Menüü
Ostukorv

KRÜSOPRAAS kõrvarõngad täpp (hõbe 925)

KRÜSOPRAAS kõrvarõngad täpp (hõbe 925) EHTED
KRÜSOPRAAS kõrvarõngad täpp (hõbe 925) EHTED
KRÜSOPRAAS kõrvarõngad täpp (hõbe 925) EHTED
KRÜSOPRAAS kõrvarõngad täpp (hõbe 925) EHTED
KRÜSOPRAAS kõrvarõngad täpp (hõbe 925)
36.50€
Maksudeta: 30.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KRÜSOPRAAS kõrvarõngad täpp (hõbe 925)

Võimalikud valikud

KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall. Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaaniast, Madagaskarilt ja Brasiiliast. Lisaks nendele riikidele leidub Krüsopraasi maapõues ka USA-s, Poolas ja Austraalias.

Krüsopraas on mineraal, mis koosneb peamiselt silikoondioksiidist. Krüsopraas kuulub Kaltsedonide mineraalide gruppi, mis on omakorda Kvartsiliste grupi üks alamliike. Krüsopraasile on omane pruunikas-rohekas toon. Pruun värv sümboliseerib Krüsopraasis maalähedust, maisust, tasakaalu ja harmooniat. Rohekas värvus sümboliseerib Krüsopraasis õnne, küllust ja armastust. Rohekas värvus tekib selle kristalli sisse Kvartsi ja nikli ühinemisel. Väga kaunis on Krüsopraas siis, kui selles on esindatud ilus tumepruun ja õunaroheline toon. Kuigi Krüsopraas, olgu see üleni roheline või enamjaolt pruun, teeb see oma energiatöö siiski ilma igasuguse probleemita ära. Krüsopraas on suurepärane rikkuse- ja rahaõnne kristall.

Krüsopraas on suurepärane kristallivalik, kui sa otsid kristalli, mis tooks sinu ellu õnne. Krüsopraas on ideaalne majandusliku edu, selle kasvu ja parendamise kristall. Lisaks sellele ka väga kasulik inimesele, kes otsib enda ellu armastust või õnnetunnet. Kui Krüsopraas lummab sind, siis on see märk sellest, et sul on vaja seda kristalli. Kui kristall kutsub sind enda poole, siis anna talle võimalus end tervendada.

Seda kristalli peetakse jumalanna Veenuse kristalliks, kuna lisaks külluslikele, materiaalsetele ja õnnetoovatele omadustele sümboliseerib krüsopraas ka armastuseenergiat. Krüsopraas suudab sinu ellu ligi kutsuda rikkust kui ka armastust. See kristall on oma nime saanud kreeka keelsest sõnast "kuldne" selle õnnetoova energia tõttu ja sõnast "porru" selle ilusa roheka värvuse tõttu.

Krüsopraas edendab positiivset ellusuhtumist ja optimistlikku mõtlemist. See, kes kasutab, kannab või hoiab seda kristalli enda kodus, sellele Krüsopraas rõõmu pakub. Krüsopraas aitab mõista, et kõike on võimalik saavutada, kui sul on hea ja optimistlik suhtumine.

Krüsopraas aitab seltskonda head atmosfääri luua, aidates erinevatel inimestel kiiremini sõbruneda ning seega sobib ideaalselt peolauale, terrassile või lõõgastumiseks mõeldud tuppa. Krüsopraas toob huumorimeelt ja sobib eriti nende koju, kes ei suuda mõista teiste naljana mõeldud ütlusi, vaid pigem tunnevad, et nad kritiseerivad või kiusavad oma sõnadega. Krüsopraas aitab elus kõike lihtsamini võtta, õpetades nägema silmaklappideta ja endale seatud piirideta.

See, kuidas Krüsopraasi paigutada, annab teile tema poolt erinevad omadused. Kui viia Krüsopraas magamistuppa ja seal on veel mõned armastusekristallid, siis see aitab suhetest tingitud probleeme lahendada, ja kui see aspekt on täidetud, siis hakkab Krüsopraas head armastust ligi tõmbama. Selle kristalli elutuppa viimine loob head meeleolu ning tekitab huumorit. Asetades Krüsopraasi kodu Ida- või Kagu-piirkonda, aitab see ligi meelitada materiaalset küllust. 

KRÜSOPRAASI maagiline mõju kõrvarõngastena:

Kui Krüsopraasi kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures toob Krüsopraas sulle oskuse tunda igast väiksemastki asjast, mis päevajooksul sinuni tuuakse, õnne ja rõõmu. Krüsopraas on kasulik ka tööedu saavutamiseks.

- Krüsopraasi kõrvarõngaste pikaajaline kandmine toob head enesetunnet, suurendab huumorimeelt, suurendab enesekindlust ja aitab naerma panna.

-  Krüsopraas on materiaalse edu ja õnne kristall, seda on kasulik mõne tööedu kristalliga koos kanda. Kanna Ametriini koos Krüsopraasi kristalliga, et suurendada enda materiaalset sissetulekut. Kanna neid kahte kristalli koos töötegemise ajal. Ametriini saab kanda selleks, et end tööle motiveerida ning endale tööalast inspiratsiooni tuua. 

- Aitab minevikust vabastada, aidates uut algust teha (ka võõral maal).

