Menüü
Ostukorv

TURRITELLA AHHAAT poleeritud

TURRITELLA AHHAAT poleeritud EHTED
TURRITELLA AHHAAT poleeritud
1.20€
Maksudeta: 0.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TURRITELLA AHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

TURRITELLA AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, mis on omakorda veel Kaltsedoni liikidest. Selle värvus on pruunikas-hallikas, mille seest jooksevad läbi huvitavad ringikujulised mustrid. Mustrid võivad olla valgest-beežini kuni mustani välja. Tekstuurilt on see väga kirju kristall. Peamiseks Turritella Ahhaadi omaduseks on oskus eelmiste eludega, Maaga ja loodusega kontaktis olla. See kristall on neile, kes tunnevad, et tahavad just seda elu poolt veelgi sügavamalt tundma õppida. See on nagu minevikukristall, millel on oskus meenutada kõike seda, mis on kord siin Maa peal õpitud. Kui sa kannad Turritella Ahhaati, siis see aitab sul meenutada õpitud asju, mõista looduse võimu ja väge. Aitab ühendust saada eelmiste elude ja hingedega, kellega meil on kord side olnud. 

Lisaks sellele on see täielik stabiilsuse kristall, sellel on oskus sinu hinge tasakaalustada, ja seda teevad väga paljud Juurtšakra kristallid. Turritella Ahhaadil on oskus stabiilsust tuua ka tööalaselt ja äriliselt ning üleüldiselt materiaalset heaolu luua. See aitab Aurast juhtida välja halva energia, mis takistab materiaalse stabiilsuse loomist. Aitab rahalisest ebaõnnest lahti saada. See on ka tööedukristall neile, kes soovivad alternatiivmeditsiiniga tegeleda, aidates sel alal õnne tuua ja samas aitab õppida selle praktiseerimist, õppida ise taimede ning loodussaaduste tervendavat väge tunnetama.

Turritella Ahhaat edendab analüüsivõimet ja aitab ajutegevust ergutada, samuti tugevdab keskendumisvõimet. Sobib kõigile kandmiseks, eriti hästi lastele, kes koolis käivad.

See on kristall, mis kaitseb ohtude eest, mis loodus võib põhjustada. See tähendab aga seda, et seda on kasulik kanda metsas või matkal endaga kaasas. Turritella Ahhaat kaitseb loomade eest, kes soovivad sind rünnata.

Turritella Ahhaat kaitseb sind ka materiaalsete valede valikute tegemise eest, aidates hoida sinu maist õnne ning suurendades küllust sinu elus. Hoia seda enda elus, kui soovid eemale hoida ebaõnne, mis võib tekkida materiaalses mõttes sinu ellu. 

Turritella Ahhaati on hea kanda koos Apatši Pisara ja Rodoniidiga, seda sellepärast, et need kristallid koos aitavad lahti lasta kibestumisest, pettumusest. Need aitavad eluga edasi minna ja lasta lahti emotsioone, mis pidurdavad elamist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Turritella Ahhaat on just see kristall, mida kanda tervendamise eesmärgil. Sellel kristallil on oskus aidata sinu kehal paremini vitamiine omastada. Eriti tõhusalt aitab Turritella Ahhaat omastada magneesiumit ja kaltsiumit. Tervendamise eesärgil tuleb kristalli kindlasti pikaajaliselt kanda.

- Aitab lahti saada iiveldusest ja pidevatest pearinglustest. Sobib neile, kellel on pidevad peavalud ning kuumahood.

- Turritella Ahhaat on kristall, mis aitab kunstlikel viljastumistel toimida. See aitab kaitsta ka selle protseduuriga kaasnevate negatiivsete külgede eest.

JUURTŠAKRA

Turritella Ahhaat on seotud Juurtšakra tervendamise ja selles olevate energiate maandamisega. Turritella Ahhaat aitab sul loodusega ühenduses olla, aidates seda tundma õppida ning nägema seda, kuidas sa ise saaksid loodusest kasulikke taimi enda jaoks ära kasutada.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Turritella Ahhaat kõige enam KAKSIKUID. See on Kaksikute tähemärgi all sündinute tervisekristall. 

Turritella Ahhaati võid laadida Mäekristalli ja Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salveiga.


Kristallide laadimise ja puhastamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.TURRITELLA AHHAAT on üks Ahhaadi li..
13.40€
Maksudeta:10.98€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelise või samblarohelise tooniga. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe..
16.10€
Maksudeta:13.20€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
56.93€
Maksudeta:46.67€
VÄÄVELKVARTS on väga kauni helekollase välimusega kristall, mis lausa kutsub sind enda poole. Selle sees on magnet, mis kutsub inimhingesid enda ..
14.90€
Maksudeta:12.21€
HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike kaitsta ohtude eest, mida sa ei suuda enda elus ise tuvastada j..
9.00€
Maksudeta:7.38€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
3.90€
Maksudeta:3.20€
BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
1.60€
Maksudeta:1.31€
ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valge kirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda väl..
2.95€
Maksudeta:2.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.