Menüü
Ostukorv

HÕBESILM SERPENTIIN auguga

HÕBESILM SERPENTIIN auguga EHTED
HÕBESILM SERPENTIIN auguga EHTED
HÕBESILM SERPENTIIN auguga EHTED
HÕBESILM SERPENTIIN auguga EHTED
HÕBESILM SERPENTIIN auguga
8.80€
Maksudeta: 7.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HÕBESILM SERPENTIIN auguga

HÕBESILM SERPENTIIN on tumerohelist värvi kristall, mille seest jooksevad läbi hallikad-valged mustrid, sellest on see kristall saanud ka oma nime. Tegemist on kristalliga, mis kuulub Serpentiinide perre. Hõbesilm Serpentiini leidub peamiselt USA-s ja Kanadas

Tegemist on ühe väga olulise kristalliga, mis aitab spirituaalsusel välkkiirelt areneda ja minu jaoks on see kristall väga oluline. Soovitan seda kristalli sulle, kui oled valmis arenema, muutuma ja endast teisi külgi välja tooma.

Hõbesilm Serpentiin suurendab meie oskust teisi inimesi mõista, nende tegude taustast aru saada ja aktsepteerida teisi sellistena, nagu nad on. Spirituaalse arengu juures on ülimalt oluline, et inimene jõuaks oskuseni aktsepteerida teisi inimesi ja nende valikuid. Me ei pea teisi kritiseerima, neid hukka mõistma, vaid nende tegusid mõistma. Sa ei pea nõustuma teiste inimeste tegudega, aga sul ei ole vaja olla ka hukkamõistja. Iga inimene on erineval spirituaalsel, vaimsel, emotsionaalsel ja füüsilisel tasandil. Me oleme erinevad ja meie arengu samuti. Sa ei saa oodata inimeselt headust, kui ta ei ole veel seda ära õppinud, ja sa ei saa oodata inimeselt mõistmist, kui ta ei ole jõudnud nii kaugele. Kõiges selles aitab Hõbesilm Serpentiini kristall

HÕBESILM SERPENTIINI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Hõbesilm Serpentiin loob tugeva barjääri negatiivsuse ja sinu vahele. Kas pole mitte hea energia, mida sellelt kristallilt saada? Usun, et väga paljud inimesed vajavad just sellist tuge. Hõbesilm Serpentiin kaitseb negatiivsete mõtete, pessimismi ja melanhoolia eest. See aitab sinus äratada üles oskuse olla positiivne, hoolimata sind ümbritsevst olukorrast. See kristall ei lase sinu loomulikul säral ja heal tujul kaduda.

Soovitan Hõbesilm Serpentiini kandmise ajal kasutada enda vaimseks turgutamiseks, negatiivsetest mõtetest vabanemiseks ja stressienergia võimalikult madalal hoidmiseks ka Aswhagandha toidulisandit. Tegemist on ajurveeda taimega, mis tervendab vaimset keha.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab pea kohal olevaid tumedaid pilvi ära ajada ja suurendada oluliselt inimese enda motiveeritust. Kui sul on olemas motivatsioon, siis sa suudad enda soovide ja unistuste nimel pingutada. Hõbesilm Serpentiin aitab jalgu alla saada inimesel, kes on kaotanud oma isikliku energia ja jõu. Väga kasulik kristall enda uuesti ülesehitamiseks ja -töötamiseks.

- Hõbesilm Serpentiin julgustab enda unistuste ja soovide nimel tööd tegema. See aitab eemaldada asjatud hirmud, mis ei ole intuitsiooniga kuidagi seotud. On olemas kas reaalne hirm, mis on intuitsioonist tulenev, ja on olemas illusioon ehk hirm, millel ei ole alust. Viimane ei lase paljudel inimestel üle maailma jõuda enda elus kohta, millest unistatakse. Hõbesilm Serpentiin aitab selle viimase hirmu eemaldada ja lasta sul vabalt enda unistuste nimel pingutada.

- Spirituaalses mõttes on Hõbesilm Serpentiin väga kasulik kristall, kuna see aitab inimesel elus edasi liikuda. Selle kristalli enda ellu tuues ei saa muud juhtuda, kui elu saab vaid edasi areneda. See kristall aitab nii-öelda nõiaringist välja pääseda ehk peatada sind pidevalt tegemast ühtesid ja samu vigu. See aitab õppida, areneda ning edasi liikuda. Sobib väga hästi kokku Nunderiidiga.

