Menüü
Ostukorv

HÕBE AHHAAT auguga erikujuline

HÕBE AHHAAT auguga erikujuline EHTED
HÕBE AHHAAT auguga erikujuline
17.50€
Maksudeta: 14.34€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HÕBE AHHAAT auguga erikujuline

Pildil olev Kivistunud Puit viil ja kaelavõru ei kuulu toote juurde.

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimustellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

HÕBE AHHAAT kaitseb kurja, negatiivsuse, pessimistliku ja mõjutava energia eest. Hõbe Ahhaat on sinu isiklik kaitsekristall, millega sul avaneb võimalus kaitsta end 3D energiate eest. Eriti just siis, kui oled ise spirituaalselt küpsemaks saanud ja tunned tugevat seost seoses 3D ja 5D maailma lõhenemisega, mille põhjustas 2022. aasta veebruaris toimunud Pluuto energiate aktiveerumine meie Maale. Kirjutasin sellest siis, et sind ja kõiki teisi teavitada selle kohta, milliseks maailm on kujunemas ja selle mõju on kõige aktiivsem just kuni 2025. aasta teise pooleni. Mis tähendab seda, et kui sa soovid suurendada enda isiklikku kaitseenergiat, siis Hõbe Ahhaat on selleks ideaalne. 

Hõbe Ahhaat blokeerib ära 3D energia, mis tähendab omakorda seda, et kristall suudab filtreerida negatiivset energiat sinu Auraväljas. Suunates minema kõik selle, mille soovib keegi sinule sisestada ja mille energeetiline värtus on madal. 3D on madal energia ja sellega tuleb arvestada, et see on nähtamatu jõud või sõnadega manipuleerimine, millele ei tohi alluda. Eriti just siis, kui inimesena ise soovid olla helges ja kerges energias.

Lase sellel kristallil end kaitsta, hoia seda endaga ajal, mil tunned, et kaitset on vaja ekstra tugevaks tõsta. Kristallidel on selline võimekus olemas ja Hõbe Ahhaadil on see väga tugev. Tegemist on Ahhaadi liigiga, millele on iseloomulikuks tooniks tume hallikate varjunditega tekstuur.

Kui sa tunned, et keegi soovib sulle halba või mõjutab sind teadlikult, siis ilmselgelt on esimene asi see, mida sa võiksid teha - puhastada enda energiavälja Salvei või Kadaka suitsuga. Ekstra hea on kombineeritud rituaalitõrvik, mida saad selleks kasutada. Kui oled suitseva rituaalitõrvikuga enda ümber puhastuse ära teinud, asu kandma Hõbe Ahhaati.

Väesta kristalli enda sooviga auraväljale kaitse peale luua. Selleks hoia kristallväeeset enda peopesas ning keskendu sellele, kuidas see kristall võiks sind 3D energia eest kaitsta. Nii sa annad kristallile tugevama toime, kuna ära unusta - ka sina oled energia ja sa suudad seda endale sobilikus suunas juhtida.

Hõbe Ahhaat aitab selgemalt sul tulevikku näha ja eriti nende kohtade pealt, kus ebaselgus on sinu hinges. Kui sul on millegi osas suur küsimärk õhus ja sa ei oska samme teha tuleviku loomise suunas, siis kanna seda kristalli. Eriti, kui sa oled ette võtmas suuri riske. See maandab valenägemusi ja segadustunnet üleüldiselt. 

Kui sa tunned, et keegi on sind ära sõnunud või sinu puhul kasutanud halbu taktikaid nagu näiteks needuse peale panemine, siis kindlasti oled leidnud just õige kristalli üles. Sellised teod saavad nii või teisiti karmaatiliselt karistatud, kui sulle on nii tehtud. Kui jah, siis saadan sulle palju tugevust ja kaitset ning hoia edaspidi end selliste inimeste eest. Teadlikke valikuid tehes, lastes inimestel end ise tõestada ja loomulikult ka Hõbe Ahhaati kandes!

Hõbe Ahhaadiga on võimalik lapsele tugev kaitseenergia peale panna. Selleks hoia peopesas seda kristalli ning lausu valjusti välja: “Olgu minu laps kaitstud kõige halva eest, mis tema eluteele tuleb!”. Seejärel kingi kristallväeese enda lapsele. Kui laps on alles beebi, siis saad selle riputada tema vankri või turvahälli külge. 

RAVITSEMINE

Hõbe Ahhaat ravib sinu traumasid, mis on pikaajaliselt sinu sees eksisteerinud. Näiteks kasvõi lapsepõlvest kaasa võetud hingehaavad - see suudab nendele vabastust pakkuda. Minu meelest on see üks ilusamaid omadusi selle kristalli puhul ja annab väga palju jõudu juurde sulle või ükskõik kellele, kes soovib enda hinge tervendada ja minevikku vabastada. Mineviku vabastamiseks on loomulikult veelgi parem, kui kannad seda koos Mäkristalliga. Kuna nende kahe kombinatsioon aitab kiirendada kogu protsessi.

JUURTŠAKRA

Hõbe Ahhaat on tervenduskristall sinu kõige alumisele Tšakrale, millel on võimekust vabastada minevikku ja tugevdada kogu füüsilist keha. See Tšakra vastutab sinu füüsilise võimekuse eest ja kui tunned, et oled viimasel ajal olnud nõrk ja jõuetu, siis on mõistlik esimesel võimalusel seda kristalli kandma asuda. Kanna seda senimaani kuni tunned, et sinu füüsiline aktiivsus on tagasi kasvanud ja enesetunne on paranenud. 

Soovitan Hõbe Ahhaati hoida Ahhaat geoodil - see väestab seda kristalli ja annab pikema eluea samuti! Puhastamiseks sobib Viirukipuu või Mürriviiruk. Mõlemad viirukid sobivad selle kristalli energiaga kokku, kuna need aitavad vabaks päästa negatiivseid energiaid, mille eest on see kaunis kristalliabiline sind kaitsnud.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3,7x2,4x0,8 cm. Kristallis oleva augu suurus ca 0,2 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
18.90€
Maksudeta:15.49€
SALVEI ja KADAKAS rituaalitõrvik on multifunktsionaalne halva energia puhastaja. See rituaalitõrvik on regulaarseks kasutamiseks, sel..
24.20€
Maksudeta:19.83€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
21.70€
Maksudeta:17.79€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
65.00€
Maksudeta:53.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.