Menüü
Ostukorv

HÜPERSTEEN ripats (hõbe)

HÜPERSTEEN ripats (hõbe) EHTED
HÜPERSTEEN ripats (hõbe)
142.50€
Maksudeta: 116.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HÜPERSTEEN ripats (hõbe)

HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike kaitsta ohtude eest, mida sa ei suuda enda elus ise tuvastada ja ette näha. See aitab sind hoida kõige eest, mis võib endaga kaasa tuua halbu, ebavajalikke ja stressirohkeid kogemusi. Hüpersteen kaitseb ka inimeste eest, kes ei pruugi sulle hästi mõjuda ning, kes soovivad omakasupüüdlikult sinu käest midagi.

Hüpersteen toetab sinu teekonda siin Maa peal, aidates sul teha enda jaoks õigeid valikuid, kaitstes ekisteele sattumast. Kui oled valele teele liikunud, siis Hüpersteen aitab sealt väljuda ja enda missioonini tagasi jõuda, juhatades sind taas õigele rajale. Hüpersteen on tugevalt seotud sinu ja Kaitseingli vahelise suhtlemisega, luues teie vahele kanali. Isegi kui sa ei eksisteeri nõiaringis, on Hüpersteeni kasulik kanda, kuna see loob Kaitseinglile portaali ebaõnne ärahoidmiseks. See on vajalik, et ta pääseks sulle lähedale, et sa alateadlikult või eksisteerivate energiate tõttu, mis sinu Auraväljas parasjagu on, seda ühendust lahti ei ühendaks. Hüpersteen ühendab teid, aidates sul saavutada paremat kontakti Kaitseingliga.

Soovitan igal juhul kanda Hüpersteeni kaitsekristallina, hoia seda alati taskus või veelgi parem, kanna ehtena enda küljes.

Hüpersteen on hõbehalli läikega must kristall, mille nimi kreeka keelest tõlgituna on üle mõistuse tugev või võimendatud jõud, kuidas keegi soovib seda tõlgendada. Hüpersteen on tõepoolest jõu ja võimuga seotud ning sealt on see ka endale nime saanud. Hüpersteeni leidub peamiselt Kanadas ja seda kasutatakse enamjaolt kaitsva või ärasõnumist takistava toime tõttu. Hüpersteenile on iseloomulikuks läikiv värvus ja kui seda valguse käes hoida, siis selle sügav toon tuleb väga hästi välja. Rahvakeeli kutsutakse Hüpersteeni ka helendavaks Labradoriidiks, küll aga ei ole sellel Labradoriidiga midagi pistmist.

HÜPERSTEENI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Hüpersteen aitab sinu ego ümber kujundada, aidates lahti saada selle domineerimisest ja tuua rohkem esile hinge häält. Aitab vähendada egoistlikku mõttemaailma ja käitumismustrit, toimides alateadvuses, aidates paremini suhtuda nii iseendasse, teistesse kui ka kogu maailma. Hüpersteen seadistab ümber sinu mõttemaailma, aidates kõigesse armastavamalt suhtuda. Sellel kristallil tuleb lubada pikaajaliselt toimuda, kuna ego-hääle vaigistamine võtab aega.

- Hüpersteen aitab kaasa astraalrännakute läbiviimisele ja samal ajal kaitseb sealsete halbade energiate eest. Hüpersteeni võib kanda ka magamise ajal või hoida seda öösiti enda lähedal.

- Kaitseb needuste pealepanemise eest ja sellel on samasugune reaktsioon nagu Mustal Turmaliinil, kui needus on peale saadetud - Hüpersteen hakkab murenema ja selle värvus muutub äärmiselt tuhmiks. Kui nii juhtub, siis on keegi soovinud sulle needust peale panna ja kristall kaitses sind selle eest. Kui Hüpersteen on muutnud, tuleb see jõkke visata ja oma kodu korralikult ära puhastada, et kahjustav energia võimalikult kaugele saata.

- Hüpersteen on probleemide lahendaja-kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus ka väga keerulistele olukordadele võimalusi või lahendusi tuua. Kui sa kannad Hüpersteeni, siis tuleb sinu mõtetesse probleemi lahendamiseks häid variante, lisaks suurendab see oskust probleemi märgata. Hüpersteen on kasulik nii igapäevaseks abiliseks kui ka neile, kelle töö on seotud uurimistöödega ja probleemide lahendamisega.

- Hüpersteen aitab olla väga teadlik kõige ja kõigi suhtes, see aitab intuitsioonil areneda, seda võimendada, visioonide teket suurendada ja visioone kaitsta. Hüpersteen aitab eriti teadlik olla suhete teemal, mis tähendab seda, et see aitab ära tunda ohte, mis on sinu kaaslase ja sinu endaga seotud. Kasvõi seda, kas see suhe toimib, kas selles suhtes on veel keegi või kas see inimene on õige, kellega sa hetkel koos oled. Hüpersteen annab vihjeid läbi sisetunde ja õpetab sul enda sisetunnet võimalikult palju kuulama.

- Hüpersteen avab inimeses maagilisi ja müstilisi oskuseid. Seda saab kasutada selleks, et näha visioone, kuulda hingede häält, suhelda teispoolsusega ja läbi kõige selle saada enda jaoks kasulikke vastuseid. Kui Hüpersteen tuleb sinu ellu, siis võid märgata just selliseid muutusi iseendas. Kui oled saanud Hüpersteeniga hea kontakti, siis võid märgata ise, kuidas see aitab sul elust rohkem aru saada ja võid tunda, kuidas see mitmel erineval viisil sulle kasulik on.

