Menüü
Ostukorv

SKARN auguga

SKARN auguga EHTED
SKARN auguga EHTED
SKARN auguga EHTED
SKARN auguga EHTED
SKARN auguga
11.70€
Maksudeta: 9.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SKARN auguga

Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.

SKARN on eriline kristall, mitte ainult selle kauni lõheroosa värvuse pärast, vaid ka selle ainulaadsuse pärast. Skarn ei ole populaarne ehtekristall ja see ei ole ka kõige tuntum kristall. Pigem on see kristall neile, kes soovivad kristallide maailmas endale leida midagi väga erilist ja sellist kristalli, mida igalühel ei ole. Skarn ei ole universaalsete omadustega, sellel on oma ainulaadne energia ja selle kristalli poole tõmbab seda inimest, kes otsib just neid tervendavaid energiaid, millest ma kirjutan kohe allpool.

Skarni esineb oma värvuse poolest lõheroosast kuni tuhmroosa toonini. Selle tekstuurist jooksevad läbi heledad kollakas-beežid laigud, mille seest võib leida ka tumedamaid täppe. Skarni tekstuur on säbruline ja laiguline. Skarn on üks Epidoodi liikidest ja Unakiidi koostisosadest. Unakiidis olev roosakas välimus loobki Skarni kristalli. Epidoot on moodustunud Päevakivist, samast kristallist, millest on loonud Päikesekivi. Skarni leidub puhtal kujul Hiinas ja ka meie Skarn on sealt pärit.

Skarn töötab inimese hingega väga ettevaatlikult ja aeglaselt, küll ei tähenda see seda, et selle toime oleks seetõttu vähem-kvaliteetsem. Kuna Skarni peamiseks ülesandeks on teha hinges korrektuure ja seda väga sügaval tasandil, siis läheb selleks lihtsalt rohkem aega. Sellel kristallil on oskus likvideerida energiaid, mis on kahjulikud ja mis mitte kuidagi ei soovi hingest ära kaduda. Skarn on suurpuhastaja kristall. Räägin seda sulle sellepärast, et kui sa soovid Skarni kandma hakata, siis kanna seda endaga mitmeid kuid, et see saaks oma töö ära teha. Võta Skarn enda ellu kui pikaajalise kaaslasena, kellelt sul on midagi tarka ja head õppida. Sellisel juhul saad sa täpselt selle, mida Skarnil on sulle pakkuda.

Kuna Skarn töötab väga sügavate probleemide kallal, siis oleks kasulik seda väga tihti energeetiliselt puhastada. Seda sellepärast, et Skarni energia taastuks ja sinu seest kinni püütud valu saaks kristallist vabastatud. Kõike parem oleks aeg-ajalt Skarni Salvei suitsu sees hoida, et see laseks kinni püütud energia enda seest vabaks.

Skarni kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Ennekõike aitab Skarn vabastada sinu hingest sellist energiat, mis ei lase sul spirituaalsel ja hingelisel tasandil edasi kasvada. Skarn aitab vabaks lasta kahjulikku, takistavat ja negatiivset energiat, mis ei lase sul siin elus väga tähtsaid hingelisi teemasid selgeks õppida. Skarn tervendab sinu hinge väga sügaval viisil, aidates sinu Auraväljas energiad liikuma panna.

- Skarn aitab lahendada väga sügavaid probleeme, mis on alla surutud ja mis väga meeldegi ei tule. Inimesel on oskus end kaitsta läbi mälestuste ja läbi kogetu blokeerimise. Sellega surutakse halvad emotsioonid sügavale Südametšakrasse kinni. Aeg-ajalt tulevad mälestused meelde ja tekitavad paanikat ning melanhooliahoogusid. Skarn on see kristall, mis aitab tervendada alateadvusse peidetud traumasid ja valusid, ja seda nii, et see haiget ei teeks, aidates minevikku vaadata, meenutada seda ja mõista, miks üks või teine asi on juhtunud, aidates minevikust õppida, iseendale andestada ja õpetades, kuidas eluga edasi minna.

- Skarn sobib ükskõik, millise trauma tervendamiseks. Eriliselt hästi aitab see lapsepõlvetraumade tervendamisel, aidates ärakasutamisest, pettumustundest, vägivaldsest minevikust ja kurbadest sündmustest terveks saada, need hingest välja juhatada ja asendada katkine energia tervendava valgusega.

- Skarn on kristall, mis aitab sul vabaks lasta viha, mis on kellegi poole suunatud, aidates vaigistada sinu vihahoogusid ja raevu. Kui sa kannad Skarni kristalli ja näiteks keegi peaks sind endast välja viima, siis Skarn aitab sul end vaos hoida. Skarn teeb seda nii, et blokeerib automaatselt viha energia tekkimise, mitte ei suru vihatunnet alateadvusesse. Ehk see kristall toimib energiate filtreerijana.

