Menüü
Ostukorv

HEMIMORFIIT auguga

HEMIMORFIIT auguga EHTED
HEMIMORFIIT auguga
13.00€
Maksudeta: 10.66€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HEMIMORFIIT auguga

HEMIMORFIIT on müstilise välimusega kristall, mis lausa tõmbab enda poole. Kui nii on ka sinuga, siis see on märk selle kohta, et oled spirituaalselt kõrgelt arenenud. See on meeletult hea vihje selle kohta, millises seisus on Sinu spirituaalne areng. Soovitan sul tulla LA TENE poodidesse kohapeale seda kristalli vaatama kui vajad otsest kontakti kristallide tunnetamisel. Kui sa aga suudad ka pildi pealt energeetikat tunnetada ja see kristall Sind köidab, siis on sul seda kristalli kindlasti vaja. Usalda enda intuitsiooni ja lase kristallidel end tervendada ning abistada.

Hemimorfiit on mul väga südames, kuna selles on tohutu jõud ja see aitab spirituaalseid inimesi arengus edasi. Eriti nendes aspektides, mis on seotud annetega. Kui sa kannad või hoiad Hemimorfiiti endaga, muutud autentseks, sinu anded ja kõik su loomuse head küljed tulevad välja. Seetõttu on Hemimorfiit niivõrd unikaalne kristall, mida on äärmiselt väärtuslik omada. Eelkõige juba seetõttu, et tegemist on haruldase kristalliga. Aastate pärast, hilisemas tulevikus on selle omamine ekstra hinnaline. Seega soovitan seda enda elus hoida.

Visioonid, prohvetlikud unenäod ja ülitugev intuitsioon


Hemimorfiit aitab kaasa visioonide nägemisele ja unenägudest prohvetlike sõnumite kättesaamisele. Hoia seda kristalli enda voodi kõrval, et see aktiveeriks tööle sinu Kolmanda Silma Tšakra, et anda sulle  kasulikke teadmisi enese kohta.

Tegemist on intuitsiooni tugevdava kristalliga, millel on jõud aidata lahti saada üleanalüüsimisest, mis blokeerib Kolmanda Silma Tšakra tööd. Hemimorfiit aktiveerib sinu tajud, aidates sul maailma paremini mõista. Eelkõige aitab see langetada otsuseid, mis sulle endale on kasulikud ja tervislikud. See vähendab valede lükete tegemist, mis omakorda suurendab sinu elukvaliteeti.

Hea tuju, optimism ja positiivsus

Hemimorfiit võimendab positiivseid emotsioone, aidates tuju parandada ja Sind optimistlikuna hoida. Hemimorfiit õpetab elu helgelt nägema ja aitab minevikuga rahu teha, hoolimata olukordadest, mis sinu elus on olnud. Annab sulle võimaluse enda elus kasvõi uus lehekülg pöörata. Tegemist on energiatervendajaga, mille põhiliseks eesmärgiks on Sind elus edasi viia, spirituaalselt arendada ja aidata minevikuga lõpparvet teha.

Aitab olla parem inimene

Hemimorfiit muudab Sind vähem enesekeskseks, mis omakorda muudab tervemaks kõik sinu suhted. Kui hoida seda kristalli koduseinte vahel, parandab see perekonnasiseseid suhteid. Kui hoida koos teiste armastusekristallidega, võimendab see suhete tugevnemist.

Motiveeriv, inspireerib ja paneb tegutsema

Tegemist on kauni kristalliga, millel on võime suurendada entusiasmi ja see motiveerib Sind omakorda tegutsema. Kui Hemimorfiiti kanda, siis tunned, kuidas energiat juurde tuleb. Eriti vaimset energiat, mille väärtus on oluline. Mida spirituaalselt tervem sa oled, seda rohkem sa suudad selle elu jooksul saavutada. Kuna Hemimorfiit kiirendab spirituaalset kasvu, siis see suurendab Sinu võimekust. Lisaks ka mentaalset võimekust.