- Hoia Hüpersteeni kristalli enda lähedal, kui tunned, et vajad kiireid vastuseid enda küsimustele. Mida kauem sa Hüpersteeni kannad, seda kiiremini see sinuga töötab. Näiteks, kui kannad seda kristalli ja sinus kerkib esile mõni küsimus, siis võid tabada ise end vastuseni jõudmast.

- Meditatsiooni ajal Hüpersteeni kasutades aitab see sul visualiseerida seda, mida enda ellu soovid saada. Sinu mõtted, soovid ja unistused kanduvad kõik Hüpersteeni sisse. Kui seda kristalli endaga kaasas annad, siis see aitab pidevalt sind õigel rajal hoida, et sa suudaksid nende nimel enda elus tööd ja vaeva näha.

- Hüpersteen aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada, kartes, mida teised võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Hüpersteen aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on kasulik võtta Hüpersteeni kõrvale kasutusse Mäekristall ja Girasol, millel on olemas täpselt seesama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 

Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.

- Hüpersteen on vaieldamatult minu üks lemmikuid kaitsekristalle väga lihtsal põhjusel. See aitab kaitsta sind selle eest, mis on välistegurina sulle liiga tegemas, kus Karmat ei eksisteeri. Mis tähendab seda, et see on ideaalne kaitse 5D-inimesele, kelle Karma on puhas. Nagu ma olen öelnud. Keda soovitakse kõige enam ära kasutada? Inimest, kellel on külluslik energeetika. Mida kõrgemal tasandil sa enda spirituaalsusega oled, seda enam kaitset on vaja energia eest, mis tuleb teiste inimeste defitsiidist. Ehk nende eest, kes soovivad sind tarbida. Suhted peavad olema võrdsed ja inimesi ei tohi ära kasutada. Hoidke ja kaitske end Hüpersteeniga nende inimeste eest, kelle plaan on vaid sind tarbida. Hinged ei ole tarbimiseks. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Hüpersteenist ei soovitata vee-eliksiire valmistada, kuna sisaldab vähesel määral metalle. 

- Hüpersteen aitab leevendada hirmusid nagu näiteks lennuhirm.

- Soovitan Hüpersteeni neile, kellel on probleeme unehäiretega või luupainajatega.

- Hüpersteen on abiks silmahaiguste puhul, aidates leevendada ka silmade ülitundlikkust.

- Soovitan Hüpersteeni neile, kellel on pidev peapööritus või -ringlus. 

- Hüpersteen aitab tervendada närvilisust, meeleolukõikumist ja erinevaid vaimuhaiguseid nagu näiteks skisofreenia.

- Hüpersteenil on oskus egoismi tervendada, aidates liialt egoistlikul inimesel näha endas vigu ja seda, et igas suhtes on kaks poolt, mitte üks.

- Hüpersteen on väga kasulik neile, kes on hiljaaegu läbi põdenud mõnda raskekujulist haigust.

- Sellel kristallil on oskus liialt enesekriitilisel inimesel enda vastu lugupidavam olla. Hüpersteen aitab lõpetada enda kallal norimise, vingumise ning endale pidevate etteheidete tegemise. Sobib neile, kes on kibestunud ja enesearmastuse ära kaotanud. Lisaks aitab Hüpersteen taastada usu iseendasse.

- Hüpersteen aitab keha happelisusel tasakaalu leida ning seda ka vähendada. 

KROONTŠAKRA 

Hüpersteen aitab tervendada Kroontšakrat, aidates seda puhastada ja selgeltnägemise tajusid avada. Peale selle aitab Hüpersteen kaitsta ka hingede või deemonite eest, kes soovivad meile halba või on agressiivsed, pannes Aurale peale kaitseblokaadi, kaitstes seeläbi Kroontšakrat.

KOLMAS SILM

Hüpersteen on kristall, mis stimuleerib Kolmandat Silma nägemuste nägemisele ja informatsiooni vastu võtmisele. Hüpersteeni kasutatakse, et enda nägemusi võimendada ja enda ettenägelikkust suurendada. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab KALJUKITSESID ja KAALUSID.

Hüpersteen on tugevatoimeline kaitsekristall Kaljukitse päikesemärgi esindajale. Kaitstes teda negatiivse energia, ohtude, õnnetuste, valede valikute ja stressi eest. Suurepärane kristall enda tervendamiseks ja Auravälja tugevdamiseks. Parandab intuitsiooni, muudab Kaljukitse rõõmsamaks ja õnnelikumaks inimeseks.

Hüpersteeni soovitan ma laadida Ahhaat geoodi või Hematiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 2x1,5x0,5 cm, ripatsi kogupikkus ca 3,5 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti. Ripats on kaetud plaatinaga.
Pilt on illustreeriv. Tellitud ripatsi välimus võib erineda pildid olevast.HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab enn..
21.70€
Maksudeta:17.79€
Pilt on illustreeriv. Peridoot ripats ei kuulu hõbeketi juurde.HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta..
49.90€
Maksudeta:40.90€
Pilt on illustreeriv. Terasest kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike&nbs..
119.50€
Maksudeta:97.95€
HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike kaitsta ohtude eest, mida sa ei suuda enda elus ise tuvastada j..
87.50€
Maksudeta:71.72€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "TERVISE JÕUD" on väeehe, mis avab oskuse tunnetada keha ja seda, mis o..
42.20€
Maksudeta:34.59€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.