Menüü
Ostukorv

VALGE PUUVILLAPAEL

VALGE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
VALGE PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.74€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Kui puuvill ja kristall ühendada, siis annab puuvill enda omadusi kristallile kaasa. Kui kanda puuvilla koos küllusliku energiaga kristallidega, siis võimendab puuvill nende jõudu. Kui kanda sellega kaitse-energiatega kristallidega, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Puuvillapaela on kasulik kanda koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristalli energiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nagu sul soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need ei hakkaks hargnema.

Valge puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele tasakaalu, puhtust, taastumist, negatiivse energia positiivseks muundamist, energiate filtreerimist ja rahu. See on väga universaalse toimega puuvillapael, mis sobib kokku kõikide kristallidega.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm ja paksus ca 1 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.10€
Maksudeta:9.92€
PUUVILLAPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsiotsaga talismane. Puuvillap..
14.00€
Maksudeta:11.48€
SIIDIPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane..
1.50€
Maksudeta:1.23€
KULDKETT on ideaalne vahend kuldehete või auguga kristallide kandmiseks. ..
451.00€
Maksudeta:369.67€
TSITRIIN toob positiivsust, õnne, rõõmu ja head õnne. Aitab materiaalselt hästi hakkama saada, küllust suurendada ja materiaalseid unistusi täide..
18.30€
Maksudeta:15.00€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
15.90€
Maksudeta:13.03€
HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inimest tasakaalukamaks, rahulikumaks, tolerantsemaks, armasta..
26.70€
Maksudeta:21.89€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
16.80€
Maksudeta:13.77€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
12.90€
Maksudeta:10.57€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
7.10€
Maksudeta:5.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.