Partnerluse ja armastatuga koostöö tegemise õnnekristall


Hemimorfiit on õnnekristall neile, kes teevad koostööd enda armastatuga nagu näiteks hingesugulase või kaksikleegiga. See kristall ühendab ühistes tegevustes õnne- ja armastuseenergia, millest saavad sündida vaid kaunid ja ilusad projektid. Hemimorfiit ei lase suhtel laguneda kui tehakse koostööd ja ollakse pidevalt üksteisega koos. See vastupidiselt hoopis lähendab neid, kes teevad enda armastatuga koos ettevõtet või kellel on ühised loomingulised projektid.

TERVIS

Heimorfiidi kristall aitab eluvooluga kaasa minna rahulikult ja tasakaalukalt. See kristall õpetab Sind universumit usaldama ja olla rahul sellega, mis elu toob või on toomas, aidates lahti saada ülemuretsemisest. Kristall, mis on ekstra kasulik neile, kes on suured ülemõtlejad.

Tegemist on kristalliga, mis turgutab vaimset keha ja aitab välja tulla spirituaalsesetest tagasilangustest, depressioonist, unehäiretest ja paljudest teistest vaimselt rasketest perioodidest või seisunditest. Kasuta kindlasti Hemimorfiiti ajal, mil oled väljunud raskest eluperioodist. See annab uut energialaengut ja kui kanda seda koos Päikesekiviga, siis see aitab ekstra kiirelt eluga edasi liikuda.

KURGUTŠAKRA, KOLMANDA SILMA TŠAKRA ja KROONTŠAKRA

Hemimorfiit on toetavaks kristalliks kõigile kolmele ülemisele Tšakrale, mis on nii või naa ülitundlikud ja vajavad energiatuge. Nende kolme Tšakra ühine aktiveerimine ja tervendamine läbi Hemimorfiidi aitab selle kandjal mõista seda, mis on tema anne.

Hemimorfiit aitab üle saada minevikust, aidates minevikuenergiatel läbi Kurgutšakra vabaneda. See omakorda on Auravälja tervendav ja saatuseteele uuenduste looja. Hemimorfiit aitab eluga edasi liikuda, eriti kui seda kanda koos Mookaite kristalliga.

Kolmanda Silma Tšakra kaudu aktiveerib Hemimorfiit Sind mõistma Hemimorfiit seda, mis on selles elus oluline või kes on olulised. See kristall õpetab väärtustama armastust, aitab armastust edasi anda, vastu võtta ja armastavalt end väljendada. Eriti kasulik on Hemimorfiit enseses selgusele jõudmisel, eriti siis, kui on kahtlusi-kõhklusi millegi osas.

Kroontšakra kaudu aitab Hemimorfiit tuua visioone ja nägemusi, eriti läbi unenägude. Seetõttu on kasulik Hemimorfiiti kanda ehtena kaelas või kõrvas või hoopis hoida seda voodi kõrval või all.

SODIAAK

Hemimorfiit on KALADE ja KAALUDE tähtkuju kristall. See on armastuseenergia suurendaja, 5D-maailmapildi avardaja ja spirituaalse arengu jaoks oluline tähtkujukristall. Hemimorfiit on mõlemale tähtkuju esindajale õnnekristalliks, aidates neil olla parimas vaimses seisundis. Lisaks kutsub see ligi tingimusteta armastust, toetades hingesugulase või kaksikleegi suhtes olemist.

Loe lähemalt erinevaid artikleid 5D-maailmapildi kohta SIIT. Leiad hingesugulaste kohta artikleid siit ja kaksikleekide kohta SIIT.

Hemimorfiiti lae Muskoviit geoodil ja puhasta seda aeg-ajalt Palo Santo rituaalipuu või viirukiga. See suits aitab lisaks ka aktiveerida seda kaunist kristalli.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib ..
12.50€
Maksudeta:10.25€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.62€
AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geood
AINUEKSEMPLAR
Tegemist on äärmiselt eksklusiivse kristalliga.AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geoodi kooslus on selgeltnägemist aktiveeriva toimega, suurendad..
1 299.00€
Maksudeta:1 064.75€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
37.50€
Maksudeta:30.74€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel o..
13.70€
Maksudeta:11.23€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat.&nbs..
16.70€
Maksudeta:13.69€
ARMASTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Roosi, Lavendli..
14.90€
Maksudeta:12.21€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.