- Hõbesilm Serpentiin on energiaid tasakaalustava toimega, aidates iga inimese mees- ja naiseenergial olla tasakaalus. Nende energiate tasakaalutus võib tuua kaasa liialt domineerivaid iseloomujooni. Kui sa oled liialt nõudlik, tundlik, kergelt ärrituv või omad mõnda teist domineerivat iseloomujoont, siis sinu mees- ja naiseenergiad ei ole tasakaalus. Hõbesilm Serpentiini pikaajaline kandmine aitab sinu domineerivaid või nõrku iseloomujooni korrigeerida.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab sul spirituaalsel, vaimsel ja emotsionaalsel tasandil areneda. See avab sinu silmad, hinge ja intuitsiooni arengule. See kristall juhatab sinu tähelepanu sellele, mis ootab sinupoolset märkamist. See avab märkide lugemisoskuse ja suunab sind iseendasse vaatama. Selle tagajärjel hakkad sa endas nägema neid külgi, mis vajavad hoolitsust, armastust ja tervendust. Seejärel algab sinu areng.

- Tegemist on kristalliga, mis õpetab sind probleemiga või väljakutsega silmitsi seisma. Kes ei riski, see ei võida! Kui sulle meeldib valida elus mugavamaid teid, siis suure tõenäosusega ei saavuta sa midagi suurt. Mugavus võib olla üks põhjusest, miks inimesed ei saa edukaks. Hõbesilm Serpentiin aitab tulla mugavustsoonist välja, õpetab inimest riskima ja soovide nimel pingutama. See suurendab isiklikku jõudu ja annab tuge, kui riskid on suured ning tekitavad ärevust.

- Tükike Hõbesilm Serpentiini olgu sinuga alati kaasas või kanna seda ehtena, kui soovid tervendada enda sees valitsevat ärevust või hirmu. See ei lase sul teistele välja näidata seda, mis sind ärevaks muudab.

- Suhetealaselt aitab Hõbesilm Serpentiin vabaks lasta mürgitavatest suhetest. See kristall suurendab teadlikkust selle kohta, kes on meie jaoks kasulikud sõbrad või kaaslased ning kes teevad meile rohkem kahju kui kasu. See aitab leida võimaluse lasta vabaks näiteks sellisest inimesest, kes soovib kangesti sinuga kontaktis olla, kuid sina temaga ei soovi. Kui tunned vajadust Hõbesilm Serpentiini abi järele, siis hoia seda kristalli aeg-ajalt käes, sule silmad ning soovi, et teievaheline side hääbuks.

RAVITSEMINE

- Tegemist on anti-negatiivsuse kristalliga, mis aitab ka kõige suuremal pessimistil enda ellusuhtumist muuta. Seetõttu on kasulik Hõbesilm Serpentiini kanda näiteks depressiooni keskel olles või sellest väljatulekul. See kiirendab oluliselt tervenemise protsessi ja aitab taastada inimese positiivse suhtumise. Soovitan kasutada koos seda kristalli ja Ashwagandha toidulisandit.

- Kasulik on Hõbesilm Serpentiini kanda siis, kui sul on mõni raskekujuline haigus või sa võitled enda elu nimel. See aitab suurendada lootust, taastada elujanu ja vastupidavust. Kanna seda kristalli koos Šungiidiga, kui tegemist on näiteks vähihaigusega.

- Hõbesilm Serpentiin aitab üle saada apaatsusest ja energiapuudusest. Kui sa tunned, et sa ei jaksa ja ei suuda midagi eriti teha, siis see võib olla kristall, mis aitab sul enda suhtumist muuta.

JUURTŠAKRA JA SÜDAMETŠAKRA

Hõbesilm Serpentiin stimuleerib Juurtšakrat ja Südametšakrat. See tähendab seda, et Hõbesilm Serpentiin vabastab põhjendamatuid hirme, mis ei lase sinu südamesoovidel täituda. See eemaldab blokaade, mis takistavad sul enda unistuste nimel pingutada. Lisaks aitab Hõbesilm Serpentiin neid Tšakraid tervendada.

SODIAAK

Hõbesilm Serpentiini võivad kanda kõik tähtkujud, küll aga on igal kristallil side konkreetse tähtkujuga, keda see suudab hoopis teise nurga alt abistada. Hõbesilm Serpentiin toetab NEITSI tähtkuju esindajaid sellega, et tervendab nende nõrku iseloomujooni. Neitsi üheks nõrkuseks on ülemuretsemine ja iseendale mõtetega liiga tegemine. Hõbesilm Serpentiini kandes suudab Neitsi olla positiivsem, optimistlikum ja see aitab tal elu nautida.

Hõbesilm Serpentiini võid laadida Ametüst geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Lavendli eeterlik õli või Lavendliviiruk, samuti Bensoe viiruk.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5*2*1 cm. Kristallis oleva augu läbimõõt on ca 3 mm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.