Menüü
Ostukorv

TANGERIIN AURA poleeritud

TANGERIIN AURA poleeritud KRISTALLID
TANGERIIN AURA poleeritud
8.00€
Maksudeta: 6.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TANGERIIN AURA poleeritud

Võimalikud valikud

Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos metalliga saavutab igavese värvuse.

Absoluutselt kõik Aura kristallid on New Age kristallid, mis tähendab seda, et need aitavad sul end kiirelt väestada. Need kannavad endas Kosmose, Kaitseinglite, telepaatia, Astraalrändamise ja visioonide kinnipüüdmise energeetikat. Kõik Aura kristallid on ülikiire toimega ja võimsad kiirtervendajad, mis aitavad avada Auravälja, et suurendada sinus spiritualismi. Kõik kristallid, mille nimetuses on Aura, on sinu isiklikud arendajad. Need on kristallid, mis aitavad sul iseennast paremini mõista ja enda elus kiireid vastuseid ja märke saada. Ülihead abilised sinu võimekuse suurendamiseks. Kui soovid säilitada 5D energeetikat ja saada spirituaalsel tasandil tugevaks, siis soovitan need enda ellu tuua. Parim koht nende jaoks on sinu magamistuba. Miks? Kui sa magad, siis sinu Auraväli on avatud spirituaalsel tasandil arenema. Kristallidega saad anda endale võimaluse teha elus suuremaid spirituaalseid hüppeid.

TANGERIIN AURA on tehtud Mäekristalli kuumutamisel, kuhu on lisatud rauda, vaske ja kulda. Tangeriin Aura saab kuumutamise tagajärjel endale jäädava väljanägemise ja värvuse. Kuld on see, mis muudab Tangeriin Aura oranžikaks.

Tangeriin Aura aitab lahti saada seksuaalsetest blokaadidest, mis asuvad meie alateadvuses ning selleks tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda.

Tangeriin Aura on sobilik neile, kes soovivad enda enesekindlust suurendada ja piisab juba sellest, et sa kannad ühte sellist kristalli endaga kaasas. Tangeriin Aura suudab välja tuua inimeses peituvad varjatud anded. Tangeriin Aural on oskus tugevdada me üldist iseloomu, aidata leida õige tee, mida mööda käia ning suurendada ükskõik millist olemasolevat oskust.

Tegemist on suurepärase eelmiste elude tervendajaga. Tangeriin Aura aitab mõista sul iseenda isiklikke probleeme, aidates leida nende ületamiseks lahendusi. Tangeriin Aura aitab jõuda järelduseni, millised probleemid on selle elu karma ja mille oled eelmistest eludest endaga kaasa haaranud. See aitab leppida iseenda negatiivsete külgedega ja seeläbi hakata leidma lahendusi nende tervendamiseks.

Aura Kvartsid kõik on väga võimsad, kuna need kannavad endaga kaasas tuleelementi, mis omakorda muudab kristalli kiiretoimeliseks ja jõuliseks. Kõiki Aura Kvartse kasutatakse intuitsiooni tugevdamiseks ja maagiate elluviimiseks.

Annab jõudu edasi liikuda

Tangeriin Aura on sulle väga kasulik kristall, kui mõni sinu südamesoov on jäänud tahaplaanile seetõttu, et sa oled sellega kord ebaõnnestunud. Tangeriin Aura aitab elus edasi liikuda ja enda unistuste nimel vaeva näha, ükskõik kui raske on teekond seni olnud. Hoia seda kristalli enda elus, et leida taas üles motivatsioon uuesti üritada.

Intuitsioon ja ennustamine

Hoidke Tangeriin Aura erinevates intuitsiooniga, selgeltnägemisega või ennustamisega seotud komplektides, kuna see aitab sellistel protsessidel kiiremini toimida. Tangeriin Aura sobib väga paljude pendlite võimendamiseks, seega sobib seda hoida pendlikotis. Kui oled aga loonud endale magamistuppa Astraalrännaku või Inglitega kontakteerumise kristallikomplekti, siis see sobib ka sinna.

Intuitsioonikristallide komplektist võib Tangeriini aeg-ajalt välja võtta ja hoida seda mõnda aega Kolmanda Silma peal, et see avaks selgeltnägemiskanalid.

Küllusekomplekt/rahamaagia 

Tangeriin Aura kasutatakse erinevates rahamaagiates ja seda võib leida maagiaretseptides. Tangeriin Aura aitab maagiat tehes sõnadel tulevikku minna, et need teeksid omad korrektuurid sinu enda õnne jaoks. Peale selle soovitan hoida Tangeriin Aura külluse komplektis, FENG SHUI järgi kodu Kagupoolsemas toas, et see saaks majja head materiaalset õnne tuua. Tangeriin Aura võib hoida ka rahakotis sellel samal eesmärgil.

