Menüü
Ostukorv

PÄRLIKARP ripats ovaalne (hõbe)

PÄRLIKARP ripats ovaalne (hõbe) EHTED
PÄRLIKARP ripats ovaalne (hõbe)
39.50€
Maksudeta: 32.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÄRLIKARP ripats ovaalne (hõbe)

PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamiseks ja ka Feng Shui elementide tegemiseks. Pärlikarbi peamiseks omaduseks on romantika ellu toomine ja rahu energia võimendamine. Pärlikarpe korjatakse peamiselt Jaapani, USA ja Austraalia rannikutelt. 

Pärlikarbi energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga, aga kuna Pärlid on väga väärtuslikud ning naturaalsed Pärlid ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav, aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks.

Pärlikarbi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Üleüldiselt aitab Pärlikarp leevendada kogu keha stressi, aidates selle viia normaalsele tasemele ja aidates stressi ka paremini taluda, kui see on normaalseks viidud. Pärlikarp aitab olla rahulik, aitab sul tunda end hästi ja aitab ka elada hetkes ehk nautida täpselt seda, mis parasjagu käsil on.

- See on talisman, mida mina soovitan kanda igal naisel, kes parasjagu ootab last või kellel on väikesed lapsed kodus. Seda sellepärast, et Pärlikarbil on oskus luua tugev, sügav, armastav, emotsionaalselt hea, usaldusväärne suhe enda lapsega. Veel sündimata lapsega tekitab Pärlikarp tugeva intuitsiooni ja omavahelise telepaatia. 

- Pärikarp on eneseväljendamise kristall, mis aitab positiivseid emotsioone paremini teistele inimestele välja näidata. See aitab armastust, headust ja lahkust vastu võtta ning aktsepteerida. Pärlikarp sobib neile, kes ei suuda häid emotsioone väljendada ja samas ka neile, kes on liialt arad, et olla avameelsed.

- Pärlikarp on harmoonia tooja, millel on oskus inimsuhetesse selgust ja head õnne tuua. Pärlikarbi kandmine aitab tasakaalustada suhtes olevaid pingeid ja muuta kahe inimese vahel oleva läbisaamise paremaks. Eriliselt kasulik on Pärlikarp neile, kes soovivad enda romantilisse suhtesse austust, ustavust ja teineteise mõistmist tuua. Pärlikarp suurendab ja muudab kahe inimese vahelise sideme sügavamaks. 

- Kanna Pärlikarbist valmistatud ehet koos Apatši Pisara kristalliga, kui sa soovid tugevdada väga katkist suhet, suhet, kus sa soovid olla südame järgi, kuid milles mõistust kuulates sa ei suudaks olla. Nende kahe kristalli vägi aitab unustada tehtud valu, aidates andestada ja eluga edasi minna. Aidates sul ka mõista, kas sa üldse tahad sellises suhtes olla või mitte. Kanna neid kahte kristalli pikka aega koos, et sa suudaksid sellist tulemust saavutada. 

- Pärlikarbi kandmine muudab inimese hinge kaastundlikumaks ja tolerantsemaks, aidates ka väga raskete inimestega suhelda nii, et sa ise nende energiasse ära ei kaoks. Aidates sul mõista miks mõni inimene on nii vihane, depressiivne või kibestunud ilma selleta, et sa teda hukka mõistaksid.

- See on emalikku hinge abistav ja toetav kristall. Pärlikarp aitab emalikul hingel oma missiooni ehk elueesmärki täita. See aitab mõista, kuidas abivajajaga toimida ja toetada teisi inimesi nii, kuidas eesmärk ette näeb. Samas aitab Pärlikarbi energia toetada emalikku hinge, et ta ise ei oleks oma missiooni käigus ülekoormatud. Pärlikarpi soovitan kanda, see on õnnetoovaks talismaniks. Loe ka Tene Laulu artiklit "Emalik hing - universumilt saadud eluülesanne" SIIT.

