Menüü
Ostukorv

NATROLIIT kõrvarõngad tilk (hõbe 925)

NATROLIIT kõrvarõngad tilk (hõbe 925) EHTED
NATROLIIT kõrvarõngad tilk (hõbe 925)
140.00€
Maksudeta: 114.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: NATROLIIT kõrvarõngad tilk (hõbe 925)

NATROLIIT on välimuselt väga silmatorkav kristall, mille võimas energia toetab sind spirituaalsel teekonnal. See on üks tugevaima energiaga kristalle ning sellel on tõesti suur potentsiaal anda sinu elule üks väga võimas positiivne tõuge. Natroliidi kandmine aitab sul liikuda oma ambitsioonide suunas ning edu saavutada. Alusta päeva selle kristalliga mediteerides, sest see annab terveks päevaks võimsa, värske ja positiivse energialaengu.

Natroliiti esineb looduses valgete, hallide või punakate hapravõitu kristallidena. Seda leidub Austraalias, Saksamaal, Indias, Venemaal, Tšehhis ja Ameerika Ühendriikides. Võid kohata ka puhast valget, värvitut, kahvatu-kollast, rohelist, oranži, pruuni ja halli Natroliiti. Kristalli nimi tuleb kreekakeelsest sõnast “natrium”, mis tähendab soodat selle kõrge naatriumi sisalduse tõttu.

Natroliit on üks parimaid kristalle spirituaalseks kasvamiseks ja valgustatuseks, aidates liikuda kõrgemale tasandile ning kiirendades spirituaalset teekonda. Avaldab väga sügavat mõju sellele, kuidas elu näed ja seda tajud. Soovitan sul tuua Natroliiti enda ellu, et oma mõtete ja tegudega ise enda elus midagi muuta, sest see aitab sul oma elu juhtida ja seeläbi elu paremaks muuta. Natroliit aitab teha iseseisvaid otsuseid ning aitab luua alguse sellistele situatsioonidele ja olukordadele, mis viivad muutusteni, olgu need siis füüsilised või spirituaalsed muutused. Muudab intuitsiooni selgemaks ja mõtlemise teravamaks, et oleksid alati kõigest kaks sammu ees.

SPIRITUAALSED ANDED

Natroliidi energia aitab leida kontatki Universumiga ning arendada automaatset kirjutamist. Sellise spirituaalse oskuse arendamiseks soovitan iga päev pühendada veidi aega kirjutamisele ning hoida sel ajal Natroliidi kristalli enda kõrval. See on üleüldiselt väga hea kristall kirjanikele, aidates sõnad endast paberile kirja panna. Lisaks aitab Natroliit arendada telepaatiat, selgeltnägemist, selgeltkuulmist ja selgelttundmist.

AITAB SUL LUUA ENDAST PAREMA VERSIOONI

See kristall paneb sügavale endasse vaatama, et saaksid parandada kõike seda, mis parandamist vajab. Natroliidi üks erilisemaid omadusi on, et kristall justkui võtab sind ette ja kasutab oma väga võimast energiat, et leida konkreetselt üles, millega on vaja tööd teha. Aitab tunda end ka palju võimsamana ning enesekindlamana kõiges, mida ette võtad ning saavutada seda, millega oled tavaliselt pidanud palju vaeva nägema.

Natroliidi abil oled palju organiseeritum ja paremini valmis kõigiks ootamatusteks, mis sind eluteel tabada võivad.

Natroliit aitab sul tundma õppida oma kõige suuremaid sisemisi südame- ja hingesoove, et sa ei kahtleks kunagi teel, mille oled valinud. Aitab tunda sügavat rahutunnet. Harmoniseerib närvisüsteemi, aidates hoida pead püsti igas olukorras. Lisaks aitab sul uuesti üles leida oma soove ja unistusi, mille oled sügavale endasse peitnud ning pikalt ignoreerinud.

Väga hea abiline kui oled oma elus liikumas etappi, mis on uus ja vööras. Kui sind on ees ootamas suur elumuudatus või oled minemas kuskile, kus sa ei tunne ennast mugavalt, siis aitab Natroliit sul sellega toime tulla ning paremini kohaneda.

Natroliit aitab sul leppida ka enda puudustega ning tagab, et sinu hing on kogu aeg kaitstud. See annab hingele aega ja ruumi, et terveneda, eemaldades sinu ümber oleva negatiivse energia. Selle kristalli enda ellu toomine on justkui esimene samm helgema tuleviku poole, mis on täis sära ja hinge toitvat positiivset energiat. Väga võimas hingepuhastaja!

Tervendab minevikust pärit arme ja traumasid. Tõmbab endasse toksiinid, kurjuse ja negatiivsuse, muutes sind sisimas palju rahulikumaks inimeseks.