Murede, probleemide ja raskuste ületamine

Tangeriin Aura aitab eluraskustega silmitsi seista ja nendele enda poolne vastulöök anda. Tegemist on Aura kristalliga ja juba see viitab selle tohutule väele. Ühtegi Aura ei tasuks alahinnata, need on tänapäeva eluga hakkama saamiseks vajalikud kristallid. Tangeriin Aura aitab mõista, kuidas ületada raskused, mis sinu elus on ja kuidas end tugevana nende keskel hoida. Kui kasvõi tükike Tangeriin Aura on sinu kodus, siis see aitab probleemidele lahendusi tuua ja neid leida. Kui sul on väga raske eluperiood, siis tasuks kindlasti igapäevaselt Tangeriin Aura endaga kaasas kanda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Tangeriin Aura on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Tangeriin Aura annab selle kandja Auravälja energiat, mis suudab inimese keha ennast tervendama suunata. See on oluline tervenduskristall pea võimatute haiguste tervendamisel. Kui tervis on allamäge liikumas, lagunemas ja on tunne, et tervendust ei ole võimalik saada, siis Tangeriin Aura suurendab eluenergiat kogu kehas. See omakorda annab võimaluse taastumiseks. Kasuta Tangeriin Aura  kristalliteraapias.

- Tangeriin Aura koos Punase Jaspise ja Punase Aventuriiniga aitavad tervendada reproduktsiooniorganeid

-  Tangeriin Aura koos Mäekristalli ja Sammalahhaadiga aitavad tervist edendada ja haigustest kiiremini paraneda

- Tangeriin Aura aitab tervendada inimese seksuaalsemat poolt, tegemist on Sakraaltšakra tervendajaga ja seetõttu on sellel ka selline vägi. Tangeriin Aura aitab tasakaalu viia seksuaalse poole, aidates üliseksuaalsusel taanduda ja selle energia täieliku puudumise juures avada selle energia kasvu. 

SAKRAALTŠAKRA

Tangeriin Aura on teise ehk Sakraaltšakra kristall. See aitab sul ennast aktsepteerida sellisena, nagu sa oled. See on enesega rahu tegemise kristall. Rahu saab leida, kui sinu Sakraaltšakra energiad on paigas. Et neid paika saada, seda aitab saavutada Tangeriin Aura kandmine või sellega enda tervendamine, näiteks meditatsiooni ajal kasutamine.

JUURTŠAKRA

Tangeriin Aura on seotud Juurtšakraga, mis tähendab seda, et see aitab tervendada ja ravitseda järgmiseid probleeme: viljatus, tõstab viljakuse energiat kogu eeterkehas, naiste haigused, meeste haigused, hormonaalsed probleemid.

PÄIKESEPÕIMIK

Tangeriin Aura mõjub veidi ka Päikesepõimiku Tšakrale, mis tähendab seda, et see avab inimese olema positiivne ja humoorikas. Kui sa tunned, et oled liialt vaoshoitud ja ei suuda enda emotsioone piisavalt väljendada, siis Tangeriin Aura on sinu jaoks ideaalne.

SODIAAK

Kõige enam soovitan ma Tangeriin Aura tähtkujudest neile, kes on sündinud LÕVIDE või KALADE tähemärgi all. Neile on Tangeriin Aura küllust, edu, õnne, kuulsust ja rikkust toova toimega. Kui sa oled Lõvi või Kalad, siis on kasulik Tangeriin Aura enda kodus hoida, et see tooks koju head õnne ja materiaalse õnne kasvu. Kanna seda kaasas, kui soovid eriliselt palju õnne enda ümber luua ja ligi kutsuda.

Tangeriin Aura on nende KAKSIKUTE, kes on sündinud enne 2023. aastat ehk esimese faasi Kaksikute energeetika suurendaja. See kristall aitab kiirelt 5D-energiasse edasi kanda. Loob sulle parema ühenduse Kosmosega. Lisaks suunab see sind sügavasse spiritualismi ja hoiab sind seal. Uue ajastu Kaksikute kohta loe SIIT.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Tangeriin Aurat laetakse Šampanja Aura geoodiga, puhastatakse Palo Santo või Muskaatpähkliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
3.60€
Maksudeta:2.95€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
1.60€
Maksudeta:1.31€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
28.10€
Maksudeta:23.03€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
29.80€
Maksudeta:24.43€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
6.90€
Maksudeta:5.66€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
2.80€
Maksudeta:2.30€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on k..
4.70€
Maksudeta:3.85€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
2.80€
Maksudeta:2.30€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
17.60€
Maksudeta:14.43€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.