- Pärlikarp sümboliseerib õrnust ja headust. Seda kristalli kandes parandab see sinu iseloomujooni, aidates sul olla heatahtlikum, tolerantsem ja parem inimene igas mõttes. See on suurepäraseks kristalliks iseenda kujundamiseks, aidates kaasa kvaliteetsete iseloomujoonte väljakujunemisele. Pärlikarp suurendab head tähelepanu, aidates teistel inimestel sind paremas valguses näha. See on kasulik enda maine ja kogu olemuse parandamiseks.

Pärlikarp vähendab stressi ja aitab minevikuga lõpparve teha. See on imeliselt rahustava ja tasakaalustava energiaga kristall, mis aitab hetke nautida, õpetades armastama tingimusteta, piiranguteta ja nõudmisteta. See edendab suhet, parandab omavahelist läbisaamist kaaslasega. Õpetab austama iseennast, kui ka teist poolt suhtes. See ei lase ebaviisakusel ega domineerimisel tekkida. Suurepärane suhtekristall, kutsudes ellu armastajat, kes tõeliselt oskab sind hinnata.

Pärlikarpi on soovitatav kanda sellel lapsel, kes tunneb oma emast või isast puudust (olgu selleks põhjuseks mis tahes). Pärlikarp aitab tunda, et perekonna armastus ja side eksisteerib.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.
  
Pärlikarpi on väga kasulik kanda neil, kes pidevalt tunnevad, et närvilistel hetkedel veresuhkru tase või vererõhk tõuseb ning ei suuda sellisel hetkel enda füüsilist keha kontrollida. Pärlikarp leevendab kohest pinget ning mõjub väga kiirelt, kui stressienergia, vihaenergia või ärev energia Aurasse pääseb.  

- Sobib neile, kelle nahk on ülitundlik erinevate ainete suhtes, on allergiline ja kellel tekivad putukahammustustest suured lööbed. Pärlikarp aitab rahustada nahka ja kiirelt mürgile vastu reageerida, aidates ärritusel mitte nii suurel kujul esineda.

- Pärlikarp on naiseliku energiaga kristall, mis tähendab seda, et sellel on võime tervendada ennekõike naisi ja tütarlapsi vastavalt sellele, mis tervisemured on omased just naissoole. Pärlikarp on universaalne naisteprobleemide tervendamise kristall. 

- Pärlikarpi on väga kasulik kanda lapseootel naisel. Pärlikarp aitab lahendada rasedusega seotud tervisemuresid ja neid ära hoida. Lisaks sellele on väga kasulik kanda Pärlikarpi endaga sünnituse ajal või vahetult enne seda, et sünnitus läheks hästi ja ilma komplikatsioonideta. 

KURGUTŠAKRA

Pärlikarp aitab tervendada Kurgutšakrat, seda selles mõttes, et see aitab emal või isal oma lapsega olla avameelne heade ning positiivsete tunnete osas. See kristall aitab avada armastuse lapsevanema ja lapse vahel.
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Pärlikarp kõige enam positiivselt SKORPIONIT.

ASTROLOOGIA

Hiina astroloogilise Jänese ehk Kassi aasta järgi on sellel aastal sündinute õnne, heaolu, armastuse ja tasakaalu kristalliks Pärlikarp. Kõik, kes on Jänese aastal sündinud, nende elus võiks olla tükike Pärlikarpi, et see nendele õnne tooks. 

Pärlikarpi võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Ripatsi pikkus ca 2,5x1,4x0,2 cm. Kristalli suurus ca 1,8x1,1x0,2 cm. Hõbe on kaetud roodiumiga. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamisek..
59.00€
Maksudeta:48.36€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
59.00€
Maksudeta:48.36€
PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamisek..
54.50€
Maksudeta:44.67€
PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamisek..
155.50€
Maksudeta:127.46€
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna ..
51.50€
Maksudeta:42.21€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.