MISSIOONI HINGESUGULASED

Natroliit on suurim energiat andev kristall, mida on sul võimalik saada, kui soovid telepaatilist sidet inimeste vahele, keda hoiad enda südames. Mis tähendab seda, et kui sa soovid kanda seda kristalli armastuseenergia suurendamiseks, siis sellisel juhul sinu elus tegelikult avaneb veelgi suurem õnneenergia. Kui soovid, et inimesed, kes elavad sinust kaugel suudaksid olla sinuga tugevas telepaatias, et ühendus sinu ja nende vahel ei katkeks, siis tegemist on väga olulise kristalliga sinu elus. Selle energeetika aktiveerimine on oluline, kui soovid enda missiooni hingesugulastega ühenduses olla igavesti. Eriti, siis kui te kohtusite peale 2022. aasta 16. maid. Kui sa ei tea veel selle energeetika kohta midagi, siis kindlasti loe läbi see artikkel ning sa leiad vastuse üles, miks ma soovitan sul seda teha. Need hinged on väga olulised ja neid ei tasu alahinnata. Kui soovid nendega parimat tunnet tunda, kogemusi saada, õpetusi jagada, üksteisele inspiratsiooniks ja motivatsiooniks olla, siis Natroliit ühendab sind ja sinu kaaslasi! Kõige olulisem on see, et sina oleksid õnnelik ja armastatud. See on parim tunne siin maailmas, mida saad tunda. Kristallid aktiveerivad sinu elus hea õnne igal tasandil, mis tähendab seda, kui kasutad kristalle enda energeetika väestamiseks ja suurendamiseks, siis sellisel juhul sa ka saavutad selle kõige, mida oled soovinud saavutada. Kui sa soovid tunda selles elus tingimusteta armastust ja head energeetikat, siis kristallidega on sul võimalik seda teha. Alati. Miks? Kristallides on olemas jõud, mis suurendab sinu energeetikat ja Auravälja suurust. Kui sa soovid ükskõik, millist energiat endas väestada ja anda võimalus enda unistuste täitumiseks, siis selles maailmas kus me elame on absoluutselt kõik kristallid olemas, mis sisaldavad energiat, mis aitavad sul unistusi täide viia.  

NATROLIIT AITAB LEIDA IDEAALSET PARTNERIT

Kui oled elus jõudnud etappi, kus tahaksid veidi armastust ja romantikat tunda, siis on Natroliit kristall, mille poole pöörduda. See aitab sul aru saada, kes on sinu inimene ja milline iseloom tal olla võiks, et sa teaksid, keda otsida. Natroliit aitab sul selgelt mõelda, kuhu tahad oma olemasoleva suhtega välja jõuda, aidates alati püsida rajal, mis on sinu jaoks parim.

Natroliit tõmbab ligi armastusega seotud energiaid, aidates sul leida ideaalset partnerit. Kui sa oled juba püsisuhtes, siis aitab see kirge elus hoida. Nagu eespool rääkisin, siis Natroliit eemaldab sinu ümbert negatiivuse ning see on kasulik ka suhetes, sest annab teile kahele aega, et üksteist tundma õppida ning üha uuesti ja uuesti üksteisesse armuda. Väga kasulik kristall pika ja stabiilse suhte hoidmiseks, aidates olla üksteisega sünkroonis ja üksteist paremini mõista.

ASTRAALRÄNNAKUTE KRISTALL

Ideaalne kristall astraalrännakuks, tagades sinu ohutuse ning näidates sulle selget teed. Aitab vaadata sügavale enda hinge ning mõista, kes sa tegelikult oled ning mis sind tegelikult motiveerib. Väga oluline kristall, kui soovid kasvada ja edu saavutada. Alles peale täielikku iseenda mõistmist ja aktsepteerimist saad hakata inimesena kasvama, nii füüsiliselt kui spirituaalselt.

Sobib ideaalselt kokku Moldaviidi, Tselestiidi, Tansaniidi, Kaltsiidi ja Skolessiidiga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Natroliit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata.

Natroliit on abiks veega seotud terviseprobleemide korral ning aitab leevendada hirmu vee ees. Kiirendab ainevahetust ja stimuleerib kilpnääret, aidates tervendada seda, mis sulle stressi ja ebamugavust põhjustab. Valmistab närvisüsteemi ette saama hakkama kõrgemate energiatega ja loob harmooniat.

TŠAKRAD

Üks võimsamaid kristalle stimuleerimaks Kolmandat Silma, Tähetšakrat ja Kroontškrat. Natroliidiga mediteerides võid tunda tugevat pulsseerivat energiat liikumas läbi kõrgemate tšakrate. See on justkui võimas valguse- ja energiaimpulss, mis oma teekonnal muutust loob.

SODIAAK

Natroliiti soovitan Vähkidele, Kaladele ja Skorpionitele.

Natroliiti võid laadida Muskoviit geoodil, puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristall ca 1,5x1x0,4 cm. Kõrvarõngaste kogupikkus ca 4,5 cm. Kõrvarõngad on kaetud roodiumiga.
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased kristallistruk..
18.00€
Maksudeta:14.75€
AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geood
AINUEKSEMPLAR
Tegemist on äärmiselt eksklusiivse kristalliga.AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geoodi kooslus on selgeltnägemist aktiveeriva toimega, suurendad..
1 299.00€
Maksudeta:1 064.75€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
4.20€
Maksudeta:3.44€
NATROLIIT on välimuselt väga silmatorkav kristall, mille võimas energia toetab sind spirituaalsel teekonnal. See on üks tugevaima energiaga kristalle ..
170.00€
Maksudeta:139.34€
NATROLIIT on välimuselt väga silmatorkav kristall, mille võimas energia toetab sind spirituaalsel teekonnal. See on üks tugevaima energiaga kristalle ..
154.50€
Maksudeta:126.64€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
17.70€
Maksudeta:14.51€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
15.50€
Maksudeta:12.70€
MALIGANO JASPIS on imeilusa energiaga kristall, mis aktiveerib sinus tingimusteta armastuse kõrgemad astmed. Mis tähendab, et see on suurepärane k..
74.50€
Maksudeta:61.07€
HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike kaitsta ohtude eest, mida sa ei suuda enda elus ise tuvastada j..
87.50€
Maksudeta:71.72€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.