Menüü
Ostukorv

SUITSKVARTS auguga lill

SUITSKVARTS auguga lill EHTED
SUITSKVARTS auguga lill
4.90€
Maksudeta: 4.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SUITSKVARTS auguga lill
  • Mõõtmed: 3.00cm x 2.00cm x 1.00cm

SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.

Suitskvarts on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamjaolt kristallis ka olla läbipaistev. Suitskvarts võib olla peaaegu et läbipaistev kui ka väga tume. Suitskvarts on väga kõrgelthinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda endaga kanda või enda kodu sellega sisustada. Ma võin öelda seda, et Suitskvarts on tõepoolest selline kristall, mida läheb igalühel vaja sellepärast, kuna sellel on midagi, mis sind aitab. Seega on see kristall, mida saab teisele inimesele viia, et talle head teha - sa ei saa väga valesti valida.

LILL sümboliseerib vabadust, loomingulisust, elujõudu ja inspiratsiooni. Kui lille sümboli viia kokku erinevate kristallidega, siis just sellised energiat vallanduvad selles kristallis. Seega lisab lille sümboolika kristallile lisaväärtust.

SUITSKVARTS JA LILL

Kui viia lille sümbol kokku Suitskvartsi kristalliga, siis ennekõike suunab Suitskvarts selle talismani kandjasse oskust teiste inimeste poolt tulevast mõjust puutumata olla. See on talisman, mis paneb selle kandja enda eest seisma ja ei lase teistel inimestel tema eest otsuseid langetada. Suitskvarts on kristall, millel on oskus vabastada stressi ja pinget, seda teeb see eriti hästi koos lille sümboliga.

"Lapsele" Lille sümboliga Suitskvartsi talisman on väga kasulik, et laps ei laseks end teistest inimestest liialt mõjutada. Ennekõike aitab see kaitsta sõprade kahjulike ideede ja mõjutustega kaasa minemise eest, aidates lapsel iseseisev otsustaja olla, aidates tal tegemata jätta kahjulikke samme. Lisaks sellele aitab Suitskvartsi lille talisman tervendada stressi, mis on tekkinud ülekoormusest. Väga kasulik õppivale lapsele.

SUITSKVARTSI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Suitskvarts aitab kõigega sul hakkama saada, mis vajab sinu hoolitsust ja tähelepanu. Kui kannad Suitskvartsi endaga kaasas, siis sa alateadlikult hakkad lõpetamata ülesannetele lahendusi leidma. Suitskvarts kingib sulle jõudu, et sa suudaksid hakkama saada kõigega, mis sa pead enda elus ära tegema. Suitskvarts ei lase sul tegemata kohustusi pidevalt homse varna lükata, see aitab sul erinevaid ülesandeid järjepidevalt ära teha, et sinu elus valitseksid pidevalt harmoonia ja tasakaal.

- Suitskvarts on kristall, mis aitab sul endas potentsiaali näha, ja seda, mida kõike sa suudaksid ära teha ning seda väga selge pilgu läbi. Suitskvarts aitab sul end olukorda reaalselt hinnata ja samas eemaldada liigset enda mahategemist, allasurumist ning alavääristamist. Suitskvarts eemaldab negatiivsed mõtted, mis sul enda kohta eksisteerivad ja aitab sul ennast õiglaselt hinnata.

- Suitskvarts aitab sul mõista seda, miks sa kannad endaga kaasas ühte või teist emotsiooni, aidates sul enda tunnete sisu mõista ja õpetades sind neid intuitiivselt kuulama. Lisaks sellele abistab Suitskvarts sind oma elu korrigeerimisel ja harmoniseerimisel. See on kristall, mis aitab elu näha väga selge pilgu läbi ja on seega väga hea kristall, mis õpetab sind elus suuremat pilti nägema.

- Suitskvarts on kristall, mis tervendab sinu hinge, aidates närvilisusel kaduda, aidates sind tasakaalus hoida ja vabastada sinus eksisteerivad negatiivsed mõtted. Kui sa tunned, et sa oled pidevalt negatiivne ja pessimistlik, siis Suitskvarts on see kristall, mis aitab sul muutuda palju rõõmsameelsemaks inimeseks. 


- See kristall tuleb neile kasuks, kes soovivad suitsetamisest loobuda või anda endale jõudu mitte langeda uuesti suitsetamise ohvriks. Lisaks aitab see ka teistest sõltuvustest vabaks saada. 

- Kanna Suitskvartsi, et tuua tööalaselt head visiooni ning head ärilist instinkti. Eriti hästi sobib Suitskvarts meestele ärilistel eesmärkidel kandmiseks. See on ka sellepärast tööalaselt hea kristall, kuna see vabastab Aurast tööalast stressi, pinget ning närvilisust. See aitab sul enda teha tööd ilma suurema stressita ning kui sa oled sellepärast juba stressi all, siis see kristall aitab sellel sinu hingest vabaneda.

- Aitab hoida eemal riidusid, nääklemisi, näägutamisi, kiusamist, kriitikat. Suhtes aitab veel hoida head suhtumist üksteisesse. Kui mõlemad osapooles suhtes riidlevad üksteisega ja kiusavad suhet, siis võiksid mõlemad kanda koos Suitskvartsi talismani. 

- Suitskvarts on Aura puhastaja kristall, see vabastab Aurast negatiivset energiat väga kiirelt.

- Suitskvarts aitab vabastada stressienergiat, mis tekivad kui kannad endas teiste madalaid energiaid. Millal sa seda teed? Siis, kui tunned end raskelt teiste inimestega suheldes. Sellisel juhul on sul Auraväljas liiga palju energiat, mis vajab vabastamist. Suitskvarts hoiab sinu sotsiaalse energiaringi Auraväljas tervena.  

