Menüü
Ostukorv

LEPIDOLIIT auguga lapik

LEPIDOLIIT auguga lapik EHTED
LEPIDOLIIT auguga lapik EHTED
LEPIDOLIIT auguga lapik EHTED
LEPIDOLIIT auguga lapik EHTED
LEPIDOLIIT auguga lapik
14.80€
Maksudeta: 12.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LEPIDOLIIT auguga lapik

Pilt on illustreeriv. Kristalli värv võib varieeruda tumelillast helelillani.

LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii stressi kui ka pingeid.

Lepidoliit on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helelilla toon. Lepidoliit on kirju kristall, mille seest võib läbi joosta tuhmvalge kuni tumelilla värvus. Lepidoliit on väga rahustava toimega kristall, mille peamiseks leiupaigaks on Tšehhi, Madagaskar ja Aafrika. Lepidoliit on kasulik sellisel hetkel, kus sa tunned, et sa oled närviline, sul on vaja mõtteid eemale viia ja sul on vaja puhata. Elus on närvilisi perioode ja Lepidoliit aitab sellisel ajal hakkama saada.

Lepidoliidi kristall aitab mediteerida ja meditatsiooniseisundit luua. Kui sa kannad Lepidoliiti endaga kaasas, siis see õpetab sind olema rahulik. See kristall aitab ka väga kiires elutempos sisemist rahu hoida ja alati tasakaalukas olla.

Lepidoliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Lepidoliit on väga rahustava energiaga kristall. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu pinget ja stressi maandada, siis Lepidoliit võib just see õige abiline sinu jaoks olla. Lepidoliit aitab sul päevajooksul kogunud närvilisusest vabaks saada. Kui sa hakkad end närvilisena tundma, siis Lepidoliit annab endast kõik, et seesama energia kaoks kiiremas korras sinu hingest ära.

- Kristall, mis õpetab sind elu armastama ja austama. Lepidoliit aitab teiste inimestega kontakti saada ja näha inimestes pigem head kui halba. Selline kristallipoolne energia on kasulik neile, kelle töö on seotud inimeste aitamise ja nõustamisega. Lepidoliit aitab sul olla erapooletu, mõistev, tolerantne ja kaastundlik.

- Lepidoliit õpetab sul iseennast austama ja armastama. Lepidoliit aitab sul mõista, et sa pead enda eest hoolitsema, kui sa soovid olla terve ja elujõuline.

- Lepidoliit aitab lahti saada iseloomujoonest, mis vajab millegi loomisel ja tegemisel teiste heakskiitu. Meie ümber on palju inimesi, kelle jaoks läheb väga korda teiste inimeste arvamus ja nõusolek. See viitab madalale enesehinnangule ja nõrgale otsustamisoskusele. Lepidoliiti kanna ja kasuta selleks, et muutuda iseseisvaks otsustajaks ning mõtlejaks. Lepidoliit töötab eriti hästi siis, kui seda kasutada koos Tiigrisilmaga, mis aitab samal ajal, kui Lepidoliit iseloomu muudab, tõsta enesekindlust.

- Kristall, mida kasutatakse unenägude meenutamisel ja meelde jätmisel. Kui sul on soov oma unenägusid lahti seletada ja nende seest vajalikku informatsiooni üles leida, siis Lepidoliit on sulle väga kasulikuks kristalliks. Teised analoogsete toimetega kristallid on Larimar ja Barüüt.

- Lepidoliit aitab õppida kristallidega tervendama, aitab õppida massaaži ja erinevaid alternatiivseid tervendusviise. Lepidoliit aitab ennustada läbi pendli, kaartide või kristallide. Lepidoliit aitab neid võtteid täpsemaks muuta ja sinu energiatunnetamist parandada.

- See on kristall neile, kes teavad, et nad ei suuda kriitikat väga hästi taluda ja närvisüsteem on tema nõrgim koht. Sobib ka neile, kes on ülitundlikud arvutitest kiirgava elektromagnetvõngete suhtes. Kanna seda arvutiga töötamise ajal.

- Lepidoliit on väga rahustava energiaga kristall. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu pinget ja stressi maandada, siis Lepidoliit võib olla su jaoks just see õige abiline. Kõige tõhusamalt aitab Lepidoliit sinu stressi maandada, kui sa kannad seda võimalikult kõrgel ehk Kurgutšakra kohal.

- Sellel kristallil on oskus viia sind ühendusse kõrgemate energiatega ja "võimudega" Seda kõike spirituaalses mõttes. Aitab sinu hingel kuulata, mis energiatel sulle öelda on ja õpetab sind oma intuitsiooni kuulama. Lepidoliit aitab mediteerida ja tasakaalukas olla.

- Lepidoliit on ärilise edu- ja materiaalse õnne kristall neile, kes tegelevad taimekasvatusega. Samamoodi toob see materiaalset õnne neile, kes tegelevad alternatiivsete teraapiatega ja öko-teemalise äriga.

- Kristall, mis aitab sul asju ja olukordi rahulikult võtta. Lepidoliit on igapäevaseks kandmiseks, et ennast tasakaalukamaks muuta.