- Krüsopraasi kanna siis, kui soovid enda ellu tuua "uut armastust", selleks soovitan kanda samalajal ka erinevaid armastust ligi tõmbavaid kristalle, nagu näiteks RodokrosiitiGranaati ja Smaragdi, millega Krüsopraas teeb väga hästi kristallimaailmas koostööd.

- Krüsopraasi kanna siis, kui soovid tööl või erialal paremat edu saavutada. Krüsopraas on küllusekristall, millele annavad konkreetsed "käsud" kätte teised kristallid. Kui soovitakse, et Krüsopraas toob head materiaalset edu, siis kanna seda koos teiste küllusekristallidega, milleks on TiigrisilmTsitriinPüriitRoheline Aventuriin või Karneool.

- Koos Rodoniidi talismaniga aitab see andestada konkreetsetele inimestele minevikust nii, et sa suudaksid enda hingest need lahti lasta ja uusi samme parema tuleviku jaoks tegema hakata.

- Kandke koos Moldaviidi talismaniga, kui soovite kiirendada isikliku spirituaalset arengut. 

- Krüsopraas avab sinu optimistliku meele, aidates hoolimata olukorrast olla sul alati rõõmsameelne. See on kristall, mis õpetab sul igas katsumuses head näha, aidates sul kiiremini selgeks õppida katsumuse eesmärki ehk õppetundi ning mitte kinni jääda, vaid alati enda elus edasi liikuda. 

- Krüsopraas kustutab maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija.

Kui pidevalt kanda Krüsopraasi endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab lõpuks eemaldada sinu Auraväljast kurbusetunde asendades selle armastusega.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Krüsopraas on ravitsemise eesmärgil väga kasulik sulle, kui sul on probleeme lapseootele jäämisega või kui sa oled mees ja sul on probleeme viljakusega. Krüsopraas aitab Auraväljas viljakuseenergial tekkida ja kui see energia eksisteerib Auraväljas, siis inimese enda hing on suuteline lapsevanemaks saada. Kindlasti tasub seda kristalli kanda senikaua, kuni probleem on ära kadunud.

- Emotsionaalsel tasandil aitab Krüsopraas tervendada seksuaalseid probleeme nagu näiteks probleeme füüsilise lähedusega. Krüsopraas aitab tervendada alateadvust ja sealt juhtida välja emotsioone, mis ei lase sul seksuaalne olla.

- Krüsopraasi on ravitsemise eesmärgil väga kasulik kasutada ja kanda siis, kui on probleeme kopsudega. Krüsopraas aitab tervendada kopsuhaiguseid ja kaitsta kopsuvähi tekke eest. Väga kasulik on Krüsopraasi kanda kopsuvähki põdeval inimesel, et Krüsopraas saaks toetada selle haiguse tervenemisprotsessi.

- See on kristall, mida kandes see aitab kehal paremini C-vitamiini omastada. 

- Krüsopraas kustutab maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija.

SÜDAMETŠAKRA

Krüsopraas on ideaalne Südametšakra tervendaja, kui seda kanda otse südame kohal talismanina või sellest valmistada vee-eliksiiri, et kristallienergia saaks Südametšakrasse jõuda. Krüsopraas aitab avada südame armastusele. See aitab sind ette valmistada tulevase armastuse jaoks ja seega on seda kasulik kanda südame kohal ajal, mil ootad, et sinu ellu saabuks keegi, keda sina suudad armastada ja kes ka sind vastu suudab armastada. Krüsopraas avab Südametšakras oleva armastuseõnne energia, aidates ligi kutsuda armastust sellisel tasandil, millisel tasandil sa seda unistad.

PÄIKESEPÕIMIK

Krüsopraas töötab Päikesepõimikuga ehk sinu kolmanda Tšakraga väga edukalt sõna otseses mõttes. Krüsopraas avab Päikesepõimikus küllusekanali. See kanal asub selles Tšakras. Selleks, et Krüsopraas saaks küllusekanali avada ja selle kaudu sinu ellu rahalist õnne ja edu tuua, selleks kanna seda pikema paela või keti otsas, mis ulatuks Päikesepõimikuni. Päikesepõimik asub täpselt sinu naba kohal. Kui sa soovid selle täpset asukohta välja selgitada, siis pane oma peopesa naba kohale ja kogu see ala, mis jääb sinu käe alla, see ongi sinu Päikesepõimik.

SODIAAK

KAALUDE jaoks on Krüsopraas emotsionaalselt tasakaalustava toimega. Lisaks sellele on Krüsopraas üks peamisi kristalle, mis suurendab Kaalude õnnevõimalusi igas eluvaldkonnas, olgu selleks vedamini, õigel ajal õiges kohas olemine, töö, äriline edu. Kaalude peamise õnnekristallina suurendab Krüsopraas õnneenergiat, et selle tähtkuju esindajad saaksid eluga rahul olla. Krüsopraas on oma loomuselt ka armastusekristall ning seda suudab see kristall Kaalude ellu väga palju tuua. Krüsopraas toob õnne ja armastust ning aitab Kaalude eluolu parandada. Krüsopraas toob vallalisele Kaalule uut armastust ja suhtes olevale Kaalule armastuseõnne.

LÕVIDEL võimendab Krüsopraasist saadud energia oskuse raha teenida, aidates neil enda häid ideid õigesti rakendada, et need ka õitsema läheksid.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest on Krüsopraas õnnekristall neile, kes on sündinud elutee number 3 all. 

Kürsopraasist ehteid võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.