Menüü
Ostukorv

LUMIKVARTS talisman paelaga

LUMIKVARTS talisman paelaga EHTED
LUMIKVARTS talisman paelaga
14.80€
Maksudeta: 12.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LUMIKVARTS talisman paelaga

LUMIKVARTS on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energiat stressi eest kaitsmaks. Lumikvarts on üks Kvartsi vormidest, mis on konkreetselt seotud stressi leevendamisega, emotsioonide tasakaalustamisega ja enesetunde paremaks muutmisega.

Lumikvarts on selline kristall, mis aitab sul pidevalt olla mediteerivas seisundis, kui sa seda soovid. Kui sa seda endaga kannad, siis see aitab keskenduda ka hetkedes, kus on väga raske keskenduda ehk rahva seas, ühistranspordis sõites jne. 

Kristalli eesmärgiks on sind viia sellisesse emotsionaalsesse seisundisse, kus sa suudad isikliku probleemi lahutada inimesest või teemast. See annab sulle oskuse stressi, viha ja raskete emotsioonidega ringi käia nii, et sa ei süüdistaks teisi enda kehvas enesetundes. Tegemist on emotsionaalset keha tervendava ja raviva energiaga. Kanna stressi leevenduseks ja heaolu tunde suurendamiseks. 

LUMIKVARTSI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Lumikvarts sobib nendele inimestele, kes on hingelt leebed, teistele vastutulelikud, tolerantsed ja haavatavad. Samas sobib seda kanda ka sellel, kes endale just neid iseloomuomadusi juurde soovib saada.

Lumikvarts sobib leebetele hingedele sellepärast, et kaitsta kriitikal, negatiivsusel ja probleemidel liialt kiirelt südamesse sattumist. See on kaitse kristall neile, kes lasevad kõik emotsioonid otse hinge tulla.

- See on kristall lastele, et kaitsta last emotsionaalsete probleemide ja valu eest. Sobib lapsele, kes on ülitundlik teste tunnete ja emotsioonide suhtes, aidates sellel lapsel olla tugev ärevas eluperioodis või veidi agressiivsemate seltskonna kaaslaste seas. 

- Lumikvarts sobib igaleühele, kes soovib enda temperamentsust maandada. See on kristall, mis vaigistab viha ja vabastab selle Aurast.

- Kristall, mida aitab kadedast meelest lahti saada ja samas kadedust eemale hoida, mis on selle kandja poole suunatud. See on emotsionaalse ja füüsilise vägivalla eest võitlev kristall. See kristall ei lase selle kandjat kiusata, väärkohelda ega tema kallal ka tüli norida. See on hingelise vabaduse kristall.

- Lumikvarts aitab vabaks lasta emotsioone ja mõtteid, mis selle kandjale liiga teevad. Aitab leevendada ülemõtlemist, iseendale närvilisuse tekitamist. Lumikvarts võitleb ärevuse vastu, aidates iga päev sul rahu tunda ja rahulik olla.

- Lumikvarts aitab mõtteid selgeks teha, aidates pidevast segaduse tundest lahti saada. Sobib neile, kes ei suuda otsustada, lahendusi leida ja kes on sellises eluperioodis, kus ta tunneb, et kõik on parasjagu pea peale keeratud.

- Aitab perekonna liikmetega paremini läbi saada, takistab impulsiivsete sõnade välja ütlemist.

- Lumikvarts on nendele naistele, kellel tekib reisimisega seoses reisiärevus. Lumikvarts aitab kõhu probleemidest lahti saada, mis reisimisega tekivad ja aitab peavalusi ära hoida, mis samuti tekivad reisil olles.

- See on kristall, mis rahustab sinu meelt väga sügaval tasandil. Kristall, mis aitab blokeerida hinge närvilisuse, selle välja näitamise ja teiste peal välja elamise, aidates blokeerida närvilist energiat ja samal ajal tervendada seda. Aidates välja juhatada Aurakehast sellist energiavibratsiooni, mis hinge katkiseks teeb ja mis ärgitab teistele inimestele kehvasti ütlema. 

