Menüü
Ostukorv

SHIVA LINGAM auguga

SHIVA LINGAM auguga AUGUGA KRISTALLID
SHIVA LINGAM auguga
15.50€
Maksudeta: 12.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SHIVA LINGAM auguga

SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatud. Shiva Lingam on tekkinud Kvartsist. Shiva Lingam oma välimuselt meenutab veidi muna või ovaalset kuju. Shiva Lingamile on omane pruunikas kuni hall toon. Tihtipeale jooksevad erinevate Shiva Lingamite seest läbi triibud ja jooned. Shiva Lingam on pärit Indiast ja see on ka ainuke koht, kus on võimalik seda saada. Paljudes India templites on seda kristalli ja pikka aega hoiti seda templites ka peidus. Indias on võimalik leida seda seitsmest erinevast kohast. Pikka aega on hindud leidnud Shiva Lingameid Narmada jõe ääres ja neid käsitsi jõe vees poleerinud nii, et hõõrunud neid vastu teisi kive. Nii tehtigi vanasti poleeritud kristalle. 


Shiva Lingami suhtes ei ole teada, kui kaua see inimestele veel kättesaadav on. Kuna on tegemist püha ja templi-kristalliga, siis suure tõenäosusega selle kättesaadavus võib ühel päeval olla küsitav.

SHIVA LINGAMI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Shiva Lingam on see kristall, mis aitab sul muutuda ja seda sõna otseses mõttes. See aitab sul muutuda paremaks inimeseks. See on väga spirituaalse energiaga kristall, mis suunab sind sinu elus õppima, aidates katsumusi võtta vastu õpetustena ja mõista sul enda teekonda. Väga kasulik kristall neile, kes soovivad enda elus edasi areneda ja seda igas erinevas suunas.

- Shiva Lingam sümboliseerib püha energiat, milles on üheskoos nii mees-, kui ka naisenergia. See omakorda teeb Shiva Lingamist väga hea väeeseme, mida endaga igapäevaselt kaasas kanda. Seda selleks, et see tasakaalustaks sinu sees olevaid energiavälju. Kui meil on mees-ja naisenergiad tasakaalus, siis me oleme nii füüsiliselt, kui ka vaimselt tervemad.

- Kanna Shiva Lingami kristalli koos Preseli või Rüoliidi kristalliga, kui sa soovid nägemusi enda eelmiste elude kohta saada. Kanna seda kristalli koos Apatiidiga, et enda mälu tugevdada ja analüüsivõimet suurendada. Kanna Shiva Lingamist koos Roosa Kvartsi kristalliga, et enda suhet parandada ja mõista, miks sa ühe või teise inimesega oled kunagi romantilises ühenduses olnud.

- Kanna Shiva Lingamit koos Larimariga. Shiva Lingam näitab sulle teed selle inimese poole, kellega sa võiksid õnnelikuks saada, kes on sinu eluteele ettemääratud ja kes armastaks sind vastu. Larimar on uue armastuse leidmise kristall ja see avab Shiva Lingamis hea õnne energia selle armastuse ellutoomise jaoks. 

- Kristall, mis aitab sul lahti lasta vanadest halbadest ja kahjulikest harjumustest. Kristall, mis vabastab sind ka kahjulikest suhteahelatest, aidates sinust eemale viia mürgised inimesed. Aidates vabaks lasta ka suhtest, mis ammu juba enam ei tööta, kuid millest on sul ise raske olnud lahti lasta. Kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis sa võid hiljem märgata, kuidas see kristall on sinu elus suurpuhastuse teinud.

- Väga kasulik kristall sulle, kui sa pead olema enda kaaslasest eemal. See on kristall, mis aitab ühte hoida ja seda isegi siis, kui vähe nähakse või suhtes on distants. Sobib sulle, kui sa töötad perekonnast eemal või sinu kaaslane teeb seda. See hoiab suhet ja aitab romantilisel sidemel tugev olla.

- Shiva Lingam aitab sul selleni jõuda, kes sa oled ja miks sa siin oled. Aidates vastata sinu küsimustele nagu näiteks, mis on sinu selle elu eesmärk. Seda kandes jõuad sa ise ühe päeval selle teadmiseni ja arusaamani.

- See kristall õpetab sulle märkide lugemist ja nende salapärast tähendust. Aidates kaasa ka Inglitega suhtlemisele, aidates neid mõista ja kuulda võtta.

- Shiva Lingam on sellel eluperioodil kasulik, kus sa oled üksinda. See aitab üksindust nautida ja õpetab sulle suhtesse mitte tormama, et saa vale inimese enda kõrvale ei valiks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Shiva Lingamit, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Shiva Lingam suurendab inimese kehas olevat elujõudu. Kui sa tunned, et sinu elujõud ja energia on hakanud otsa saama, siis kanna Shiva Lingamit senikaua, kuni see tagasi tuleb.

- Shiva Lingam on neile, kellel on probleeme libiido ja seksuaaleluga. Aitab tervendada sinu hinge seksuaalsemat poolt ja samas tervendada ka viljakusega seotud probleeme.

KOGU TŠAKRASÜSTEEM

Shiva Lingam on kristall, mis tasakaalustab ja tervendab kogu sinu Tšakrasüsteemi. See on universaalne kristall enese tervendamise jaoks. Üks kristall, mida kanda, et kõikidele Tšakratele elujõudu anda. Tšakrate tervis on ülioluline.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Shiva Lingam kõiki võrdselt!

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Shiva Lingamit võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Tsitronella viiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus 3x1,5x1,5 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
15.90€
Maksudeta:13.03€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatu..
18.60€
Maksudeta:15.24€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatu..
15.10€
Maksudeta:12.38€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mi..
11.60€
Maksudeta:9.51€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.50€
Maksudeta:1.23€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.80€
Maksudeta:1.48€
VALGE HAULIIT on tavapäraselt valget kuni beežikat tooni kristall, millest jooksevad hallikad-mustad jooned läbi. Valge Hauliit..
24.90€
Maksudeta:20.41€
INGLITE küünal kannab endaga kaasas Inglitega kontakteerumiseks sobilikku energiat ja selle küünla põletamise vägi aitab sul Inglit..
4.90€
Maksudeta:4.02€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte nimetati rahvakeeli ka ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.