saad, siis kindlasti kuula seda.

- Epidoodi kristalli soovitan ma kasutada ja kanda sellepärast, et see aitab sinu keha sees olevast pikaajalisest pingest vabaks lasta. Sellisest pingest, mis võib tekitada kasvajaid. Mina usun, et suuresti tekivad kasvajad just kinni hoitud vihast, depressiivsest- ja stressienergiast.
 
SODIAAK

Tähemärgilt toob Epidoot rahaõnne kõige enam nendele, kes on sündinud KAKSIKUTE tähemärgi all.

MAA-ELEMENT

Epidoot on Maa-elemendi sodiaakide külluse, rikkuse, tööedu ja materiaalse õnne kristall. Epidooti on väga kasulik Maa-elemendi sodiaakide esindajatel enda kodus hoida, külluse karpi lisada, tööjuures hoida või kanda. Epidoot aitab Kaljukitsele, Sõnnile ja Neitsile selle Maa-elemendi väe kaudu rikkust ligi kutsuda, aidates ka mõista seda, milline tööalane valik on kõige enam sobilikum ja materiaalselt nauditavam ning aidates ka üles leida selle õige töö.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.30€
Maksudeta:10.08€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
6.10€
Maksudeta:5.00€
EPIDOOT on oma olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidooti kristalli seest võid leida mustjaid ja  valgeid tripp..
34.50€
Maksudeta:28.28€
TURRITELLA AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, mis on omakorda veel Kaltsedoni liikidest. Selle värvus on pruunikas-hallikas, mi..
1.20€
Maksudeta:0.98€
NUNDERIIT on kaunis kristall, mille peamisteks värvusteks on pruun ja roheline, mis segunevad omavahel. Nunderiit on kahe kristalli segu - Kiastoliidi..
20.90€
Maksudeta:17.13€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.10€
Maksudeta:9.92€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja närvilisuse. Toob loomingulisi idei..
7.90€
Maksudeta:6.48€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
6.10€
Maksudeta:5.00€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
11.30€
Maksudeta:9.26€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.