- Lumikvarts on kristall, mis õpetab sind mõtteid filtreerima. Väga olulise energiaga kristall, mis suudab ebaolulise eemale suunata ja jätta vaid olulise sinu juurde. Väga paljud inimesed tulevad pidevalt minu juurde küsimusega: "Kuidas enda mõtteid kontrollida?", suur mure on sellega, et halvad mõtted, hirmud ja paanika vallutab pea. Kui ei suudeta ise end vaimselt turgutada ja julgustada mitte mõtlema selliste asjade peale, siis soovitan kasutada Lumikvartsi väge. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul jõuda selleni, et hakkad iseenda mõtete üle kontrolli hoidma.

- Lumikvarts aitab inimese meeli ja emotsioone tervendada. See on vabastava toimega kristall, mis aitab loobuda energiatest, mis on Auraväljas üleliigsed. Lumikvarts on salajane Aurapuhastaja, millel on oskus tasa ja targu inimese emotsionaalselt keha tervendada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Lumikvartsi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Lumikvartsi on alati sobilik kanda tervendamise eesmärgil, kui lisakristallina õigele tervendaja kristalli kõrval. Ma soovitan seda sellepärast kanda, kuna sellel on oskus lasta sul iseendal terveneda. Lumikvarts eemaldab hirmud, mis ei lase tervendusteraapiatel õigetesse kohtadesse sinu Auras kohale jõuda. See muudab sinu Aura leebeks ja pehmeks, aidates sul olla tervendus kristallidele vastuvõtlik. 

- Ärevushäire, paanikahood, hüperaktiivsus, kurbus, närvilisus, stress, depressioon, melanhoolia.

- Lumikvartsi on kasulik kanda menopausi ajal, et leevendada tujude kõikumist ja kehva emotsionaalset enesetunnet. Lumikvarts aitab menopausi ajal hormoonidel tasakaalus olla ja tervendab neid.

KROONTŠAKRA

Lumikvarts töötab väga edukalt kõikide Tšakratega, kuid üks Tšakra milleks on seitsmes Tšakra on kõige enam Lumikvartsist mõjutatud. Lumikvarts aitab Kroontšakrale jõudu anda, sellega suudab see kristall äratada üles eluisu, soovi edasi liikuda ning annab vaimset jõudu eksisteerimiseks. Lumikvarts hajutab eemale kõik negatiivse ja pessimistlikku suhtumise tulevikku. Seda selleks, et inimene ise suudaks elus edasi liikuda, mitte koha peal seista.

SODIAAK

Lumikvarts on KAALUDE tasakaalustaja. Lumikvarts on see kristall, mis aitab kriitikat ja negatiivsust taluda ja mis suudab Kaalusid veidigi mõjutada heas mõttes. Lumikvartsil on oskus aidata Kaaludel aktsepteerida negatiivsust ja seda mitte niivõrd hinge võtta. Seda on kasulik kanda neil Kaaludel, kes on väga tundlikud ja haavatavad. Lumikvartsi kristalli soovitan ma hoida Kaalude kodus armastusekristallide keskel, kui soovitakse oma kaaslasega paremini läbi saada ja probleemide korral osata nendest rääkida. Lumikvarts aitab Kaaludel tugevamaks kasvada ning annab jõudu juurde nende Kurgutšakrale seda tasakaalustades.

Lisaks sellele on Lumikvarts Kaalude jaoks äärmiselt rahustava, tasakaalustava, stressi leevendava ja head energiat loova toimega. See on suurepäraseks maandajaks ja tervendajaks. Tervendades Kaalude emotsionaalset ja vaimset keha. Suurendab heaolutunnet ja oskust hetkes elada ning sellest rõõmu tunda. Lumikvarts suurendab kindlasti Kaalude isiklikku õnne ja rahulolu. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristall ca 4x2,5x0,5 cm. Paela pikkus ca 45 cm, paela pikkus reguleeritav.
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
LUMIKVARTS on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energ..
12.40€
Maksudeta:10.16€
LUMIKVARTS on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energ..
39.90€
Maksudeta:32.70€
LUMIKVARTS on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
16.90€
Maksudeta:13.85€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
8.90€
Maksudeta:7.29€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
6.90€
Maksudeta:5.66€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagask..
18.80€
Maksudeta:15.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.