Menüü
Ostukorv

BENSOE viiruk (ca 20 tk pakis)

BENSOE viiruk (ca 20 tk pakis) VÄEESEMED
BENSOE viiruk (ca 20 tk pakis)
3.30€
Maksudeta: 2.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BENSOE viiruk (ca 20 tk pakis)

BENSOE on puu, mille vaigust valmistatakse tervendavat viirukit. Bensoe on väga kasulik nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. See aitab kaitsta erinevatesse viirushaigustesse nakatumise eest ja kiirendab keha taastumist immuunsuse turgutamisega.

Sellele taimsel viirukil on väga pikk kasutusajalugu, Bensoed on kasutatud Egiptuses ja indiaanlaste seas erinevates tervendustseremooniates. 

BENSOEVIIRUK

- Bensoe parandab energeetiliselt koduaurat ja ka inimese Aurat. Seda on kasulik põletada negatiivse energia puhastamiseks. Väga paljud viirukid omavad seda toimet, kuid igalühel on veel omad lisaväärtused ja Bensoe ei jää selles osas teistele viirukitaimedele alla.

- Spirituaalses maailmas aitab Bensoe blokeerida kahjulikke jõude, mis võivad endaga kaasa tuua ebaõnne, õnnetusi, terviserikkeid ja takistab deemonlikel energiatel ligi pääseda. Bensoe viirukit on mõistlik põletada ennetaval eesmärgil igakuiselt. Kui tunned Bensoe viirukiga sidet, siis annab sinu intuitsioon märku selle viiruki vajalikkusest. Katseta ja tunneta, kas sul on Bensoed vaja!

- Bensoe viiruk aitab Auravälja puhastada, taastada ja elavdada. Kui sa tunned end viimasel ajal jõuetuna, oled vaimselt nõrk ja stressis, võib Bensoe viiruki põletamine sind aidata. Bensoe suurendab inimese isiklikku jõudu, aitab kaitsta stressi ja ebameedivate energiate eest.

- Tegemist on deemonlikke jõude eemale peletava viirukiga. Kui sinul käivad külas luupainajad, sa tunned enda kodus hirmu või kardad magama jääda, siis võib olla see märk deemonite olemasolust. Sellisel juhul on mõistlik põletada kõikides tubades Bensoe viirukit. Rohkesti kindlasti magamistoas.

- Kui sul on külas käinud inimene, kes on väga halva energiaga või kodus on olnud tüli, siis Bensoe viiruk aitab ära puhastada koju jäädvustunud halva energia. 

- Bensoe viirukit võib põletada, et ennetada ja vältida kodust stressi. Kui soovid, et su kodus valitseks harmoonia, õnn ning positiivsus, siis Bensoe aitab seda saavutada. Bensoe kõrval kindlasti kasuta Sidrunheina viirukit, Piparmündi eeterlikku õli või Positiivsuse viirukit. Need sobivad omavahel väga hästi kokku.

- Võid avastada, et Bensoed läheb vaja maagiates või rituaalides, mis aitavad kurjade energiatega võidelda või ebaõnne eemale peletada. Võid Bensoe viirukit põletada profülaktika jaoks regulaarselt enda kodu välisukse läheduses, et luua välisuksele kaitsekilp. Välisuks on Feng Shuis energiate sisse- ja väljavoolupunkt. Kaitstud välisuks ei lase ebaõnneenergial koju siseneda ja ei lase ka õnneenergial ära kaduda. 

- Bensoed kasuta kindlasti nädal kuni kaks peale Jupiteri konjunktsiooni Pluutoga või peale Päikesevarjutust. See aitab aktiveerida soovmõtete teelesaatmist, unistuste täideviimist ja on kasulik intensiivse energiaga aegadel, mil kosmilised energiad liigutavad meie eludes suuri asju.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
NUNDERIIT on kaunis kristall, mille peamisteks värvusteks on pruun ja roheline, mis segunevad omavahel. Nunderiit on kahe kristalli segu - Kiastoliidi..
14.63€ 20.90€
Maksudeta:11.99€
HÕBESILM SERPENTIIN on tumerohelist värvi kristall, mille seest jooksevad läbi hallikad-valged mustrid, sellest on see kristall saanud ka oma nim..
6.16€ 8.80€
Maksudeta:5.05€
TSELESTOBARÜÜT juhatab õigele teele, aitab otsuseid langetada ja parandab isiklikku võimekust enda elu üle kontrolli haa..
16.94€ 24.20€
Maksudeta:13.88€
NUNDERIIT on kaunis kristall, mille peamisteks värvusteks on pruun ja roheline, mis segunevad omavahel. Nunderiit on kahe kristalli segu - Kiastoliidi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
1.60€
Maksudeta:1.31€
LÕHNHEIN ja SEEDRIPUU on suurepärane duo ja sobivad kokku nagu valatult. Lõhnhein loob õnne, positiivsust ja head energiat, Seedripuu puhastab ne..
7.90€
Maksudeta:6.47€
SIDRUN on üks tsitruselistest, see on kollakat värvi ja väga kasulik taim igal erineval kujul kasutatuna. Sidruni eeterlik õli ..
8.90€
Maksudeta:7.29€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
3.30€
Maksudeta:2.70€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.