Menüü
Ostukorv

ROHELINE KULDKIVI auguga

ROHELINE KULDKIVI auguga EHTED
ROHELINE KULDKIVI auguga
8.00€
Maksudeta: 6.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE KULDKIVI auguga

ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. See aga ei tee sellest madala väärtusega kristalli, hoopis vastupidiselt on ka sellel väga tugevad ja jõulised energiapõhised omadused. Vask on siiski naturaalne element ja see kristall ei ole sünteetiline. Roheline Kuldkivi loomisel on kasutatud ka Mäekristalli ja võib öelda, et see on lihtsalt kristalli ning metallisulam.

Rohelise Kuldkivi puhul on tegemist kristalliga, mis suudab sinu soove täide viia. Igal erineval Kuldkivil on see võime olemas, kuid Roheline Kuldkivi on materiaalse ja maise suunitlusega kristall. Kui sa soovid, et mõni sinu materiaalne unistus saaks täide minna, siis Roheline Kuldkivi on täpselt õige kristall sinu jaoks. Unistusi aitavad täita veel ka teised Kuldkivid, milleks on Goldriver ja Sinine Kuldkivi.

Rohelist Kuldkivi on väga keeruline valmistada, seetõttu on seda palju vähem leida kui Goldriveri ja Sinise Kuldkivi kristalle. Kui omad mõnda Rohelist Kuldkivi ehet või kristalli, siis oled õnneseen!

Rohelisel Kuldkivil on olemas väga hea omadus, mis puudub paljude inimeste isiksuses. Seetõttu on kasulik Rohelist Kuldkivi kanda või kasutada. Selleks omaduseks on motiveerida elus edasi liikuda. Roheline Kuldkivi julgustab julgeid ja õnnetoovaid riske võtma. Kristall, mis juhib tähelepanu sellele, mis võib elus edu tuua, motiveerides sind tegustema. Kui tunned, et sa ei julge elus suuri samme ette võtta, siis lase sellel kristallil end motiveerida. 

Roheline Kuldkivi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roheline Kuldkivi on seotud küllusega ja südame sümboolikaga koos aitab see avada Südametšakra kohal kantuna head armastuseõnne, aidates armastust ellu tuua ja suurendada ka Auras olevat armastuseenergiat, mis toob omakorda sügava rahutunde.

- Roheline Kuldkivi aktiveerib sinu elus rahaõnne. Kuna see sisaldab vaske, siis toimib see magnetina sinu ja külluslike energiate vahel. Sina keskendu materiaalsete unistuste peale ja Roheline Kuldkivi leiab Universumist võimaluse seda sinu ellu tuua.  

- Kristall, mis aktiveerib erinevat sorti küllusekristalle, mille väeks on rahaenergia suurendamine. Näiteks, kui sa kannad Malahhiiti, mis aktiveerib rahaõnne, siis Roheline Kuldkivi täiustab selle toimet. Kui soovid Roheliselt Kuldkivilt saada rahaõnne, siis kanna seda koos mõne teise materiaalset õnne toova kristalliga.

- Kui kanda seda talismani võimalikult lähedal Päikesepõimikule, siis see aitab avada Päikesepõimiku juures olevat küllusekanalit. Roheline Kuldkivi on seotud külluse ja materiaalsusega.

- Küllusekanali avamine toob ellu palju võimalusi, et edukas olla ning lisaks sellele toob edu ka erinevates ettevõtmistes.

- Rohelisel Kuldkivil on oskus külluslikke soove täide viia, selleks soovitan ma kindlasti seda kristalli igal õhtul kui sa seda ei kanna Vanadiniit Bariit geoodil hoida. Seda selleks, et Vanadiniit Bariit geood saaks võimendada selle kristalli tööd ja aktiveerida soove täide viima.

- Rohelise Kuldkivi kandmine aitab kaasa õppimisele, faktimälu suurendamisele ja heade tulemuste saamisele.

- Kui Rohelist Kuldkivi kanda endaga talismanina kaasas, siis soovitan ma mõelda asjade peale, mida sa enda ellu ei soovi. Võta see kristall korraks enda käte vahele ning mõtle kõige selle peale, mida sa sooviksid oma elust välja juhtida. Mõtle selle peale nii, et seda nagu ei eksisteeriks enam sinu elus, kuigi see eksisteerib. Näiteks, kui sa sooviksid terve olla aga sa ei ole, siis soovi soov nii: "Ma olen täiesti terve, mul ei ole seda probleemi!" või kui sa sooviksid suhtealast probleemi lahendada, siis soovi: "Meie suhe on täiesti korras, me ei ole omavahel tülis!". See töötab siis, kui sa oma mõtetes selle nii sõnastad.

- Roheline Kuldkivi kaitseb selle kandjat teiste inimeste poolsete mõjutuste eest. Kui sul on probleeme sellega, et oled kergesti mõjutatav ja manipuleeritav, siis see kristall on sinu jaoks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud 
massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Roheline Kuldkivi on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 

- Roheline Kuldkivi aitab keha tervendada valudest. Sobib kandmiseks siis, kui kehas on tundmatu ehk teadmata põhjustel valu. Lisaks sellele sobib ka trauma või mõne probleemi järgse valu leevendamisel endaga kaasas kanda.

- Tervendab närvisüsteemi, eriti kasulik on see käte sees olevate närvilülide tervendamisel. Selleks kas siis kanda talismani kaelas või ehtena käepeal seda kristalli. 

SÜDAMETŠAKRA

Roheline Kuldkivi on eriliselt tõhus Südametšakra tervendaja juba sellepärast, et vask teeb sellest kiiretoimelise tervendaja. See aitab vabaks lasta inimesest, keda enda elus ei taheta hoida enam. Näiteks aitab see unustada valu, mida keegi, keda sa kunagi armastasid, sulle on põhjustanud. See aitab eluga edasi minna nii, et sa ise ei tassiks enda uude ellu armastusega seotud minevikku kaasa.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Roheline kuldkivi üldiselt kõiki võrdselt.

Rohelist Kuldkivi võid laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
13.70€
Maksudeta:11.23€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
3.30€
Maksudeta:2.70€
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
12.80€
Maksudeta:10.49€
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
24.20€
Maksudeta:19.84€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
34.10€
Maksudeta:27.95€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
17.00€
Maksudeta:13.93€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
8.00€
Maksudeta:6.56€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul kontakti saada nähtamatude energiatega, ai..
46.50€
Maksudeta:38.11€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.