- Suitskvarts on kristall, mis aitab sul enda unistusi reaalsuseks teha. Eriliselt kasulik on Suitskvarts tööalaselt, karjäärialaselt ja äriliselt, andes selle kandjale häid ideid, kuidas enda unistusi materiaalses mõttes täita. Kanna seda kristalli, et saada häid materiaalseid ja rahateenimisega seotud ideid. 

- Suitskvarts aitab pidurdada enesehävituslikku ja enese saboteerivat käitumist. Kristall, mis annab abistava jõu ahistavatest sisemistest häältest vabanemiseks. Suitskvarts aitab sul enda mõistuse üle kontrolli saavutada ja parandab sinu enesekontrolli. See on kristall, mis annab tuge, et saavutada positiivne, selge ja puhas vaimne seisund. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- See tervendab peavalusid, kroonilisi peavalusid ja aitab neid ka ära hoida. Kui sul on pidevalt peavalud ja sa ei suuda ilma ravimiteta nendest lahti saada, siis Suitskvarts võiks tõepoolest sinuga pidevalt kaasas olla. 

- Ärevushäire, depressioon, stress, närvilisus, närvihaigused, paanikahood, suitsetamine, suitsetamisest tekkinud hingamissüsteemi probleemid/haigused, alkoholisõltuvus, kehvad toitumisharjumused,

- Kurbus, negatiivsus, melanhoolia, suitsiidsed mõtted, elule alla andmine, motivatsioonipuudus.

- Suitskvarts aitab kehast toksiine välja juhtida ja seda kasutatakse ka mürgitamise eest kaitsemiseks.

JUURTŠAKRA

Suitskvarts on parimaid kristalle Juurtšakra tervendamiseks. Suitskvarts kuulub Kvartside perekonda ja kõikidel Kvartsidel on energiaid puhastav toime. Kui soovid Juurtšakrat tervendada, siis laota Suitskvartsi kristallid oma kehale, kasuta neid mediteerimisel või kanna pikaajaliselt enda Auraväljas ehtena. Suitskvarts aitab Juurtšakras eksisteerivaid probleeme lahendada ja haigestumist tervendada. 

Suitskvarts aitab Juurtšakrast kiirgaval energial jõuda ülemiste Tšakrateni ja paneb selle tšakra teiste Tšakratega koostööd tegema. See on ülioluline kogu Tšakravälja toimimiseks, kuna Juurtšakra võimekus määrab ära teiste Tšakrate võimekuse. 
  

SODIAAK

Tähemärgilt on see kristall kõige kasulikum KALJUKITSELE. Suitskvarts on Kaljukitse õnnekristall, mis aitab Kaljukitse stressitaset madalana hoida ja seda eriti siis, kui teised inimesed Kaljukitse kurnavad. Suitskvarts aitab Kaljukitsel probleemidega paremini toime tulla, neid lahendada ja ka teisi inimesi aidata. Suitskvarts aitab Kaljukitse elu eesmärki täita nii, et Kaljukits ise püsiks selle täitmise juures terve ja tugevana. Suitskvarts korrigeerib ja harmoniseerib Kaljukitse elu, eemaldab sealt negatiivse energia ja aitab tal taas positiivsust leida ning hoiab ka tema tervise tugevana.

Suitskvarts on tähemärgilt ka AMBURI ja VÄHI kristall. Vähi jaoks on see väga kasulikuks kristalliks, kuna see aitab Vähil enda intuitsiooniga ühendust saada nii, et ebavajalikud hirmud ja valenägemused ei saaks intuitsiooni mõjutada. Vähil aitab enda elu selgemalt näha just Suitskvarts, see on kristall, mis aitab Vähil isiklikult areneda, elus õigeid otsuseid vastu võtta, iseenda sisemistele probleemidele lahendusi leida ning elus esinevat negatiivsust vähendada. Suitskvarts aitab segastele mõtetele selgust tuua ja muuta Vähi elu lihtsalt ilusamaks ning edukamaks. Suitskvarts aitab Vähil enda emotsioonidega tegeleda, mõista seda, kuidas oleks võimalik end iseenda kehas ja elus paremini tunda. Loe täpsemalt minu artiklist "Vähk - tema 6 õpetust ja isikliku edu võtit" SIIT.

Suitskvarts mõjub väga hästi Vähi meestele, andes Vähi mehele tugevat intuitsiooni ja oskust tajuda seda, mida peaks enda ellu laskma ning mida mitte. Suitskvarts aitab Vähi mehel eemale hoida materiaalselt kahjulikest projektidest ja otsustest. 

NUMEROLOOGIA

Suitskvarts on 13. kuupäeval sündinu õnne, tervise ja heaolu kristall. Kui sa oled sündinud 13. kuupäeval, siis Suitskvarts aitab sind tasakaalus hoida, aidates sinu sünnikuupäeva esimese numbri mõjutuste kõige positiivsemaid omadusi esile tuua ja sinu nõrkusi tervendada. Suitskvarts aitab sul iseendaga rahul olla, alati positiivne ja motiveeritud olla. 

Suitskvartsi võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 1,5*1,5*0,6 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased kristallistruk..
18.00€
Maksudeta:14.75€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
9.80€
Maksudeta:8.03€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
24.80€
Maksudeta:20.33€
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joo..
4.50€
Maksudeta:3.69€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
13.20€
Maksudeta:10.82€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
6.48€
Maksudeta:5.31€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.05€
Maksudeta:9.88€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
9.90€
Maksudeta:8.11€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
13.20€
Maksudeta:10.82€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
18.84€
Maksudeta:15.45€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.