- Unikaalne kristall oma unikaalse jõu ja väega suudab Skarn sind vabastada sõltuvussuhtest. Skarn oskab sind lahti rebida ahelatest, mis on sulle kahjulikud kuid samas mugavad. Näiteks ei luba Skarn sul olla suhtes inimesega, kellega sa oled koos raha, luksuse, mugavuse või mõnel teisel põhjusel, mis ei tohiks olla suhte alustalaks. Skarn aitab suurendada sinu julgust, et sa suudaksid sellisest suhtest välja astuda, aidates sul teha esimest sammu selle poole, et saaksid oma eluga edasi liikuda, aidates sul lasta vabaks suhtest, mis on mugav, kuid kus ei ole tõelisi tundeid. Väga paljud vaevlevad just sellise probleemi käes ja on suhtes väga valedel põhjustel. Kui sina tunned end lugedes ära, siis leia Skarni jaoks oma elus koht ja lase sellel teha oma tööd sinu parema elu loomise nimel.

- Skarn süstib sinu hinge tervendust ja lohutust. See on kristall, mis on abiks väga raskel eluperioodil. Kui sa tunned, et sa ei jaksa elada, et sa ei suuda enda elus olevaga toime tulla ja see pinge, mida elu on su õlgadele pannud, on liiga raske, siis Skarn on sinu abiline. Skarn aitab väga raskest perioodist välja tulla, õpetades sulle seda, et kui elu annab sulle koorma, mis lööb sind jalust nõrgaks, siis tuleb õppida hakkama saada. Skarn õpetab sind ja aitab sulle lahendusi ning lohutust tuua, et sa elaksid selle perioodi üle. Kui see, mis on sind nõrgaks muutnud, on lein, siis kanna Skarni koos leinakristalli Apatši Pisaraga.

- Skarn on oma olemuselt siiski armastuse kristall, mis ennekõike tegeleb suhteprobleemide lahendamisega. Skarn on kristall, mis aitab armastust nautida ja armastust vastu võtta. Sobib sulle, kui sa ei suuda lasta end armastada või kardad paaniliselt, et sinu juurest lahkutakse või sind reedetakse. Skarn aitab sul vabastada enda sees olevad hirmud ja asendada need usaldusega. Loomulikult sellisel juhul, kui seesama inimene, kellega sa koos oled, ei ole sulle valu põhjustanud. Kui sa kardad põhjendamatult oma kaaslase truudusemurdmise pärast või tema lahkumise pärast, siis aitab Skarn sul sellest tundest vabaneda.

- Kristall, mis aitab lahti saada endhaletsevast käitumisviisist, aidates lõpetada enda üle kurvastamise ja endaga mitte rahul olemisega. Skarn õpetab sulle, et kui sa seda kristalli kannad, siis sa pead end armastama, ja kui sulle miski ei meeldi, siis pead selle korda tegema, mitte haletsusest oma eluga seisma jääma.

RAVITSEMINE

Kanna Skarni, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Skarn aitab sind, kui pingelises olukorras või suurenenud stressi korral suundub sinu pinge otse südamepiirkonda ja südamenärvidesse. Kui stressi korral hakkab sinu ülaselg ja rindkere valutama, siis Skarn aitab seda tervendada.

- Skarn on tervenduskristall neile, kes soovivad vanemas eas lapseootele jääda. Skarn aitab kaitsta terviserikete ja -probleemide eest, mida võib rasedus vanemas eas põhjustada. Samas aitab see kaitsta last erinevate probleemide ja geneetilise nõrkuse eest, aitab last kanda ja sünnitada. Kasulik kristall ka neile, kellel on raske lapseootele jääda, aidates tervendada reproduktsiooni-organeid.

SÜDAMETŠAKRA

Skarn on Südametšakra kristall, mis tervendab seda Tšakrat väga sügavuti, aidates väga raskest energiast vabaneda ja aidates kinnioleval Tšakral jälle avaneda. Sobib eriti neile, kellel on suuremat sorti probleem neljanda Tšakraga.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Skarn kõige enam SKORPIONEID. Skarn leevendab Skorpioni hingevalu ja toob tema ellu armastust.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
27.50€
Maksudeta:22.54€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
20.00€
Maksudeta:16.39€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.30€
Maksudeta:10.08€
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekris..
13.30€
Maksudeta:10.90€
SKARN on eriline kristall, mitte ainult selle kauni lõheroosa värvuse pärast, vaid ka selle ainulaadsuse pärast. Skarn ei ole popula..
17.40€
Maksudeta:14.26€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga tal..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.