- Lepidoliit aitab vabaks pääseda sellistest käitumismustritest ja harjumustest, mis on Sulle endale kahjulikud, aidates Sul muutuda paremaks inimeseks eelkõige juba iseenda pärast. See on rahustava toimega kristall, mis aitab pikkade aastate jooksul tekkinud negatiivsusest lahti saada. Kanna seda kaasas või hoia koduseinte vahel, et muutuda ise. Eelkõige spirituaalselt ja vaimselt.

- Kanna Lepidoliidi kristalli koos Kuntsiidiga, kui sa tegeled inimeste aitamisega. Nende kahe kristalli vägi aitab sul enda armastust suurendada, et inimeste aitamine ei oleks sulle koormav.

- Kanna Lepidoliidi kristalli koos Mookaitega, kui sul on raske rasedus või sul on raseduse katkemisoht. Nende kahe kristalli kombinatsioonist tekkiv vägi aitab naist kaitsta komplikatsioonide eest, mis võivad raseduse ajal tekkida. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud 
massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Lepidoliidist ei tohi kindlasti vee-eliksiiri teha, sest see hakkab veega kokkupuutes lagunema.

Kõige enam aitab Lepidoliit tervendada unehäireid ja parandada unekvaliteeti. Tegemist on kristalliga, mis aitab parandada und ja tervendada unehäireid. Lepidoliiti tuleks tugevate unehäirete puhul järjepidevalt kanda, et see saaks Auras korrektuure teha.

Hoia Lepidoliiti oma padja all või padjapüüri sees, et see aitaks parandada sinu und. Lepidoliit aitab maandada sinu sees olevat pinget ja toimib väga hästi siis, kui seda kasutada koos Lavendli eeterliku õliga.

- Aitab lahti saada paanikahoogudest ja närvivapustustest. On kasulik neile, kelle elus esineb selliseid probleeme sagedasti ja kes kaotavad aeg-ajalt enesevalitsuse.

- Stress, depressioon, vihapursked, viha, agressiivne käitumine, raske rasedus.

- Aitab vabastada õudusunenägudest ja luupainajatest. Lepidoliit mitte ei kaitse nende eest, vaid aitab taastada sinu Kroontšakra energiakanalit. Soovitan luupainajate kohta lähemalt lugeda, et mõista, mis need on. Nende kohta saad lugeda SIIT.

- Lepidoliit on väga kasulik naistele, kellel on tekkimas menopaus või see on juba käes. Lepidoliit aitab vähendada sellega kaasnevaid sümptomeid. Lepidoliit aitab vähendada meeleolumuutuseid, enesetunde kõikumisi ja aitab vähendada väsimustunnet. Kui soovid endale veelgi intensiivsemat tervendust pakkuda, siis võta menopausi ajal kasutusele Ingveri ja Salvei eeterlikud õlid. Nende õlide sissehingamine võib samuti tervendavalt mõjuda.

SÜDAMETŠAKRA

Kui Südametšakra on nõrk, siis Lepidoliit hakkab seda Tšakrat muutma tugevamaks ja tervemaks. Lepidoliit aitab vabastada valu, mille on põhjustanud minevikutraumad. Lepidoliit aitab vabaks saada kiusavatest ja jälitavatest emotsioonidest.

KROONTŠAKRA

Lepidoliit tervendab Kroontšakrat ja muudab selle aktiivseks. Lepidoliit aitab näha minevikutraumasid, probleeme ja läbielamisi hoopis teise pilgu läbi. Lepidoliit aitab mõista, mida need on õpetanud ja aitab mineviku negatiivseid kogemusi positiivselt näha. Lepidoliit aitab mõista, miks üks või teine asi on sinu ellu tulnud ja mida head need on endaga kaasa toonud.

SODIAAK

KAALUDE jaoks on Lepidoliit armastusekristall, mis aktiveerib nende elus armastuseõnne ning kutsub ligi romantilist ja positiivset suhteenergiat. Lepidoliidiga on võimalik Kaaludel enda suhteenergia viia teisele tasandile. Lepidoliiti tasub Kaaludel kanda siis, kui ollakse vallaline ja otsitakse endale kaaslast. Lepidoliit suurendab ka abieluõnne ja suhteõnne. Lisaks sellele on see stressi maandav ja kaitseingliga kontakti loov kristall. Seega Kaaludel on väga palju sellelt kristallilt saada.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

ASTROLOOGIA

Hiina astroloogilise aasta järgi on Lepidoliit õnne- ja heaolukristalliks neile, kes on sündinud TIIGRIAASTAL. Kõige enam nendele, kes on sündinud Maatiigri aastal 1998-1999.

Lepidoliiti 
võid laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3,5x2x0,5 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
7.90€
Maksudeta:6.47€
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
10.90€
Maksudeta:8.93€
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
5.20€
Maksudeta:4.26€
LEPIDOLIIT auguga ristkülik
AINUEKSEMPLAR
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev&nbs..
85.30€
Maksudeta:69.92€
LEPIDOLIIT auguga tilk
AINUEKSEMPLAR
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
85.30€
Maksudeta:69.92€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.40€
Maksudeta:6.88€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
22.00€
Maksudeta:18.03€
Pilt on illustreeriv. Sinine Ahhaat viil ei kuulu komplekti.La Tene kristallikomplekt "LAPSE RAHULIK UNI" on mõeldud lapsele, et soodustada rah..
9.04€ 11.30€
Maksudeta:7.41€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.